KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Biegają jak kurczaki bez głowy
0
Zdejmij tego Yamala, wiadomo,
Ze młody jest i będzie chciał grać mimo kontuzji a potem będziemy cierpieć resztę sezonu bez prawego skrzydła
1
De Jonga trzeba zdjąć bo ryzykownie z ta żółta gra
6
Śmiech na sali, ze ten emeryt o iq ołówka dalej gra
13
Śmieszne jest to, ze na ławce w molde siedział mój przyjaciel. Broni w lidze ale na ligę konferencji dał tego drugiego, kto wie jakby Polak bronił może byłyby karne
1
Legia dała radę ograć betis to i Jaga da
0
Działa wam strumyk?
0
Działa wam strims top?
0
@lithotripter a wiesz może czy da się ten canal + wykupić np na miesiąc? czy trzeba walić umowę na rok od razu
0
@lithotripter Ta ale obejrzeć w więcej osób na komputerze na strimsach trochę średnio
0
Wie ktoś może czy da się jakoś kupić oddzielny pakiet na ligę mistrzów czy trzeba całe canal + wykupić za 65 zł miesięcznie?
0
Eh a win berreta zamyka mi kupon :((
0
Stoi jak słup na tym returnie wali po autach.
1
Ale ona mierna jest
1
Już Iga umoczyla
2
Psg po odejściu Mbappe wreszcie zaczęło grać w piłkę. Szczerze mówiąc jako kibic barcy trochę się obawiam z nimi dwumeczu
1
Nareszcie, oby tylko zaraz nie oddała i się rozpędziła
1
@michal26 tez tak myśle ale troszkę się pomęczył w 2 pierwszych rundach
0
@michal26 @mekston @tbas rublow czy Minaur dziś co uważacie?
1
@tbas broni? Czy Iga oddaje jej pkt?
0
Piękne zmarnowanie szans na przełamanie. Hurkacz i Światek to mogli by sobie rękę podać jeśli chodzi o mental
1
@michal26 ta tyle, ze na rybakine łatwiej coś zdziałać serwisem bo daje sobie wrzucać zdecydowanie więcej tych serwisów. Mnie to dziwi tez ze Idze tak łatwo idzie wpuszczanie asow serwisowych
1
@michal26 No mnie zaskoczył wybór tego chloptasia. Gość zmienia zawodniczki jak rękawiczki a ta go bierze. Stoi w miejscu a nawet się cofa
5
@tbas śmieszne tylko, ze ten nowy trener nic w sumie nie poprawił, a mam wrażenie ze jest gorzej. Wystarczy kobita z jajem co ma pierdzielniecie przy uderzeniu i już Iga nie wie co się dzieje. Prawda jest taka, ze serwis to najważniejszy element tenisa i tak zaskakujące, ze Iga zaszła tak daleko
0
@FcPortoFan1999 Haha już się zbliża do emerytury
1
@Eklerek to już druga sprawa, dziwne, ze trenerzy mimo zmiany dalej tego nie ogarneli. Na gorsze rywalki brak serwisu i monotonna jednostajna gra wystarczy ale już na mecze, które trzeba wywalczyć często brakuje stad te odpadanie światek z poszczególnych turniejów. Andreeva nie dość, ze grać potrafi to i serwisem się broni a nasza jakby śniadania nie jadła te piłki zagrywa
2
Iga dzisiaj niestety out. Przy tych trudniejszych meczach trzeba mieć tez serwis a Rosjanka będzie nim trzymać te gemy
1
@mekston teraz anisimowa XDD
0
Kobiecy tenis to coś niesamowitego. Pare dni temu w drobny mak niszczy Igę a teraz odpada na losowej Japonce XDD
0
Wogole orientuje się ktoś czy Iga kiedyś przegrała do 0?