KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bardzo bym chciał żeby Laporta ściągnął tego bramkarza Espanyolu albo Chavelliera. Nico to powinien być mus, do tego przydałoby się jakiegoś środkowego obrońcę dokoptowac i marzenie niestety nierealne to Alvarez za lewego
6
Ostatni puzelek do ułożenia w ataku
0
@APTAPT jak to Holender który gra dla Hiszpanii jest
0
Szkoda, że my nie mamy argumentów o walkę na rynku transferowym ://
0
Kurde nie wiedziałem że ten hujisen co do realu przechodzi ma prawie 2 metry. Jeszcze tego carrerasa ściągają + trent
6
@natanvip jak można spieniężać gościa co ci robi 60GA w sezonie.
19
@VegetaPolska bellingham lider drużyny? Hahahaa ten splakany dzieciak co do wszystkich ma problem tylko nie do siebie? Jak wy takich liderów macie to nic dziwnego ze wszystko w dziub. O tych bandytach co później wspominasz nawet nie skomentuje. Jaki klub tacy liderzy. Mam nadzieje, ze to żart mimo wszystko
18
@VegetaPolska a co ma siedzieć do usranej śmierci w tym klubie spłakanych gwiazdeczek? Jako jedyny przynajmniej ma coś tam w głowie i się zachować potrafi. Niech idzie do fajniejszego klubu i się rozwija
1
@Zoker chodziło mi o odciążenie Yamala a nie żeby grał za niego XD
1
@SkN Frimpong o tyle byłby dobry, ze w razie w i na prawym skrzydle mógłby pociągnąć
0
@Ryoumen a co do bardziej defensywnego bocznego obrońcy to średnio mam pomysł
0
@Ryoumen albo Costa z porto ale to raczej droższa opcja
0
@Transu96 ja wiem, ze praktycznie niemożliwy. Mowie, ze to marzenie
1
@VegetaPolska Gadanie tak jak i Trent miał być cała karierę w Liverpoolu. Do Brazylii chyba nie uda się go ściągnąć wiec Ancelotti go nie weźmie
0
Bastoni, Nico, Grimaldo. Okienko idealne
Sprzedaż Araujo, Lengleta, Fatiego
1
Żaden transfer mi się tak nie marzy jak bastoni do nas, świetny obrońca
0
Szkoda go z tego względu, ze w razie w zagrałby na ps i odciążył Yamala
0
Sprzedać Araujo dolozyc i brać bastoniego. Transfer marzenie
2
@Messibestplayerintheworld fajnie by było go wziąć jeśli dużo by nie chcieli. Mimo wszystko kiedyś robił niesamowite wrażenie a wiemy po przykładzie Antonyego jak zmiana ligi może zmienić zawodnika
2
@pt9 to chyba średnio wiemy co jest „ręką” w przepisach. Czerwona Inigo za wjazd w rękę Hahaha większych głupot nie czytałem dawno
0
Drukarnia w tym futbolu to naprawdę niezła jest
5
Bramkarza trzeba kupić na gwałt bo Szczesny nie broni nic a Ter Stegen dwójka nie będzie
1
@ViscaelBarca2007 wiem, ze nierealny dlatego napisałem marzenie. Ale gość jest topka środkowych obroncow
0
@FcPortoFan1999 ogólnie coś się ruszyło. Ciekawe czy się utrzymają
4
@ViscaelBarca2007 transfer marzenie
0
@FcPortoFan1999 pogoń 2:0!
2
@FcPortoFan1999 pogon 1:0!
0
@Piotrek1993 sam nie wiem, chłop 3 ostatnie sezony top 3 strzelców Ligue 1
0
@ViscaBarca123 moglbys coś napisać o Adamie Quaroalu?
0
@TR3YWAY zależy czy mieszkasz sam czy z mama