Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@l0Messini Piątka najlepsza. XD
22
Muszę się zgodzić.
5
@macio_944 EFootball nie ma co oceniać, bo to jest taki szajs, że nawet komentować się nie opłaca. Czuję się, jakbym się cofnął o jakieś dwie generacje.
7
@Cochise Im dłużej będziemy czekać, tym klub będzie w gorszej sytuacji.
1
@D10SLEO Gdyby Pepsi była Colą, to by nie było konkurencji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@Messibestplayerintheworld Idealna okazja.
0
@Sau_Ron Tyle, ile wypalisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@JimMorrisonFCB Gorzej. Grałem na XSX. :D
2
Jak wiecie dziś miała premierę 'pełna wersja' gry EFootball 2022. Dwa lata temu Konami rozpoczęło tworzenie tego jakże wybitnego tytułu, a dziś oficjalnie została ona najgorzej ocenianą grą w historii Steama. Nic dziwnego. Tytuł wygląda jakby był zrobiony na platformę Xbox 360/PS3, animacje szarpią, nie ma pressingu...
No cóż. https://i.redd.it/i40h2eup6kq71.jpg
2
@arasz1819 Może liczył, że Laporta będzie podejmował odważne decyzje, tak jak w pierwszej kadencji? Sam jestem rozczarowany.
1
Dla Rudego pojęcie DNA nie ma końca.
4
@donleo12 Znowu? xD
2
Kettgeriusz Maximus jest otwarty na współpracę z Barceloną, jeżeli dostanie taką okazję. [Szczecin na Fali]
3
@Janiama @barcelonaLM trafił.
5
@Gaucho Jeżeli go nie wywalimy, to stracimy o wiele więcej, niż te 12 milionów.
0
Jeżeli Laporta dzisiaj nie zwolni Kumana, to będzie pierwszy, duży minus dla niego. I to takim mocnym, czerwonym długopisem.
6
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10734522#comment-10734522
Pozdrawiam @barcelonaLM :)
1
"W Barcelonie trzeba grać ładnie i wygrywać mecze."
Ładnie, czyli klepać piłę do bramkarza przez pół meczu, heh.
22
Jesteście na dnie, ale najgorsze jest to, że się tam urządzacie.
1
Gdzie w tej drużynie jest jakiekolwiek zaangażowanie? Przecież to jest Liga Mistrzów, Panowie... jak nie tutaj, to gdzie oni chcą się pokazać?
8
Do wyebania jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej...
1
Jak w pierwszych 15 minutach będzie 1-0 dla Benfici, to wychodzę i nie wiem kiedy wrócę.
31
3-5-2, Roberto i Koeman na ławce... to może być tylko jeden scenariusz.
4
Na poprawę humoru przed meczem, reklama Fastum. :D
4
On serio chyba postawił na to, żeby jak najszybciej się zwolnić i dostać odszkodowanie. Przy okazji rujnuje klub i być może awans do 1/8.
1
@Cariones 15 minut handlu nabrało nowego wymiaru. :D
0
@Sulimo Spójrz na komentarze pod dzisiejszym filmem.
4
Afera na polskiej scenie Fify.
W komentarzach piszą, że najpopularniejszy polski kanał o Fifie korzystał z botów do handlowania... a ludzie tak się podniecali ich metodami na handel. :D
0
@Transu96 Trudno było nie być słabym, skoro piłkarze nie wykonywali żadnych poleceń, które gracz ustalił. Teraz być może będzie nieco lepiej.