3

Grać na tego Rudigera , średni jest chłopak

0

Super robota Eric, oby tak dalej!

0

@Nazio_87 a co ma zrobić jak ślepy widzi, ze Pedri nie ma siły biegać

5

A ten kretyn Dudek ze sędzia jaja pokazał hahaha

2

Co z tego jak z 3 inne powinny być? Tutaj var juz działa?

0

Nawet jakby był to i tak by nie dał bo dzieciak by płakał po szkole

3

Boże do czego ta piłka nożna zmierza . Nie ma szans, ze zawodnicy będą grać na takim natezniu przez tyle lat

2

Nie wiem ta gra nogami Araujo. Boje się jej strasznie

0

Vamos chłopaki jazda z frajerami!!!!!!!

5

Martin cały sezon niech gra hahahah. Chłop co przykrył to jego

0

O bramkę wali chłop co powinien w szatni siedzieć niezle

0

@RinooniR Żewłakow to kibic barcy xd

0

Nie wiem jaki jest sens faulu w takim miejscu gdzie ten klaun o swoje nogi się przewalał

0

Raphinia co raz lepszy się robi XDD

1

Już biegną ogarnąć, żeby w drugiej połowie mocniej docisnął śrubę

0

Małpy z zoo, tak powinien nazywać się ten śmieszny klub

0

@4drian0 ta tylko gość jest tak niesamowity, ze boje się tylko o jego zdrowie jak nie w tym to w przyszłym sezonie. Coś jak Rodri, tez genialny sezon od deski do deski złota piłka i na początku kolejnego sezonu więzadła. Odpukać

1

Chore jest to ile ci piłkarze musza wytrzymać fizycznie, piłka nożna zmierza w zła stronę, jak patrzę na pedriego to widzę ogromne serducho i ogromne zmęczenie

0

Niech ten Martin sobie gdzieś pójdzie indziej z dała od Barcelony

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Piotrek1993 a czyja? Jest font, był valle

31

W karierze flicka jedna rzecz mi tylko nie pasuje. Ten Gerard Martin, jak kibicuje Barcelonie takiego drewna nie widziałem. Chłop nawet w ekstraklasie technicznie byłby jednym ze słabszych

0

@Criss18Barca a to nie wiedziałem ze takie nowinki fs wprowadził

0

Wie ktoś czemu na flashscorze podane są składy na sobotni mecz? XD

2

Nie dałem rady obejrzeć meczu ale uważam, ze za krótka ławka wyszła i efekty są jakie są. Mało rotacji i złapała zadyszka

0

Gdybym nie był objęty przysięga wojskowa to już dawno bym opuścił ten kraj patrząc na to kogo ludzie wybiorą do rządzenia Polska

1

@Borneo tylko w majtki nie popusc z powodu tego twojego Rafałka

1

Jak slysze mega mocne karty to tylko czekam aż tęczowy rafalek powie jedzmy prince polo drodzy państwo

1

Beczka, niby tak wieki klub w Polsce a od x czasu taki ręcznik jak tobiasz podstawowym bramkarzem jest

0

Ale badziewiaki z tej Legii, nikt go nie atakuje to wali na środek pola karnego.
Morishita to do pępka sięga tym obrońcom lekki kontakt i leży na ziemii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?