Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Błędy sędziów oczywiste, ale powiem Wam tak - gdyby od początku grał Iniesta za Sancheza, wynik byłby zupełnie inny. ;)
0
Wszyscy, tylko nie on. :)
0
Normalne, trzeba zachować szczyt emocji na czerwiec. ;)
0
Myślę, że 12 milionów euro to dobra kwota. Parę milionów więcej i mamy dwudziestoletniego bramkarza z Gladbach.
0
W Fifie mam go już od samego początku. Dawać na ring! :D
0
Jeśli więc Barcelona strzelałaby teraz 3 gole na mecz, na koniec miałaby 123 gole. :)
0
Chociaż w sumie może i lepiej, bo np. takie Deportivo zmusiło nas do strzelenia 5 goli, a chcemy pobić rekord z poprzedniego sezonu. ;)
0
Nie stracić gola tylko w 4 meczach ligowych? Trochę wstyd... :)
0
Co za żenada. Wszystko pod tych głupich kapitalistów. Grajmy może o 10 w sierpniu? :)
0
Jeśli będzie to 1-2 mecze w sezonie, to w porządku. Ale co 2 tygodnie to już byłoby niezbyt ciekawie.
0
Mecz drużyn La Liga o 16? To może zrobimy NBA na dachu?
0
Świetnie. Teraz czas na futbol. :)
0
Dokładnie. Kiedyś go lubiłem, ale ostatnio niestety został nieprzyjaźnie nastawiony. :)
0
Najgorsze zło to kapitalizm, ale zaraz później faszyzm, czyli cała hołota walcząca z naszym klubem (Franco, Adolf, Pinochet itp.).
0
Nie wiem dlaczego takie coś jak gansoo może jeszcze mieć miejsce na tej stronie. Skoro artykuły są antyfaszystowskie, faszyści powinni być usuwani ze strony...
0
0
Haha, śledzicie Valencię? Nie wiem, co powiedzieć... :D
0
Jeszcze 3 lata temu był to mój ulubiony sędzia. Teraz coś go nastawili i niestety zaczyna nam nie sprzyjać. :/
0
O, już prawdziwe polaczki zaczęły nastawiać. ;)
0
Z taką grą w II połowie to i tak cud, że tylko tyle przegraliśmy. Na pewno Panowie wyciągną jednak wnioski, tak jak po meczu z Celticiem. :)
0
No, to teraz już musowo wyciągnąć rękę po ter Stegena. Zanim zrobią to szejkowie...
0
Było już paru, którzy chcieli skopiować, chociażby Arsenal. Jak skończyli, można zobaczyć. :)
0
W drugim sezonie Pepa była już podobna sytuacja, tyle że wtedy przegraliśmy u siebie z Sevillą. W drugim odnieśliśmy zwycięstwo, ale przez bramki na wyjeździe nie udało się wygrać. Teraz po przerwie na mecz z Valencią powinno pójść bardziej świeżo, niż wczoraj.
0
Gdyby jeszcze celem rzeczywiście było łączenie ludzi. Ale tak nie jest - Facebook wypuszcza jakieś reklamy firm do obiegu z wątpliwej jakości nagrodami, a Ci przesyłają to między sobą, nie mając pojęcia w czym uczestniczą. W dzisiejszej rzeczywistości takie omamienie nie jest wcale trudne, ze względu na wątpliwą inteligencję większości. ;)
0
daany8 - poprzednia kolejka? Kup sobie okulary, kolego. Barcelonie nie uznali dwóch prawidłowych goli i jakoś nie płaczę. ;)
0
Portale społecznościowe to rzeczy dla ludzi niepełnosprytnych umysłowo.
0
Też mi nowość. Sędziowie zawsze byli i będą za Realem. Starsi pamiętają pewnie sezon 08/09 i wyczyny Pereza Burulla. ;]
0
Dobrze, żę chociaż w Lidze Mistrzów nie przekupią nikogo i prawdopodobnie odpadną jak zawsze. Dwa mecze mniej. ;)
0
No to półfinał z putkami. Trzeba uważać na kontuzje.
0
W Madrycie to na razie -7. :D