Pierwszy odcinek nie zrobił na mnie kompletnie żadnego zachwytu. Początek fabuły jak na razie mnie nie zaintrygował, do tego dochodzą dość średnie postacie, Tom Hardy gra bardzo dobrze, lecz jego postać wydaje się mieć przesycony mroczny charakter, nie go końca mnie przekonuje. Dialogi jak dla mnie trochę na pokaz, nie widze w nich dobrej formy.
Klimat jest doskonale stworzony, scenografia, kostiumy, zdjęcia czy muzyka zostały świetnie wkomponowane.
Mogę stwierdzić, że jak naradzie jestem mocno rozczarowany. Oczywiście to dopiero pierwszy odcinek więc nie skreślam jeszcze serialu, oby kolejne odcinki wyglądały lepiej a historia nabrała na ciekawości.
Wiadomo są momenty, że mam niewyparzony jęzor i paluch w nerwach i napiszę coś głupiego, ale to są nerwy.
Brakuje mi już trochę szacunku kibiców, chociażby podczas Gran Derby. Niektórzy chyba myślą, że jego drużyna będzie non stop lepsza od rywala, ale tak się nie da.
Dovrze, że można jeszcze normalnie pogadać z kibicem Realu. Nie powiem wielokrotnie Real mi popsuł nerwy, ale te kłotnie są irytujące. Oba kluby osiągnęły wielkie sukcesy.
0
Normalnie cud bramka z dystansu.
0
Kontuzja może Busquetsa oznacza straszne osłabienie. Cholera jasna a już łapał swój rytm. Czyli na kolejne mecze Mascherano.
0
Głupi błąd....
11
Wolę żeby Koguty wygrali.
0
Całe szczęście, że przeciwnik to tylko Eibar.
0
Neymar ten rok świetnie zaczął. Dla mnie nie musi wirle strzelać, jego asysty są równie ważne.
1
Ładne ma oczęta.
0
Sorry, rozpędziłem się.
0
Zawiodła, chyba sobie żartujesz? 1-2 to świetny wynik, Celta strzeli u siebie gola to dwie bramki jak Real strzeli da tylko dogrywkę.
0
Raul jak zwykle klasa.
1
Karma, karma, karma!
5
Ale Cristiano marnie wygląda.
0
Cudowny jest te hymn! Niech Palanganas zrobi piekło!
0
Trzymamy kciuk'i za Kamila!
0
Pierwszy odcinek nie zrobił na mnie kompletnie żadnego zachwytu. Początek fabuły jak na razie mnie nie zaintrygował, do tego dochodzą dość średnie postacie, Tom Hardy gra bardzo dobrze, lecz jego postać wydaje się mieć przesycony mroczny charakter, nie go końca mnie przekonuje. Dialogi jak dla mnie trochę na pokaz, nie widze w nich dobrej formy.
Klimat jest doskonale stworzony, scenografia, kostiumy, zdjęcia czy muzyka zostały świetnie wkomponowane.
Mogę stwierdzić, że jak naradzie jestem mocno rozczarowany. Oczywiście to dopiero pierwszy odcinek więc nie skreślam jeszcze serialu, oby kolejne odcinki wyglądały lepiej a historia nabrała na ciekawości.
0
A i chodzi o komputer.
2
Kyle MacLachlan powraca! do Twin Peaks!
0
Sorry, "wtyczce słuchawki"
0
Przy dwtuczne słuchawki nie. Bo u sąsiada działały..
0
Jest na max, chyb a coś się uszkodziło..
0
Wie ktoś może dlaczego nagle słuchawki zaczeły cicho grać? gdze w ustawieniach mogło się ściszyć?
1
Porzygać się można tym San Esoibar
8
Oby ta bramka otworzyła oczy Lucho! Roberto starał się jak mógł i na początku świetnie sobie radził, ale jego miejsce to pomoc.
0
Zamiast "mózg" Ozila powinien być Xavi lub Iniesta a no i jeszcze serce Puyola.
1
Alaves - Alcoron. Wymarzony przeciwnik dla półfinalisty.
0
Po prostu po golu na 1-1 wiedzieli, że i tak odpadną .
0
Wiadomo, trzeba liczyć na wpadki Realu.
0
Wiadomo są momenty, że mam niewyparzony jęzor i paluch w nerwach i napiszę coś głupiego, ale to są nerwy.
Brakuje mi już trochę szacunku kibiców, chociażby podczas Gran Derby. Niektórzy chyba myślą, że jego drużyna będzie non stop lepsza od rywala, ale tak się nie da.
0
Właśnie dnie było sensu oglądać, awans był przesądzony. Te spotkanie nie było istotne dla Barcy. Ważniejsze jest mecz w niedziele.
1
Dovrze, że można jeszcze normalnie pogadać z kibicem Realu. Nie powiem wielokrotnie Real mi popsuł nerwy, ale te kłotnie są irytujące. Oba kluby osiągnęły wielkie sukcesy.