0

Danilo w pierwszym składzie!

0

O Bojanek zmienia klimaty na niemieckie.

1

Dla poprawy humoru

;)

0

Moim zdaniem bramka Betisu była nieprzepisowa. Na pewno gdyby nie Marc Castro mógł zamknąć mecz a tak mamy punkt, który może okazać się cenny. Bez wątpienia Ter Stegen był dziś najlepszym ogniwem Barcy co pokazuję, że Barca zagrała słabo.

0

Znacie może podobne strony do Joe Monster? :)

0

Ale bez wątpienia spotkania z Sociedad i Valencią moga być kluczowe. W ogóle śmieszne jest na tym etapie aby mówić o szansach mistrza (sam w nerwach to robię). Np. w ciągu trzech meczach tracią 6pkt i wszystko jest możliwe, zwłaszcza, że został 18 spotkań w tym pojedynek Realu z Barcą.

Mam nadzieje,że są tu kibice, którzy wierzą w tą drużynę jak i mistrzostwo!

2

No to kiepski kibic z ciebie. Podstawą kibica jest wiara.

1

Najlepszym rozwiązaniem będą dwa remisy Realu (Sociedad, Valencia) wtedy nie będzie źle, niestety jeśli Real wywiezie sześć punktów, sytuacja będzie cholernie ciężka. Oczywiście nie zapominajmy o Sevilli, choć wydaję mi się, że pod końcówkę mogą spuchnąć.

Co do go meczu dzisiejszego to od 50 minut do 75 graliśmy fatalnie. Kto wie może gdyby sędzia zaliczy bramkę może byśmy wygrali. Patrząc na mecz Betis był lepszy, jeśli mamy tak grać to szanse na mistrza są znikome.

Oby Real przegrał wtedy i odrobimy jeden punkt i ten dzień nie będzie zły dzień - wiem pocieszam się. Vamos Sociedad!

Wiadomo, że od takiej ekipy wymaga się mistrzostwa, ale jeśli nie wywalczą tego trofea, nie zamierzam wyzywać piłkarzy i się odwracać od mojej ukochanej Barcy, która dała mi wiele radości.

Visca el Barca. Prawdziwi kibice nadal wierzymy w mistrza!

0

Lucho ładnie zapakował bramki z główki,

0

Po co wstawiasz taki syf?

0

Messi sypie asystami jak czarodziej.

0

Zawsze lubiłem pojedynki z Betisem. Do pierwszej strzelonej nie będzie łatwo zgarną kolejne trzy ligowe oczka

0

Ważne aby strzelić bramkę w pierwszym spotkaniu, jeśli nie strzelimy na awans będzie cholernie ciężko.

0

Nie ma sensu, Neymar od początku roku jest w dobrej formie i dzięki niemu wpada wiele, dla ważnie jest żeby drużyna zdobywała jak najwięcej a nie zawodnik.

Chciałbym zobaczyć w kilku spotaniach pomoc z Ardą wraz z Iniestą lub Suarezem w środku.

0

Na jakiej stronie najlepiej założyć konto do obstawiania meczy? Którą polecacie?

0

Puchar to puchar. Dla mnie jest istotny.

0

Też tak sądze , Messi może zostać spokojnie cofnięty do pomocy.

1

Jakby Real awansował to i tak pojawił a by się da wiadomość Nie ma tutaj żadnej beki. Nasi redaktorzy to pełen profesjonalizm!

1

Dobrze, że jeszcze strzelili, zrobili sobie jeszcze nadzieje. Taka odpadka jeszcze bardziej smakuje. Real w życiu nie wywalczy trypletu.

0

Nie stać ich na pensje.

0

"Belle Epoque" będzie pewnie słabe, Małaszyński jest strasznie przeciętny, jedynie Cielecka może jako tako wypadnie. Nie ma zamiaru tego oglądać. Polecam z tych nowszych "Atalanta". "Goliath"

0

Które utwory najbardziej? :)
W przyszłe lato Depeche Mode w Polsce!

0

Led Zeppelin o tak! - Stairway to Heaven, Kashmir po prostu kocham!

4

Bardzo wiele , ale ostatnio najwięcej Depeche Mode oraz Pearl Jam

0

Kubrick na pewno mógłby mieć do tego łeb, w końcu nakręcił jeden z najlepszych filmów w historii kina w swoim gatunku - "2001: Odyseja kosmiczna"

5

Do złamania było cholernie blisko..uff

2

Wolę żeby Barca i Real do końca grali w najmocniejszym składzie, bo potem będzie pieprzenie, że Real przegrał z powodu kontuzji.

Mimo wszystko kontuzja każdego sportowca nie powinna cieszyć.

0

Bodajże w kwietniu, raczej w ty sezonie już wiele nie wniesie. Szkoda mi Garetha bo był w formie. Bale jest chyba moim ulubionym zawodnikiem w Realu, niech wraca szybko do zdrowia.

0

Całe szczęście, że Busquets będzie pauzować tylko dwa tygodnie. Ciekawe na kogo postawi Enrique, zapewne będzie to Rakitic.


Marcelo i Modric są w tym sezonie jednym z najmocniejszych ogniw , ich absencja w spotkaniach z Celta dwa razy i Sociedad na pewno będzie widoczna a no i Jeszcze Danilo będzie słabym punktem obrony. Liczę, że Real przynajmniej cztery punkty straci, w pucharze niech nawet wygrają.

Sevilla gra dobrą i piłkę ale w obronie średnio grają a na wyjazdach ciężko im idzie, wątpię żeby powalczyli o mistrza, oby przynajmniej byli wyżej niż Atletico.

1

Bez wąytienia "La La Land" zgarnie sporo statuetek, za aktorstwo (Gosling, Stone) i Damien Chazelle ma duże szanse za reżyserie i scenariusz mo i jeszcze pewnie za muzykę Justin Hurwitz.

Na statuetką za film także ma dużą szansę, choć "Moonlight" czy "Manchester by the Sea" są w grze.

Co do roku 2017 to nie mogę się doczekać nowej odsłony "Blade Runner"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?