0

Tak, ale była podana pora 0:00. ;]

11

Pół stadionu zasłonięte cieniem... czego się nie robi dla Chińczyków. :D

0

Ciekawa pora meczu z Elche na stronie głównej. :D

0

Nadszedł czas wielkiej przebudowy, która tak naprawdę powinna być już przed tym sezonem.

0

Jedyne, co się może ruszyć z zarządem, to on sam ze stanowiska. ;]

2

Niech ten sezon się już kończy...

0

Dwa lata młodszy od Alvesa...

2

Respect Real. To, co wyczynili w tym meczu było nieprawdopodobne. :P

0

Barcelona potrzebuje doświadczonego piłkarza w obronie.

0

36 milionów za nieznanego piłkarza? Lepiej wziąć Hummelsa, będzie się dobrze komunikował z naszym nowym bramkarzem. ;]

0

Musacchio już u nas gra. :D

0

Niesamowite zachowanie Alvesa. :D

16

"W zachowaniu czystego konta mają mu pomóc Alves, Bartra, Mascherano i Adriano." - zawsze ceniłem sobie poczucie humoru redakcji tego vortalu. ;]

1

Heh, a jak włączyłem NSport i było 8-8 to stwierdziłem, że nie ma sensu dalej oglądać. Gratulacje! :D

0

Przede wszystkim przyspieszyć. To jest klucz do zwycięstwa.

1

Gdyby coś takiego się pojawiło, to producenci pozostałych leków znaleźliby się na zielonej trawce. ;]

0

Najlepiej by było, gdyby Atletico wygrało 3 najbliższe mecze, ale wtedy musielibyśmy im zrobić szpaler na Camp Nou. :P

0

No, nie byłaby to zła opcja. ;]

0

I bardzo dobrze, że Real wygrał. Skoro my odpadliśmy po słabej grze, to trzeba patrzeć na dobry futbol i się uczyć. Moim zdaniem Real zagrał świetnie, bezbłędnie wykorzystał to, co miał i przed rewanżem jest w zdecydowanie lepszej sytuacji. Niech to będzie bodziec dla naszej drużyny - im mniej posiadania piłki, tym bardziej trzeba ją szanować i strzelać bramki, a dzięki temu więcej się dzieje. ;]

1

Tak myślałem, że zawieszą. Nie zawiedźcie nas po raz kolejny tylko z tymi przekrętami, zarządzie...

4

Mam nadzieję, że Atletico powtórzy sukces FC Porto sprzed 10 lat. :D

0

Trzeba grać o Katalonię tak długo, jak to będzie konieczne.

0

Sprzedać Fabregasa i kupić Vidala. Szybszy, bardziej dynamiczny i mający większe zaangażowanie.

0

Dwa końcowe zdania rozgniotły system. ;]

0

'Przekonywające zwycięstwo'? Ludzie, nauczcie się pisać artykuły! :D

0

Hasta la Victoria Siempre w następnym sezonie!

0

Właściwie to poza zarządem i trenerem z klubu wyrzuciłbym prawie wszystkich z wyjątkiem Messiego, Neymara, Iniesty oraz Bartry.

0

Gdy Ronaldo pociesza Messiego to wiedzcie, że coś się dzieje! :P

1

Ech, Atletico zmarnowało karnego, mam nadzieję, że coś strzelą...

0

No jak po tym wszystkim jeszcze sprzedadzą Messiego to już będzie hit stulecia. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?