Gdzie ja niby się cieszyłem? Nawet nie oglądałem meczu. Rekord to tylko cyferki, zobaczymy co to da na koniec sezonu. Poza tym każdy klub może mieć jakiś rekord, chociażby 6 pucharów Barcy.
Nie ma co się przejmować. Zobaczymy co im ten rekord da na koniec sezonu. Moim zdaniem w niedziele Sevilla może urwać punkty. Jeśli chcą przebić Barce niech wygrają 6 pucharów
W końcowej fazie meczu kapitalnie wygrywał pojedynki w powietrzu, dzięki niemu mieliśmy więcej akcji, tego nam potrzeba. Mam wielki szacunek do Javiera, ale ja postawiłby na parę Pique - Umtiti.
Lepiej żeby przynajmniej remis z Sevilla. Na Valencie nie ma co liczyć. Jeśli nie wygrają z Sevilla teorytycznie będą mieć 6przewagi, w takiej sytacji aby o czymś myśleć trzeba koniecznie ograć Real.
Kolejny raz sędzia spieszył nam kolejne punkty. Żeby nie widzieć dwóch zagrań łapą pod rząd. Cóż nie ma ukrywać sytuacja jest fatalna, ale trzeba w chłopaków wierzyć, przede wszystkim za te piękne chwilę, które nam dali.
Nawet jeśli nie wygramy ligi, nie można popadać w pesymizm, nie zawsze będziemy najlepsi.
0
Tutaj chodzi tylko, że Real przebił w tym Barce.
1
Dokładnie. My mieliśmy rok temu nauczkę. Liczy się koniec sezonu, a jest połowa!
0
To raczej nikt tego nie przebije. Mimo wszystko szsvun dla Realu.
0
Gdzie ja niby się cieszyłem? Nawet nie oglądałem meczu. Rekord to tylko cyferki, zobaczymy co to da na koniec sezonu. Poza tym każdy klub może mieć jakiś rekord, chociażby 6 pucharów Barcy.
0
To czyli chodziło oto tylko , że przebili rekord Barcy. Ja myślałem, że przebili wszystkie kluby.
0
Tak wszyscy podniecają się tym rekordem a czy jaki inny klub nie ma dłuższej, coś mi się że Juve.
0
Nie ma co się przejmować. Zobaczymy co im ten rekord da na koniec sezonu. Moim zdaniem w niedziele Sevilla może urwać punkty. Jeśli chcą przebić Barce niech wygrają 6 pucharów
5
Nie powiem Polacy mnie jak na razie zaskakują. Jest szansa wygrać do boju Orły!
0
piątek, 12:00.
1
Ma ktoś może problem z otwieraniem w Firefox niektórych filmów np. na Twitteze?
błąd
Nieobsługiwany format wideo lub MME.
0
W końcowej fazie meczu kapitalnie wygrywał pojedynki w powietrzu, dzięki niemu mieliśmy więcej akcji, tego nam potrzeba. Mam wielki szacunek do Javiera, ale ja postawiłby na parę Pique - Umtiti.
0
Szkoda, ż4e chłopak musi męczyć się na obronie. A jak gram w pomocy potrafi świetnie wyłożyć piłkę.
0
Dla mnie obojetnię na kogo trafimy, fajnie jak y to był Real.
0
Wiesz sędzia może się mylić. :D
1
Trzeba zamknąć mordę i się nie odzywać a sędziowie będą robić swoje. Ciekawe kiedy doczekamy się powtórek.
2
eh kolejny sędzia./
3
Zniszczony klimat kolejnych rozgrywek. Cholernie spadnie poziom.
1
Pique się nie pieprzy, oj będzie kara.
0
Jeśli Real nie wygra sytuacja lekko może się poprawić.
0
Lepiej żeby przynajmniej remis z Sevilla. Na Valencie nie ma co liczyć. Jeśli nie wygrają z Sevilla teorytycznie będą mieć 6przewagi, w takiej sytacji aby o czymś myśleć trzeba koniecznie ograć Real.
0
Kolejny raz sędzia spieszył nam kolejne punkty. Żeby nie widzieć dwóch zagrań łapą pod rząd. Cóż nie ma ukrywać sytuacja jest fatalna, ale trzeba w chłopaków wierzyć, przede wszystkim za te piękne chwilę, które nam dali.
Nawet jeśli nie wygramy ligi, nie można popadać w pesymizm, nie zawsze będziemy najlepsi.
Visca el Barca!
2
Jestem z nimi na zawsze. Jeśli nawet ligu nie wygramy, będę z nimi dalej.
0
Miałem cierpliwość do Gomesa, ale już się kończy.
0
Villarreal ma świetną linie obrony.
0
Ale jest wiele karygodnych błędów.. Wcale niczym ich gra mnie nie zachwyca.
1
Mercury przewraca się w grobie, jak można tak piękny utwór zepsuć..
0
5pm PT która to będzie godzina w Polsce?
0
Cyrk a zarazem burdel.
0
Jeju dajcie spokój z tym Realem, to było pewne, że rozniosą Granadę.
0
Naprawdę to takie ważne> Zobaczymy co ten rekord da na koniec.