Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 Dziękuję w imieniu klasy pracującej miast i wsi.
1
@Comentateiro Taa, albo 'przyjeżdża imigrant i zabiera mi pracę'.
Cóż... imigrant niczego Ci nie może zabrać. To pracodawca Ci ją zabiera i przekazuje jemu.
3
@MartinRNB9 Laporta od początku mówił, że w Barcelonie nie ma sezonów przejściowych.
0
@Rust_Cohle Xavi.
10
@Mixtape Mądrego, to aż miło posłuchać.
0
@koksik2700 Bierz Eksa, szkoda czasu na takie rozważania.
1
@Coutinho007 Rijkaard wygrał Ligę Mistrzów, więc dostał o jeden sezon za dużo... konsekwencją była obrona tytułu przez Madryt. Była to jedyna obrona ligi dla Realu przez ostatnie 30 lat. :)
0
Ludzie, którzy myśleli, że Laporta nie zwolni Koemana po przegranej w Champions i Lidze chyba nie pamiętają poprzednich rządów. Z Szefem nie ma dyskusji.
0
@staske Ogólnie w Fifie 21 na nowej konsoli powinieneś mieć dwie wersje do instalacji. Starszą i nowszą. Przynajmniej tak jest na Xboxie.
1
@Pawlak1992 Tam graliśmy sami ze sobą, ale fakt - był ważny.
0
@staske To zależy w co. Są tytuły, które to obsługują.
1
@Pawlak1992 Ja tam pisałem od dłuższego czasu. Przegrywamy każdy, ważny mecz. Skład nie może być tu usprawiedliwieniem.
10
Od dwumeczu z Bayernem, przegranego aż 0-7 drużyna Barcelony ciągle popełnia te same błędy, z których nie wyciąga wniosków (poza jednym sezonem, w którym wygrali Ligę Mistrzów), skład jest cały czas ten sam, a ludzie łudzą się, że Pique, Busquets czy Roberto wyciągną wnioski.
Otóz nie, moi drodzy. Jest taka zasada, że daje się drugie szanse, ale trzeciej już nie. Poza tym w futbolu musi być zasada 'coś za coś'. Nie można żyć przekonaniem, że ktoś grał dobrze pięć lat temu, to teraz wrzućmy go do składu.
Czasy się zmieniają, futbol się zmienia i trzeba iść do przodu nie tylko ze składem, ale też sposobem swojego grania, a przede wszystkim - przestać być naiwnym, bo najgorszą rzeczą jest oszukiwanie samego siebie.
8
Koeman out, i nie jest to żart. ;)
4
@LS Myślę, że jednak 0-5. Dostać taki oklep za Mourinho, który wiecznie się odgrażał, to był prawdziwy wstyd.
10
https://freetts.com/audio/4e622d92-62cd-4302-8051-c59864389873.mp3
Informacja dnia.
1
@AV0CAD0 W takim razie dziękuję, że mnie oznaczyłeś. (✿❦ ͜ʖ ❦)
0
@Quavosk Kiedy Korwin cytuje socjalistę z podziwem, a ludzie mu przyklaskują. :D
0
@Kacper1432 Lewica ośmieliła się głosować suwerennie, a Platforma uważa, że może wszystkich pouczać i traktuje się jak monopartia.
3
@Yosemite Do basenu jak skakała,
wodę dupą wychlapała.
0
@CzarnyKapelusz Taa, jeszcze zamiast Chelsea byłby RBL i komplecik, chociaż w sumie mała różnica.
3
@lukaszmatusiewicz Wygrana którejkolwiek z tych ekip będzie koszmarem, ale wybrałbym chyba Chelsea. Nie dość, że pokonaliby Real, to jeszcze pozbawiliby Szejków trofea. ;)
3
@Ghotti Wprowadził spokój, dobrą atmosferę, ustalił twarde warunki kontraktowe piłkarzy powyżej 30-tki, walczy o umowy sponsorskie, no i jeszcze wygraliśmy Puchar Króla. ;)
2
@Persyfl Straszyła, że mają 24h na odwrócenie tego błędu, czy coś takiego... ta organizacja idzie w niebezpiecznym kierunku.
1
@saczers438 Laporta przez dwa miesiące zrobił więcej, niż Rosell i Bartomeu przez 10 lat. :D
3
@Kgorecki2500 Ja akurat to popieram, a jak patrzę na te jęki pani Lempartowej, która wysuwa groźby, to tym bardziej się oddalam od takich osób...
8
@MesQueUnClub96 Jeszcze żeby te dyskusje były o czymś, ale większość z nich jest kompletnie z czapy i jeszcze osoby, które się tam wypowiadają nie mają na dany temat żadnej wiedzy. :D
2
Sprzedać Trincao i wziąć Konrada.
2
Były prezydent Rzeczypospolitej, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, członek prezydium Rady Walk i Męczeństwa, Aleksander Kwaśniewski skomentował decyzję Lewicy o wsparciu Planu Odbudowy.
0
@MaziFCB Bielsa nie trenował żadnego, mocnego klubu. Jego reprezentacja nie wyszła nawet z grupy, pomimo potężnych nazwisk, typu Crespo czy Veron. Szczerze nie wiem jaką myśl taktyczną mógłby on wnieść do Barcelony i jaką miałby tu renomę...
Nagelsmann natomiast pomimo młodego wieku już osiągnął dwa wicemistrzostwa Niemiec ze średnią drużyną. Także w Hoffenheim błyszczał. Każdy wie, jak grają jego drużyny - szybko, dynamicznie, na dużej intensywności. Może się to podobać.