Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Frimpong No jest jak jest...
2
Norwegia czy Senegal?
1
Mekambe goni Messiego
2
@Luciano99 Kadra Iraku ma więcej odcieni bieli niż Francja
1
A już za 2 godziny Irak upokorzy Francję
1
@macio_944 A ja oglądam Obłędny Cyfrowy Cyrk, będę robił kiełbę z air frajera i zastanawiał się gdzie popełniłem błędy w swoim istnieniu. Polecam ten styl życia
2
Jest jak jest widzowie... nie jest letko, nie jest:
1
@esem91 Allegro klasa akurat
0
@Krzysztof1987 A widzisz co tam jest napisane? :D
0
@MsBarca To był żaden pewniaczek :D
0
Dzięki terrorysto z Rosario:
https://zapodaj.net/plik-1EiGEIH67E
3
Messi wie, że postawiłem kupon, że strzeli gola
0
Argentyna jeszcze bez goli? Skończyli się...
1
@macio_944 Do boju Austrio! Pomścijcie ojca narodu!
2
@Sulimo Po 1. bardzo dobry wybór kariery
Po 2. Ta gra ma jedną wadę - jest znacznie za krótka
1
@titooB Nie zapomnij tylko otworzyć meczu
1
@LukaszFan A realnie ile on był niby wart?
1
@Paulinho2012 Hiszpania
2
@NeroTFP1 Nie napisałem, że ma 100% racji tylko trochę. No tak samo wymawiamy Czile a nie Hile.
Edit. cholibka, też użyłeś czilijskiego argumentu
@Karol145 A nie wiem czemu ale tak jest i tyle. Tak samo nasza "herbata" jest wyjątkowa :D
0
@ranger3120 No beka w uj ;P
0
@MessiForeverTheBest No ale trochę racji ma xd Ja tam sobie mówię Kurakao i nie powiedziałbym, że popełniam błąd
1
@MateS Jutro będzie
0
@ranger3120 Musisz jeszcze poćwiczyć swoje zdolności komediowe ;P
5
@DiSBlaDE Wypraszam sobie, ja jestem tylko alkoholikiem
3
Trzeba ruszyć tyłek i iść na siłownię. Nie ma, że się nie chce. A później może uda się oddać tą cholerną butelkę jedna do butelkomatu...
1
Średniowieczne jajochlebki
2
@hubert874 Wymęczone 1:0 dla Argentyny
0
@VamoSBarca88 Taka właśnie xD Ale pewna poszlaką może być fakt, że firmę zakładali Izraelici xD
3
@Kibol_83
> zarabiaj miliony
> miej problemy finansowe
0
Ogólnie to GTA6 powinno kosztować w takim razie więcej:
@macio_944