2

Biegają jak kurczaki bez głowy

0

Zdejmij tego Yamala, wiadomo,
Ze młody jest i będzie chciał grać mimo kontuzji a potem będziemy cierpieć resztę sezonu bez prawego skrzydła

1

De Jonga trzeba zdjąć bo ryzykownie z ta żółta gra

6

Śmiech na sali, ze ten emeryt o iq ołówka dalej gra

13

Śmieszne jest to, ze na ławce w molde siedział mój przyjaciel. Broni w lidze ale na ligę konferencji dał tego drugiego, kto wie jakby Polak bronił może byłyby karne

1

Legia dała radę ograć betis to i Jaga da

0

Działa wam strumyk?

0

Działa wam strims top?

0

@lithotripter a wiesz może czy da się ten canal + wykupić np na miesiąc? czy trzeba walić umowę na rok od razu

0

@lithotripter Ta ale obejrzeć w więcej osób na komputerze na strimsach trochę średnio

0

Wie ktoś może czy da się jakoś kupić oddzielny pakiet na ligę mistrzów czy trzeba całe canal + wykupić za 65 zł miesięcznie?

0

Eh a win berreta zamyka mi kupon :((

0

Stoi jak słup na tym returnie wali po autach.

1

Ale ona mierna jest

1

Już Iga umoczyla

2

Psg po odejściu Mbappe wreszcie zaczęło grać w piłkę. Szczerze mówiąc jako kibic barcy trochę się obawiam z nimi dwumeczu

1

Nareszcie, oby tylko zaraz nie oddała i się rozpędziła

1

@michal26 tez tak myśle ale troszkę się pomęczył w 2 pierwszych rundach

0

@michal26 @mekston @tbas rublow czy Minaur dziś co uważacie?

1

@tbas broni? Czy Iga oddaje jej pkt?

0

Piękne zmarnowanie szans na przełamanie. Hurkacz i Światek to mogli by sobie rękę podać jeśli chodzi o mental

1

@michal26 ta tyle, ze na rybakine łatwiej coś zdziałać serwisem bo daje sobie wrzucać zdecydowanie więcej tych serwisów. Mnie to dziwi tez ze Idze tak łatwo idzie wpuszczanie asow serwisowych

1

@michal26 No mnie zaskoczył wybór tego chloptasia. Gość zmienia zawodniczki jak rękawiczki a ta go bierze. Stoi w miejscu a nawet się cofa

5

@tbas śmieszne tylko, ze ten nowy trener nic w sumie nie poprawił, a mam wrażenie ze jest gorzej. Wystarczy kobita z jajem co ma pierdzielniecie przy uderzeniu i już Iga nie wie co się dzieje. Prawda jest taka, ze serwis to najważniejszy element tenisa i tak zaskakujące, ze Iga zaszła tak daleko

0

@FcPortoFan1999 Haha już się zbliża do emerytury

1

@Eklerek to już druga sprawa, dziwne, ze trenerzy mimo zmiany dalej tego nie ogarneli. Na gorsze rywalki brak serwisu i monotonna jednostajna gra wystarczy ale już na mecze, które trzeba wywalczyć często brakuje stad te odpadanie światek z poszczególnych turniejów. Andreeva nie dość, ze grać potrafi to i serwisem się broni a nasza jakby śniadania nie jadła te piłki zagrywa

2

Iga dzisiaj niestety out. Przy tych trudniejszych meczach trzeba mieć tez serwis a Rosjanka będzie nim trzymać te gemy

1

@mekston teraz anisimowa XDD

0

Kobiecy tenis to coś niesamowitego. Pare dni temu w drobny mak niszczy Igę a teraz odpada na losowej Japonce XDD

0

Wogole orientuje się ktoś czy Iga kiedyś przegrała do 0?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?