Moim zdaniem zestawie obrońców: Pique, Umtiti, Mascherano, Mathieu wygląda bardzo dobrze. Jeszcze pożegnać się z Adriano i kupić młodego lewego obrońce. Niestety ale na prawego obrońce nie znajdą się pieniądze , ale trzeba wierzyć w Vidala, może się obudzi..
Jestem absolutnie na tak dla transferu Samuela, każdy transfer jest zagadką, nawet najlepsi piłkarze wielokrotnie się nie sprawdzali, ale trzeba zawsze patrzeć pozytywne i mieć nadzieje, że Umtiti świetnie się odnalazł w Barcelonie.
Kwota powinna być w granicacgh20mn więc spokojnie wystarczy na kolejne wzmocnienia.
No ale wiesz np w takiej Ukrainie gra Yarmolenko to nie jest poziom piłkarzy Litwy, ale w obecnej sytuacji kadry raczej nie ma leapazej opcji od Wawrzyniaka.
Wątpię aby wydali na transfer tej pozycji więcej niż 20mln, idealną opcją jest Nolito. Dobrze, że dojdzie młody Suarez na pewno będzie grywać również na szkrzydle.
W sumie mógłby grać Zz średniakami i pucharze a Busquets mógłby sobie trochę odpoczywać, ale chyba będzie lepiej go sprzedać tylko są większe wydatki na zarobki
Absolutnie jeden z najlepszych pomocników w historii futbolu. Piłka przy nodze Iniesty to istna poezja! Nie dopuszczam do siebie myśli, że nie zobaczę Andresa w pierwszym składzie, ciężko było przeboleć już brak Puyola i Xaviego...
Żeby wygrać 6 pucharów (licząc piłkarskie sezony) to już po ptakach ta wygrana LM nie będzie wliczana w nowy sezon więc Real wygrać najbliższą LM i oczywiście Ligę i Puchar.
Jak narazi szansa na tylko 3 puchary. Tak samo sprawa z potrójną koroną wygląda. Chyba wiesz co to znaczy wygrać tryplet (podpowiem LM,Liga,Puchar w jednym sezonie)
Nie skreśliłem jeszcze Ardy, oby w nowym sezonie wszystkich pozytywnie zaskoczył, Turan jest świetnym zawodnikiem i nie można od razu go skreślać. Mógłby dostawać szanse na skrzydle, ale to Lucho podejmie decyzję.
0
Moim zdaniem zestawie obrońców: Pique, Umtiti, Mascherano, Mathieu wygląda bardzo dobrze. Jeszcze pożegnać się z Adriano i kupić młodego lewego obrońce. Niestety ale na prawego obrońce nie znajdą się pieniądze , ale trzeba wierzyć w Vidala, może się obudzi..
0
Też uważam to za żart, oby udało się kup[ć Nolito.
0
Pierwsza taka impreza piłkarska, gdzie czuć strach. Eh co się porobiło z tym Światem.
0
Jestem absolutnie na tak dla transferu Samuela, każdy transfer jest zagadką, nawet najlepsi piłkarze wielokrotnie się nie sprawdzali, ale trzeba zawsze patrzeć pozytywne i mieć nadzieje, że Umtiti świetnie się odnalazł w Barcelonie.
Kwota powinna być w granicacgh20mn więc spokojnie wystarczy na kolejne wzmocnienia.
17
http://imgur.com/a/WvkFQ
Kilka tapet mojego autorstwa.
Jeśli ktoś by chciał sobie ustawić na pulpit a rozmiar nie odpowiadał niech piszę, zmienie bez problemu. ;)
0
Jak donosi prasa w Niemczech, lewy defensor Wolfsburga - Ricardo Rodríguez - może tego lata przenieść się do Arsenalu.
Kurczę szkoda, że Ricardo nie jest prawym obrońcą, pasowałby do nas idealnie. Jak myślicie Barca kupi prawego obrońce czy zostaną przy Vidal - Roberto
0
No ale wiesz np w takiej Ukrainie gra Yarmolenko to nie jest poziom piłkarzy Litwy, ale w obecnej sytuacji kadry raczej nie ma leapazej opcji od Wawrzyniaka.
1
0
Wątpię aby wydali na transfer tej pozycji więcej niż 20mln, idealną opcją jest Nolito. Dobrze, że dojdzie młody Suarez na pewno będzie grywać również na szkrzydle.
0
W sumie mógłby grać Zz średniakami i pucharze a Busquets mógłby sobie trochę odpoczywać, ale chyba będzie lepiej go sprzedać tylko są większe wydatki na zarobki
0
Corchia na lewą obronę. :)
0
Priorytetem i tak jest wzmocnienie obrony i poszukanie zmiennika dla MSN. Wątpię aby miała środki na ten transfer.
Niestety pewnie ktoś wcześniej Pogbe kupi od Barcy, znając życie City lub Real zaoferuję ogromne zarobki. Oby został jeszcze z rok w Juve.
0
Spadło Getafe to teraz będzie madryckie Leganés. Chciałbym aby Osasuna wróciła, choć z nimi zawsze ciężko się grało.
1
Może pomożecie mi wybrać jakiś klub, którym fajnie Wam się grało w FM?
0
Absolutnie jeden z najlepszych pomocników w historii futbolu. Piłka przy nodze Iniesty to istna poezja! Nie dopuszczam do siebie myśli, że nie zobaczę Andresa w pierwszym składzie, ciężko było przeboleć już brak Puyola i Xaviego...
0
A no fakt, chyba jestem daltonistą.
1
Żeby wygrać 6 pucharów (licząc piłkarskie sezony) to już po ptakach ta wygrana LM nie będzie wliczana w nowy sezon więc Real wygrać najbliższą LM i oczywiście Ligę i Puchar.
Jak narazi szansa na tylko 3 puchary. Tak samo sprawa z potrójną koroną wygląda. Chyba wiesz co to znaczy wygrać tryplet (podpowiem LM,Liga,Puchar w jednym sezonie)
0
Oby tam pokazał swoją jakość. Gdyby Urugwaj wygrał
Copa również bym się cieszył, ale i tak trzymam kciuki za Argentyne.
0
Hummels odchodzi więc szansę na pierwszą jedenastkę ma sporą. Jakoś nie wyobrażam sobie Bartry w żółtych barwach.
0
No tak lepiej wiesz od Enrique? Bartra niczym nie zachwycał.
1
Ludzie to tylko towarzyski mecz..
1
Kogo jeszcze zakupili? Fajnie, że Majewski wraca.
0
Ciekawe czy za rok Real też będzie mieć taką drogę aby obronić LM? Mam nadzieje, że tego ne osiągną.
8
Ależ macie ból dupska. Dla najważniejsze jest to że Barca miała bardzo udany sezon. Już nie mogę się doczekać nowego.
Visca el Barca!
0
Zobaczymy w nowym sezonie.
0
Nie skreśliłem jeszcze Ardy, oby w nowym sezonie wszystkich pozytywnie zaskoczył, Turan jest świetnym zawodnikiem i nie można od razu go skreślać. Mógłby dostawać szanse na skrzydle, ale to Lucho podejmie decyzję.
0
Idealnie by do Barcy pasował. Jest jak najbardziej za tym transferem!
Kurcze ciężko będzie znaleźć w miarę godnego zastępce Alvesa
0
Mam nadzieje, że zostanie. Taki walczak jest nam potrzebny.
8
https://66.media.tumblr.com/3d415e25a2a805c3a67910ec9d2f687b/tumblr_o7mxs0fBPM1s0zz8oo1_540.jpg
0
Panowie co kupujecie dla Mamy? Klasycznie kwiaty?