0

Nigdy więcej tego psiego klubu nie tykam na kupon.

0

Jak zawsze dasz kupon to ci feyenoord 2 strzały odda i 2;0

0

@Who_you_mam No dobra ale bez przesady, ci piłkarze zapomnieli jak się gra?

0

Wytłumaczy mi ktos jak city mając taka pakę raptem stało się tak słabe? Rodri to jest jakiś robot ze bez niego oni w piłkę grać nie potrafią?

0

Ma ktoś jakiegoś linka do meczu?

0

@kaamil1910 chyba się skończyła…

0

@TridenteMSN dałbyś linka?

0

Strumyka już nie ma kochani?

1

@michal26 zle się zestarzało. Żeby nie było, ze jeszvze sabalenka out

5

Klub buraków i chamów. Trzeba będzie dobrze syna wychować w przyszłości, żeby jakiegoś błędu nie popełnił i nie kibicował tym wieśniakom

0

A ja głupi dałem handicap -2 Barcelona XDD

2

Czekamy na 3:3 teraz

1

Jak to nie jest druga żółta hahahah. Co za klauny sędziowskie

5

Niezły karny hahahaha

0

@FcPortoFan1999 Odra również a mimo wsszystko 2 razy więcej pkt. To wiele mówi

0

@FcPortoFan1999 chrobry to samo

0

@FcPortoFan1999 No niestety. Najgorsze jest to, ze taka stal ma mniej strzelonych bramek więcej straconych a i tak ma więcej punktów. Mam wrażenie ze co by się w meczu nie działo to finalnie i tak dostaną w dziub. Czy to w 90 min czy 95

0

@FcPortoFan1999 ja to strzelam ze oni max 15 pkt zrobią.

0

@FcPortoFan1999 no pogoń już w 2 lidze jest na 100% niestety

0

@FcPortoFan1999 przynajmniej kps wjeżdża rozjeżdża

0

@FcPortoFan1999 pogon jak zawsze w dupke na dodatek klaps od samego szreka

1

Bez Viniciusa ten Real to takie placki

0

Dam bramkę salaha na kupon to nietrafi karnego, teraz dałem bramkę Raphini to walnął w poprzeczkę i tak to się kreci

1

I jeden strzał celny lewego do 3k zabrakło…

0

@Cvzx ja mam do wygrania 3000 zł i 3 strzały celne lewego, tymczasem poza karnym to dzisiaj w bramkę nie kopnął XD

2

Pomijając wynik to straszny paździerz bez Yamala gramy, samo to, ze Robert strzału nie oddał pokazuje, ze nic sobie nie stwarzamy

0

@beter2 bo Martin to ogromny talent

0

@graco14 pytanie czy go nie zdejmie

0

@Salchent @Sinirsey średnio ma kto dogrywać te piłki bo na lewej stronie jedynie kłoda biega także wątpię

1

Martin dla mnie to najgorszy zawodnik Barcelony jakiego widziałem. Chlopowi tak piłka przeszkadza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?