0

Tutaj chodzi tylko, że Real przebił w tym Barce.

1

Dokładnie. My mieliśmy rok temu nauczkę. Liczy się koniec sezonu, a jest połowa!

0

To raczej nikt tego nie przebije. Mimo wszystko szsvun dla Realu.

0

Gdzie ja niby się cieszyłem? Nawet nie oglądałem meczu. Rekord to tylko cyferki, zobaczymy co to da na koniec sezonu. Poza tym każdy klub może mieć jakiś rekord, chociażby 6 pucharów Barcy.

0

To czyli chodziło oto tylko , że przebili rekord Barcy. Ja myślałem, że przebili wszystkie kluby.

0

Tak wszyscy podniecają się tym rekordem a czy jaki inny klub nie ma dłuższej, coś mi się że Juve.

0

Nie ma co się przejmować. Zobaczymy co im ten rekord da na koniec sezonu. Moim zdaniem w niedziele Sevilla może urwać punkty. Jeśli chcą przebić Barce niech wygrają 6 pucharów

5

Nie powiem Polacy mnie jak na razie zaskakują. Jest szansa wygrać do boju Orły!

0

piątek, 12:00.

1

Ma ktoś może problem z otwieraniem w Firefox niektórych filmów np. na Twitteze?

błąd
Nieobsługiwany format wideo lub MME.

0

W końcowej fazie meczu kapitalnie wygrywał pojedynki w powietrzu, dzięki niemu mieliśmy więcej akcji, tego nam potrzeba. Mam wielki szacunek do Javiera, ale ja postawiłby na parę Pique - Umtiti.

0

Szkoda, ż4e chłopak musi męczyć się na obronie. A jak gram w pomocy potrafi świetnie wyłożyć piłkę.

0

Dla mnie obojetnię na kogo trafimy, fajnie jak y to był Real.

0

Wiesz sędzia może się mylić. :D

1

Trzeba zamknąć mordę i się nie odzywać a sędziowie będą robić swoje. Ciekawe kiedy doczekamy się powtórek.

2

eh kolejny sędzia./

3

Zniszczony klimat kolejnych rozgrywek. Cholernie spadnie poziom.

1

Pique się nie pieprzy, oj będzie kara.

0

Jeśli Real nie wygra sytuacja lekko może się poprawić.

0

Lepiej żeby przynajmniej remis z Sevilla. Na Valencie nie ma co liczyć. Jeśli nie wygrają z Sevilla teorytycznie będą mieć 6przewagi, w takiej sytacji aby o czymś myśleć trzeba koniecznie ograć Real.

0

Kolejny raz sędzia spieszył nam kolejne punkty. Żeby nie widzieć dwóch zagrań łapą pod rząd. Cóż nie ma ukrywać sytuacja jest fatalna, ale trzeba w chłopaków wierzyć, przede wszystkim za te piękne chwilę, które nam dali.

Nawet jeśli nie wygramy ligi, nie można popadać w pesymizm, nie zawsze będziemy najlepsi.

Visca el Barca!

2

Jestem z nimi na zawsze. Jeśli nawet ligu nie wygramy, będę z nimi dalej.

0

Miałem cierpliwość do Gomesa, ale już się kończy.

0

Villarreal ma świetną linie obrony.

0

Ale jest wiele karygodnych błędów.. Wcale niczym ich gra mnie nie zachwyca.

1

Mercury przewraca się w grobie, jak można tak piękny utwór zepsuć..

0

5pm PT która to będzie godzina w Polsce?

0

Cyrk a zarazem burdel.

0

Jeju dajcie spokój z tym Realem, to było pewne, że rozniosą Granadę.

0

Naprawdę to takie ważne> Zobaczymy co ten rekord da na koniec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?