Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, ale była podana pora 0:00. ;]
11
Pół stadionu zasłonięte cieniem... czego się nie robi dla Chińczyków. :D
0
Ciekawa pora meczu z Elche na stronie głównej. :D
0
Nadszedł czas wielkiej przebudowy, która tak naprawdę powinna być już przed tym sezonem.
0
Jedyne, co się może ruszyć z zarządem, to on sam ze stanowiska. ;]
2
Niech ten sezon się już kończy...
0
Dwa lata młodszy od Alvesa...
2
Respect Real. To, co wyczynili w tym meczu było nieprawdopodobne. :P
0
Barcelona potrzebuje doświadczonego piłkarza w obronie.
0
36 milionów za nieznanego piłkarza? Lepiej wziąć Hummelsa, będzie się dobrze komunikował z naszym nowym bramkarzem. ;]
0
Musacchio już u nas gra. :D
0
Niesamowite zachowanie Alvesa. :D
16
"W zachowaniu czystego konta mają mu pomóc Alves, Bartra, Mascherano i Adriano." - zawsze ceniłem sobie poczucie humoru redakcji tego vortalu. ;]
1
Heh, a jak włączyłem NSport i było 8-8 to stwierdziłem, że nie ma sensu dalej oglądać. Gratulacje! :D
0
Przede wszystkim przyspieszyć. To jest klucz do zwycięstwa.
1
Gdyby coś takiego się pojawiło, to producenci pozostałych leków znaleźliby się na zielonej trawce. ;]
0
Najlepiej by było, gdyby Atletico wygrało 3 najbliższe mecze, ale wtedy musielibyśmy im zrobić szpaler na Camp Nou. :P
0
No, nie byłaby to zła opcja. ;]
0
I bardzo dobrze, że Real wygrał. Skoro my odpadliśmy po słabej grze, to trzeba patrzeć na dobry futbol i się uczyć. Moim zdaniem Real zagrał świetnie, bezbłędnie wykorzystał to, co miał i przed rewanżem jest w zdecydowanie lepszej sytuacji. Niech to będzie bodziec dla naszej drużyny - im mniej posiadania piłki, tym bardziej trzeba ją szanować i strzelać bramki, a dzięki temu więcej się dzieje. ;]
1
Tak myślałem, że zawieszą. Nie zawiedźcie nas po raz kolejny tylko z tymi przekrętami, zarządzie...
4
Mam nadzieję, że Atletico powtórzy sukces FC Porto sprzed 10 lat. :D
0
Trzeba grać o Katalonię tak długo, jak to będzie konieczne.
0
Sprzedać Fabregasa i kupić Vidala. Szybszy, bardziej dynamiczny i mający większe zaangażowanie.
0
Dwa końcowe zdania rozgniotły system. ;]
0
'Przekonywające zwycięstwo'? Ludzie, nauczcie się pisać artykuły! :D
0
Hasta la Victoria Siempre w następnym sezonie!
0
Właściwie to poza zarządem i trenerem z klubu wyrzuciłbym prawie wszystkich z wyjątkiem Messiego, Neymara, Iniesty oraz Bartry.
0
Gdy Ronaldo pociesza Messiego to wiedzcie, że coś się dzieje! :P
1
Ech, Atletico zmarnowało karnego, mam nadzieję, że coś strzelą...
0
No jak po tym wszystkim jeszcze sprzedadzą Messiego to już będzie hit stulecia. :D