Kettger
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
19 obserwujących
11 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@tobiasson92 Obiektywizm nie istnieje. Każdy ocenia tak, jak mu się podoba.
0
@marcin000019 Jak ktoś płaci żeby mieć logotyp, albo wspierać, to ok.
Natomiast jeżeli ktoś płaci tylko za to, żeby nie było reklam, to powinien się nad sobą zastanowić. :D
3
Madryt usłyszał Campeones, Campeones i postanowił działać. :)
40
@adambądkowski93 R: Leo, Ty jesteś zmęczony?
L: Ty do mnie mówisz?
R: Co za postać.
4
@marcin000019 Tak powinno być w demokracji.
1
Schreuder, to prawdziwa fachura. Dobrze jest mieć kogoś takiego w sztabie.
2
Juventus bez Ronaldo jest drużyną poziomu Udinese, a niektórzy i tak go hejtują. :>
7
Andrzej, zanalizuj to!
https://x.com/Kamilzhuty/status/1388893982223110147
3
0
@FCBesia Podejrzewam, że część security przyłączyła się do protestu.
6
Gdyby Messi, Neymar i Suarez grali w Ekstraklasie:
https://i.imgur.com/O0nMosz.png
2
@Szreko Pewnie, podałem tylko jeden z powodów. Ogólnie zielono-żółte szaliki są już swego rodzaju protestem przeciwko Glazerom.
2
@bari_94 Nie podoba im się Superliga, do której właściciele pchają Manczester.
5
I ja mu wtedy mówię: "Idź Ty na ten stadion protestować".
0
@Encore Dlatego nie dziwię się, że chcą go wynieść na rękach, prosto do siedziby JP Morgan. :D
2
@adambądkowski93 Od zawsze wiedziałem, że w Manchesterze porządni kibice są.
4
@ciema A na jaką partię głosowałeś?
4
PES z kolejną licencją na wyłączność - tym razem SSC Napoli. Edycja 2022 będzie zawierała licencję premium, a od 2023 klub Diego Maradony pojawi się tylko w produkcji KONAMI.
0
@FanFcBarcy Myślenie w stylu "Kilka lat temu strzelił bramkę, więc dajmy go do składu" nie jest dobrym pomysłem.
0
@Pawlak1992 To wygra Real, wiadome.
5
Wydaje mi się, że dzisiaj wygra Osasuna lub Real. No chyba, że będzie remis.
1
@Coutinho007 @barcelonaLM Zdecydujcie się, bo nie wiem, czy właczać.
1
@Coutinho007 Mąka Jola spuści Atletico z tronu. :D
2
"Dziękujemy za wybranie bezprzewodowej myszy z funkcją Grzebień żelowy Bluetooth Dual Mode."
Opisy na Amazonie wymagają poprawy. :)
1
@itmustbejoke Twój nick doskonale obrazuje tę sytuację. ;)
0
@Transu96 Właśnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Persyfl Komunizm jest wtedy, jak dziecko się zakrztusi i poprosi o pomoc.
@michal26 Dlatego popieram Unię Europejską, która dąży w kierunku sprawiedliwości społecznej i ochrony klimatu. Nie dziś i nie jutro, ale przyjdzie w końcu czas na Dubaj.
18
@Hopner15 Większość tych postulatów jest już dawno standardem w cywilizowanej Europie, tylko w Polsce żyjemy dziewiętnastowiecznymi zabobonami.
5
Ludzie, którzy piszą, że nie ma pieniędzy na transfery, a jednocześnie myślący, że będzie na pensję Neymara. :D
0
https://i.imgur.com/GgFYfJa.png
Brutalny atak na Białą Królową. ( ͡° ͜ʖ ͡°)