KacperVEB
Dołączył/a: lipiec 2018
Siedlce
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak robcio odda jeszvze 2 celne strzały w tym meczu to 3k wygram. Jak Mysliscie da rade?
0
Siemka, miałby ktoś pożyczyć na 2 godzinki Polsat box go? Byłbym bardzo wdzięczny, średnio mi się opłaca 40 zł za jeden meczyk tenisa płacić. Z góry bardzo dziękuje
0
Prawda jest taka, ze kobieta małe szanse miała nie będąc seksistowskim w starciu z mężczyzna tym bardziej w takim kraju jak Usa
0
@papryk13 same niestety
0
@FcPortoFan1999 stwierdzili ze trzeba przykryć czymś ta beznadziejność Śląska
2
Chyba tylko w eklapie drużyna rewelacja poprzedniego sezonu może stać się leszczami do bicia
0
Jakbyście mieli obstawić liczby na koniec sezonu Lewego Yamala i Raphini to jak typujecie, jakie wykręca?
0
Juve zamyka kupon a jak patrzę na statystyki to chyba zamknie na czerwono
0
@Stinger_ wole nie próbować. Nawet na la rambli Vini ma parasol ochronny Haha
0
@Pnog37 oni co mecz grają taka sraczke, ze nawet się nie łudzę. Najbardziej przereklamowana repka na świecie
0
@MesQueUnClub_87 Oczywiście,
Ze nie
1
@Pnog37 nazwalem viniego używając pewnego zwierzęcia po ang
0
+1.5 bramki Anglii zamyka kuponik. Zawsze się na tych patalachow nabiorę
0
Nareszcie 2 tyg ban się skończył. To były ciężkie 2 tyg
0
Charlton na boisku o mamo.
1
@DonCarletto espanyol z atletico remis a z wami do 70 min miał remis ale na koniec się rozkraczyl dla was
2
Jak te Alaves tyle punktów nazbierało to ja nie wiem. Tak beznadziejnego zespołu w tym sezonie nie widziaem.
Ps nie oglądałem meczu barca vs RV
2
@fortunate_son nie ma co sprawdzać. Yamal zjada i wypluwa Fatiego z okresu gdy wchodził do Barcelony
1
Jak donosi Mundo Deportivo Wojciech Szczęsny zgodził się na dołączenie do FC Barcelony!!
Według Diario Sport, Barça rozważa również Wojciecha Szczęsnego jako nowego bramkarza
0
@Stinger_ W głównej mierze podyktowane Jest to podejrzewam niewykorzystanymi sytuacjami
2
@Sulimo oceny są żeby były pisane takie komentarze jak niżej. Roque miał wiele momentów gdzie grał syf ale w betisie widać, ze odżył i to nie był zły wystep
2
@BulaKG oglądałem całkiem dobry wystep. Piłka mu nie przeszkadzała, dochodził do sytuacji, dobrze się zastawiał. Najgorzej z wykończeniem ale bramkarz tez ładnie bronił
2
@kanver_ jak dla mnie dobry mecz
5
@333tricampeones333 a od kiedy się patrzy na oceny? Nie miał problemów z piłka przy nodze, wychodził do piłek wypracowywał okazje
1
@kanver_ nie ma to jak patrzeć na ocenę XD. Zagrał dobry mecz dzisiaj cięzki do upilnowania, bardzo szybki i dochodził do sytuacji
4
@JohnnySilverhand Oglądałem dzisiejszy mecz i całkiem dobry wystep
1
@HypeR najlepszy? Z tego co czytałem to miał bardzo dobra pierwsza polowe sezonu, druga połowa mocna sredniawa
0
A może być tak Krzysztof Pyskaty z Power Keeper? Kleić kleją wiec co może pojsc nie tak
0
@JarekS szkoda tylko, ze nie będzie mógł bronić do stycznia
0
@MesQueUnClub_87 bez przesady, nikt mu nie życzył żeby połamał się, tym bardziej, ze nie mamy dobrego bramkarza na ławce