2

@Frimpong No jest jak jest...

2

Norwegia czy Senegal?

1

Mekambe goni Messiego

2

@Luciano99 Kadra Iraku ma więcej odcieni bieli niż Francja

1

A już za 2 godziny Irak upokorzy Francję

1

@macio_944 A ja oglądam Obłędny Cyfrowy Cyrk, będę robił kiełbę z air frajera i zastanawiał się gdzie popełniłem błędy w swoim istnieniu. Polecam ten styl życia

2

Jest jak jest widzowie... nie jest letko, nie jest:


1

@esem91 Allegro klasa akurat

0

@Krzysztof1987 A widzisz co tam jest napisane? :D

0

@MsBarca To był żaden pewniaczek :D

0

Dzięki terrorysto z Rosario:
https://zapodaj.net/plik-1EiGEIH67E

3

Messi wie, że postawiłem kupon, że strzeli gola

0

Argentyna jeszcze bez goli? Skończyli się...

1

@macio_944 Do boju Austrio! Pomścijcie ojca narodu!

2

@Sulimo Po 1. bardzo dobry wybór kariery
Po 2. Ta gra ma jedną wadę - jest znacznie za krótka

1

@titooB Nie zapomnij tylko otworzyć meczu

1

@LukaszFan A realnie ile on był niby wart?

1

@Paulinho2012 Hiszpania

2

@NeroTFP1 Nie napisałem, że ma 100% racji tylko trochę. No tak samo wymawiamy Czile a nie Hile.

Edit. cholibka, też użyłeś czilijskiego argumentu
@Karol145 A nie wiem czemu ale tak jest i tyle. Tak samo nasza "herbata" jest wyjątkowa :D

0

@ranger3120 No beka w uj ;P

0

@MessiForeverTheBest No ale trochę racji ma xd Ja tam sobie mówię Kurakao i nie powiedziałbym, że popełniam błąd

1

@MateS Jutro będzie

0

@ranger3120 Musisz jeszcze poćwiczyć swoje zdolności komediowe ;P

5

@DiSBlaDE Wypraszam sobie, ja jestem tylko alkoholikiem

3

Trzeba ruszyć tyłek i iść na siłownię. Nie ma, że się nie chce. A później może uda się oddać tą cholerną butelkę jedna do butelkomatu...

1

Średniowieczne jajochlebki


2

@hubert874 Wymęczone 1:0 dla Argentyny

0

@VamoSBarca88 Taka właśnie xD Ale pewna poszlaką może być fakt, że firmę zakładali Izraelici xD

3

@Kibol_83
> zarabiaj miliony
> miej problemy finansowe

0

Ogólnie to GTA6 powinno kosztować w takim razie więcej:


@macio_944

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?