0

@Zoker ja mam gdzieś PiS czy PO. Napewno nie zagłosuje na Trzaskowskiego a powody zachowam dla siebie

2

@Zoker zarzutów jest więcej ale nie mam tak nudnego życia żeby siedzieć w Internecie i przekonywać innych na kogo mają głosować.

7

@Zoker nie tobie to oceniać. Leć po Prince Polo do marketu

41

@Mow_mi_Douglas mnie przekonałeś, głosuje na Nawrockiego

0

@Roobo miało być do tego wyżej

0

@Roobo dobrze dobrze, głosuj na Rafałka a inni niech głosują na kogo im się podoba

1

@Aragorn33 nałogowcem bo wziął nikotynę xd?

0

A co gdyby wykupić z powrotem trincao? Staty ma mega fajne i ciągnie ten sporting. Podobno mamy jakąś korzystną opcję wykupu. Jako rezerwowy mógłby dać nam nowe opcje

0

@FcPortoFan1999 właśnie przed tym karnym miałem scenariusz, że tydzień temu w ostatnich minutach oddali 2 pkt i teraz też spadną przez gol w końcówce. Całe szczęście w NEXT sezonie bitwa o Ekstraklasę

5

Vamos Pogoń Siedlce. Wielka duma i zasłużone utrzymanie

3

@Lanosss godzinkę od warszawy. Oby dzisiaj 3 pkt

2

@Arkon alvarez bardziej pasuje do ligi hiszpańskiej swoim stylem gry.

1

@Rewolucja123 te punkty można między pośladki wsadzic i tak. To co mówią podczas kampanii to jedno a przyjdzie co do czego i nic z tego co zostało obiecane nie wykonają

1

@kuz zawodników takich jak Leao tutaj nie potrzeba. Flick potrzebuje 11 ludzi co jeżdżą na dupach dla tego klubu a nie gościa, któremu więcej się nie chce niż chce

1

8

@Cule1234 no i słusznie wsm. Taka ekipa jak teraz jest stworzona potrzebuje ludzi dla których marzeniem jest gra dla barcy

0

@RomanGroza Cancelo xd?

0

@PatrykBarca chodzi mi o ESPANYOL. Ciężko to widzę że gość przychodzi do barcy

0

@FcPortoFan1999 przecież nieciecza ma pewny awans

0

@FcPortoFan1999 niestety pogoń sama się spuściła do 2 ligi ta strata gola w końcówce

0

@PatrykBarca bardziej problemem jest tego z ESPANYOLU.

1

@SeWo77 radzę zapoznać się z historią tego „oszusta” zanim wklepiesz te głupoty w klawiaturę

0

@kaamil1910 kto to ten diallo?

0

@blakkudium szkoda, że my nie mamy szans na tego magika.

5

@BORO_12 Yamal z 10 na plecach zarobi jeszcze więcej kasy ze sprzedaży koszulek dla klubu

0

@jakub1906 no jakiegoś bramkarza trzeba kupić. A te 15-30 mln to promocja

0

@Hajny wiesz może ile wynosi? I no właśnie czy pójdzie do bezpośredniego wroga z Espanyolu

1

Obejrzałem na yt tego Garcie z Espanyolu to chłop lata na bramce jak poparzony. Bramkarz to priorytet powinien być. Pytanie tylko czy mysliscie, że Espanyol go nam odda i czy on sam będzie chciał przejść do nas

0

@Romario87 wolałbyś Rashford i lookman czy Nico przyjmując że wydamy tyle samo

3

Bardzo bym chciał żeby Laporta ściągnął tego bramkarza Espanyolu albo Chavelliera. Nico to powinien być mus, do tego przydałoby się jakiegoś środkowego obrońcę dokoptowac i marzenie niestety nierealne to Alvarez za lewego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?