1

Jak robcio odda jeszvze 2 celne strzały w tym meczu to 3k wygram. Jak Mysliscie da rade?

0

Siemka, miałby ktoś pożyczyć na 2 godzinki Polsat box go? Byłbym bardzo wdzięczny, średnio mi się opłaca 40 zł za jeden meczyk tenisa płacić. Z góry bardzo dziękuje

0

Prawda jest taka, ze kobieta małe szanse miała nie będąc seksistowskim w starciu z mężczyzna tym bardziej w takim kraju jak Usa

0

@papryk13 same niestety

0

@FcPortoFan1999 stwierdzili ze trzeba przykryć czymś ta beznadziejność Śląska

2

Chyba tylko w eklapie drużyna rewelacja poprzedniego sezonu może stać się leszczami do bicia

0

Jakbyście mieli obstawić liczby na koniec sezonu Lewego Yamala i Raphini to jak typujecie, jakie wykręca?

0

Juve zamyka kupon a jak patrzę na statystyki to chyba zamknie na czerwono

0

@Stinger_ wole nie próbować. Nawet na la rambli Vini ma parasol ochronny Haha

0

@Pnog37 oni co mecz grają taka sraczke, ze nawet się nie łudzę. Najbardziej przereklamowana repka na świecie

0

@MesQueUnClub_87 Oczywiście,
Ze nie

1

@Pnog37 nazwalem viniego używając pewnego zwierzęcia po ang

0

+1.5 bramki Anglii zamyka kuponik. Zawsze się na tych patalachow nabiorę

0

Nareszcie 2 tyg ban się skończył. To były ciężkie 2 tyg

0

Charlton na boisku o mamo.

1

@DonCarletto espanyol z atletico remis a z wami do 70 min miał remis ale na koniec się rozkraczyl dla was

2

Jak te Alaves tyle punktów nazbierało to ja nie wiem. Tak beznadziejnego zespołu w tym sezonie nie widziaem.
Ps nie oglądałem meczu barca vs RV

2

@fortunate_son nie ma co sprawdzać. Yamal zjada i wypluwa Fatiego z okresu gdy wchodził do Barcelony

1



Jak donosi Mundo Deportivo Wojciech Szczęsny zgodził się na dołączenie do FC Barcelony!!

Według Diario Sport, Barça rozważa również Wojciecha Szczęsnego jako nowego bramkarza


0

@Stinger_ W głównej mierze podyktowane Jest to podejrzewam niewykorzystanymi sytuacjami

2

@Sulimo oceny są żeby były pisane takie komentarze jak niżej. Roque miał wiele momentów gdzie grał syf ale w betisie widać, ze odżył i to nie był zły wystep

2

@BulaKG oglądałem całkiem dobry wystep. Piłka mu nie przeszkadzała, dochodził do sytuacji, dobrze się zastawiał. Najgorzej z wykończeniem ale bramkarz tez ładnie bronił

2

@kanver_ jak dla mnie dobry mecz

5

@333tricampeones333 a od kiedy się patrzy na oceny? Nie miał problemów z piłka przy nodze, wychodził do piłek wypracowywał okazje

1

@kanver_ nie ma to jak patrzeć na ocenę XD. Zagrał dobry mecz dzisiaj cięzki do upilnowania, bardzo szybki i dochodził do sytuacji

4

@JohnnySilverhand Oglądałem dzisiejszy mecz i całkiem dobry wystep

1

@HypeR najlepszy? Z tego co czytałem to miał bardzo dobra pierwsza polowe sezonu, druga połowa mocna sredniawa

0

A może być tak Krzysztof Pyskaty z Power Keeper? Kleić kleją wiec co może pojsc nie tak

0

@JarekS szkoda tylko, ze nie będzie mógł bronić do stycznia

0

@MesQueUnClub_87 bez przesady, nikt mu nie życzył żeby połamał się, tym bardziej, ze nie mamy dobrego bramkarza na ławce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?