1

@l0Messini Piątka najlepsza. XD

22

Muszę się zgodzić.


5

@macio_944 EFootball nie ma co oceniać, bo to jest taki szajs, że nawet komentować się nie opłaca. Czuję się, jakbym się cofnął o jakieś dwie generacje.

7

@Cochise Im dłużej będziemy czekać, tym klub będzie w gorszej sytuacji.

1

@D10SLEO Gdyby Pepsi była Colą, to by nie było konkurencji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@Messibestplayerintheworld Idealna okazja.

0

@Sau_Ron Tyle, ile wypalisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@JimMorrisonFCB Gorzej. Grałem na XSX. :D

2

Jak wiecie dziś miała premierę 'pełna wersja' gry EFootball 2022. Dwa lata temu Konami rozpoczęło tworzenie tego jakże wybitnego tytułu, a dziś oficjalnie została ona najgorzej ocenianą grą w historii Steama. Nic dziwnego. Tytuł wygląda jakby był zrobiony na platformę Xbox 360/PS3, animacje szarpią, nie ma pressingu...

No cóż. https://i.redd.it/i40h2eup6kq71.jpg

2

@arasz1819 Może liczył, że Laporta będzie podejmował odważne decyzje, tak jak w pierwszej kadencji? Sam jestem rozczarowany.

1

Dla Rudego pojęcie DNA nie ma końca.

4

@donleo12 Znowu? xD

2

Kettgeriusz Maximus jest otwarty na współpracę z Barceloną, jeżeli dostanie taką okazję. [Szczecin na Fali]

3

5

@Gaucho Jeżeli go nie wywalimy, to stracimy o wiele więcej, niż te 12 milionów.

0

Jeżeli Laporta dzisiaj nie zwolni Kumana, to będzie pierwszy, duży minus dla niego. I to takim mocnym, czerwonym długopisem.

1

"W Barcelonie trzeba grać ładnie i wygrywać mecze."

Ładnie, czyli klepać piłę do bramkarza przez pół meczu, heh.

22

Jesteście na dnie, ale najgorsze jest to, że się tam urządzacie.

1

Gdzie w tej drużynie jest jakiekolwiek zaangażowanie? Przecież to jest Liga Mistrzów, Panowie... jak nie tutaj, to gdzie oni chcą się pokazać?

8

Do wyebania jeden krok, jeden jedyny krok nic więcej...

1

Jak w pierwszych 15 minutach będzie 1-0 dla Benfici, to wychodzę i nie wiem kiedy wrócę.

31

3-5-2, Roberto i Koeman na ławce... to może być tylko jeden scenariusz.

4

Na poprawę humoru przed meczem, reklama Fastum. :D


4

On serio chyba postawił na to, żeby jak najszybciej się zwolnić i dostać odszkodowanie. Przy okazji rujnuje klub i być może awans do 1/8.

1

@Cariones 15 minut handlu nabrało nowego wymiaru. :D

0

@Sulimo Spójrz na komentarze pod dzisiejszym filmem.

4

Afera na polskiej scenie Fify.

W komentarzach piszą, że najpopularniejszy polski kanał o Fifie korzystał z botów do handlowania... a ludzie tak się podniecali ich metodami na handel. :D

0

@Transu96 Trudno było nie być słabym, skoro piłkarze nie wykonywali żadnych poleceń, które gracz ustalił. Teraz być może będzie nieco lepiej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?