KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker ja mam gdzieś PiS czy PO. Napewno nie zagłosuje na Trzaskowskiego a powody zachowam dla siebie
2
@Zoker zarzutów jest więcej ale nie mam tak nudnego życia żeby siedzieć w Internecie i przekonywać innych na kogo mają głosować.
7
@Zoker nie tobie to oceniać. Leć po Prince Polo do marketu
41
@Mow_mi_Douglas mnie przekonałeś, głosuje na Nawrockiego
0
@Roobo miało być do tego wyżej
0
@Roobo dobrze dobrze, głosuj na Rafałka a inni niech głosują na kogo im się podoba
1
@Aragorn33 nałogowcem bo wziął nikotynę xd?
0
A co gdyby wykupić z powrotem trincao? Staty ma mega fajne i ciągnie ten sporting. Podobno mamy jakąś korzystną opcję wykupu. Jako rezerwowy mógłby dać nam nowe opcje
0
@FcPortoFan1999 właśnie przed tym karnym miałem scenariusz, że tydzień temu w ostatnich minutach oddali 2 pkt i teraz też spadną przez gol w końcówce. Całe szczęście w NEXT sezonie bitwa o Ekstraklasę
5
Vamos Pogoń Siedlce. Wielka duma i zasłużone utrzymanie
3
@Lanosss godzinkę od warszawy. Oby dzisiaj 3 pkt
2
@Arkon alvarez bardziej pasuje do ligi hiszpańskiej swoim stylem gry.
1
@Rewolucja123 te punkty można między pośladki wsadzic i tak. To co mówią podczas kampanii to jedno a przyjdzie co do czego i nic z tego co zostało obiecane nie wykonają
1
@kuz zawodników takich jak Leao tutaj nie potrzeba. Flick potrzebuje 11 ludzi co jeżdżą na dupach dla tego klubu a nie gościa, któremu więcej się nie chce niż chce
1
@Messibestplayerintheworld diaz
8
@Cule1234 no i słusznie wsm. Taka ekipa jak teraz jest stworzona potrzebuje ludzi dla których marzeniem jest gra dla barcy
0
@RomanGroza Cancelo xd?
0
@PatrykBarca chodzi mi o ESPANYOL. Ciężko to widzę że gość przychodzi do barcy
0
@FcPortoFan1999 przecież nieciecza ma pewny awans
0
@FcPortoFan1999 niestety pogoń sama się spuściła do 2 ligi ta strata gola w końcówce
0
@PatrykBarca bardziej problemem jest tego z ESPANYOLU.
1
@SeWo77 radzę zapoznać się z historią tego „oszusta” zanim wklepiesz te głupoty w klawiaturę
0
@kaamil1910 kto to ten diallo?
0
@blakkudium szkoda, że my nie mamy szans na tego magika.
5
@BORO_12 Yamal z 10 na plecach zarobi jeszcze więcej kasy ze sprzedaży koszulek dla klubu
0
@jakub1906 no jakiegoś bramkarza trzeba kupić. A te 15-30 mln to promocja
0
@Hajny wiesz może ile wynosi? I no właśnie czy pójdzie do bezpośredniego wroga z Espanyolu
1
Obejrzałem na yt tego Garcie z Espanyolu to chłop lata na bramce jak poparzony. Bramkarz to priorytet powinien być. Pytanie tylko czy mysliscie, że Espanyol go nam odda i czy on sam będzie chciał przejść do nas
0
@Romario87 wolałbyś Rashford i lookman czy Nico przyjmując że wydamy tyle samo
3
Bardzo bym chciał żeby Laporta ściągnął tego bramkarza Espanyolu albo Chavelliera. Nico to powinien być mus, do tego przydałoby się jakiegoś środkowego obrońcę dokoptowac i marzenie niestety nierealne to Alvarez za lewego