6

@tobiasson92 Obiektywizm nie istnieje. Każdy ocenia tak, jak mu się podoba.

0

@marcin000019 Jak ktoś płaci żeby mieć logotyp, albo wspierać, to ok.
Natomiast jeżeli ktoś płaci tylko za to, żeby nie było reklam, to powinien się nad sobą zastanowić. :D

3

Madryt usłyszał Campeones, Campeones i postanowił działać. :)

40

@adambądkowski93 R: Leo, Ty jesteś zmęczony?
L: Ty do mnie mówisz?
R: Co za postać.

4

@marcin000019 Tak powinno być w demokracji.

1

Schreuder, to prawdziwa fachura. Dobrze jest mieć kogoś takiego w sztabie.

2

Juventus bez Ronaldo jest drużyną poziomu Udinese, a niektórzy i tak go hejtują. :>

7

3

0

@FCBesia Podejrzewam, że część security przyłączyła się do protestu.

6

Gdyby Messi, Neymar i Suarez grali w Ekstraklasie:

https://i.imgur.com/O0nMosz.png

2

@Szreko Pewnie, podałem tylko jeden z powodów. Ogólnie zielono-żółte szaliki są już swego rodzaju protestem przeciwko Glazerom.

2

@bari_94 Nie podoba im się Superliga, do której właściciele pchają Manczester.

5

I ja mu wtedy mówię: "Idź Ty na ten stadion protestować".

0

@Encore Dlatego nie dziwię się, że chcą go wynieść na rękach, prosto do siedziby JP Morgan. :D

2

@adambądkowski93 Od zawsze wiedziałem, że w Manchesterze porządni kibice są.

4

@ciema A na jaką partię głosowałeś?

4

PES z kolejną licencją na wyłączność - tym razem SSC Napoli. Edycja 2022 będzie zawierała licencję premium, a od 2023 klub Diego Maradony pojawi się tylko w produkcji KONAMI.

0

@FanFcBarcy Myślenie w stylu "Kilka lat temu strzelił bramkę, więc dajmy go do składu" nie jest dobrym pomysłem.

0

@Pawlak1992 To wygra Real, wiadome.

5

Wydaje mi się, że dzisiaj wygra Osasuna lub Real. No chyba, że będzie remis.

1

@Coutinho007 @barcelonaLM Zdecydujcie się, bo nie wiem, czy właczać.

1

@Coutinho007 Mąka Jola spuści Atletico z tronu. :D

2

"Dziękujemy za wybranie bezprzewodowej myszy z funkcją Grzebień żelowy Bluetooth Dual Mode."

Opisy na Amazonie wymagają poprawy. :)

1

@itmustbejoke Twój nick doskonale obrazuje tę sytuację. ;)

0

@Transu96 Właśnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@Persyfl Komunizm jest wtedy, jak dziecko się zakrztusi i poprosi o pomoc.
@michal26 Dlatego popieram Unię Europejską, która dąży w kierunku sprawiedliwości społecznej i ochrony klimatu. Nie dziś i nie jutro, ale przyjdzie w końcu czas na Dubaj.

18

@Hopner15 Większość tych postulatów jest już dawno standardem w cywilizowanej Europie, tylko w Polsce żyjemy dziewiętnastowiecznymi zabobonami.

5

Ludzie, którzy piszą, że nie ma pieniędzy na transfery, a jednocześnie myślący, że będzie na pensję Neymara. :D

0

https://i.imgur.com/GgFYfJa.png

Brutalny atak na Białą Królową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?