KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nigdy więcej tego psiego klubu nie tykam na kupon.
0
Jak zawsze dasz kupon to ci feyenoord 2 strzały odda i 2;0
0
@Who_you_mam No dobra ale bez przesady, ci piłkarze zapomnieli jak się gra?
0
Wytłumaczy mi ktos jak city mając taka pakę raptem stało się tak słabe? Rodri to jest jakiś robot ze bez niego oni w piłkę grać nie potrafią?
0
Ma ktoś jakiegoś linka do meczu?
0
@kaamil1910 chyba się skończyła…
0
@TridenteMSN dałbyś linka?
0
Strumyka już nie ma kochani?
1
@michal26 zle się zestarzało. Żeby nie było, ze jeszvze sabalenka out
5
Klub buraków i chamów. Trzeba będzie dobrze syna wychować w przyszłości, żeby jakiegoś błędu nie popełnił i nie kibicował tym wieśniakom
0
A ja głupi dałem handicap -2 Barcelona XDD
2
Czekamy na 3:3 teraz
1
Jak to nie jest druga żółta hahahah. Co za klauny sędziowskie
5
Niezły karny hahahaha
0
@FcPortoFan1999 Odra również a mimo wsszystko 2 razy więcej pkt. To wiele mówi
0
@FcPortoFan1999 chrobry to samo
0
@FcPortoFan1999 No niestety. Najgorsze jest to, ze taka stal ma mniej strzelonych bramek więcej straconych a i tak ma więcej punktów. Mam wrażenie ze co by się w meczu nie działo to finalnie i tak dostaną w dziub. Czy to w 90 min czy 95
0
@FcPortoFan1999 ja to strzelam ze oni max 15 pkt zrobią.
0
@FcPortoFan1999 no pogoń już w 2 lidze jest na 100% niestety
0
@FcPortoFan1999 przynajmniej kps wjeżdża rozjeżdża
0
@FcPortoFan1999 pogon jak zawsze w dupke na dodatek klaps od samego szreka
1
Bez Viniciusa ten Real to takie placki
0
Dam bramkę salaha na kupon to nietrafi karnego, teraz dałem bramkę Raphini to walnął w poprzeczkę i tak to się kreci
1
I jeden strzał celny lewego do 3k zabrakło…
0
@Cvzx ja mam do wygrania 3000 zł i 3 strzały celne lewego, tymczasem poza karnym to dzisiaj w bramkę nie kopnął XD
2
Pomijając wynik to straszny paździerz bez Yamala gramy, samo to, ze Robert strzału nie oddał pokazuje, ze nic sobie nie stwarzamy
0
@beter2 bo Martin to ogromny talent
0
@graco14 pytanie czy go nie zdejmie
0
@Salchent @Sinirsey średnio ma kto dogrywać te piłki bo na lewej stronie jedynie kłoda biega także wątpię
1
Martin dla mnie to najgorszy zawodnik Barcelony jakiego widziałem. Chlopowi tak piłka przeszkadza