1

@Kengo Ja już dawno po :D Ale może jeszcze zagram trochę wątek starego obozu bo tak to z Lee za pierwszym razem szedłem.

6

Pamiętajcie:


7

Stary Stary Obóz vs. Nowy Stary Obóz


@Mario96w @marcin62 @Hosh

10

@Aragorn33 Ale o tym piszą też francuskie gazety xD Chyba, że to putinowskie media są ;p


4

@Aragorn33 "Gościu, Bardela to jest następca Le Pen" - czyli to, że być może zostanie prezydentem jednego z najważniejszych krajów Europy i mówi on o ukraińskim ludobójstwie to już nieważne? Bo nie pasuje do tezy, że jedynie Niemcy gdzieś tam o tym wspominają?

1

@clyde Jakieś takie sportowe Adidasy. Nie wiem czy są one typowo do biegania ale takie jak na wf jakieś.
@RafiVeB @Gary Z motywacją nie powinno być kłopotu ;) Ale to też się zobaczy jeśli tą pracę dostanę :P

8

@Aragorn33 No Chiny, Francja np. To tylko Niemcy? I co złego, że chińska prasa o tym pisze?

Przy okazji, prawdopodobnie przyszły prezydent Francji:
"A zatem popierasz decyzję o nadaniu ukraińskiej jednostce wojskowej nazwy UPA, na cześć grupy, która współpracowała z nazistami i wymordowała 100 000 polskich cywilów?

Absurdalne stanowisko, które popsułoby stosunki z Polską, krajem słusznie oburzonym i przyjaznym, lub z Izraelem, który właśnie złożył protest. Bardzo niepokojące w ustach kogoś, kto aspiruje do przywództwa we Francji i do walki o pokój w Europie."


14

@Aragorn33
To ci tłumaczę, szacunek do samego siebie i pokazanie, że nie pozwolimy się bez konsekwencji znieważać.

A jeżeli odebranie orderu blokuje jakieś korzyści polityczne to powodzenia życzę Ukrainie z dołączeniem do UE. My dalej mamy ogromne karty przetargowe i tym bardziej sobie mogliśmy na takie działanie pozwolić.

Wszyscy mają to w pompie btw, Jedyne media, które piszą o Wołyniu to niemieckie btw



Ja wiele jestem w stanie zrozumieć w imię dyplomacji czy negocjacji ale jeśli podejmuję rozmowy z kimś kogo nie lubię w celu opracowania korzyści a ta osoba obraża mnie, moją rodzinę, przyjaciół itd. to jednak są jakieś granice bezczelności i nie muszę z takim partnerem robić dealu.

107

@Aragorn33 A ja nie liczyłem, że do Ukraińców coś dotrze. Liczyłem jedynie na to, że polski prezydent stanie po stronie państwa polskiego i to zrobił. Koniec z pluciem nam w twarz - jak ktoś na order nie zasługuje to go nie będzie miał. I to właśnie jest nasz interes. Przestać udawać, że Ukraina to nasi przyjaciele i co tu zrobić żeby ich przypadkiem nie urazić. To jest de facto państwo nam wrogie, w którym chyba każdy polityk nas nienawidzi (nie mówię o zwykłych ludziach). Gdyby ten order im zostawić to nie byłoby i tak żadnej odbudowy, żadnych interesów a tylko byśmy pokazali, że nasi przodkowie to mało dla nas znaczą. Przy okazji o ludobójstwie na Wołyniu pisze teraz cały świat.

To też wiele mówi, że u nich wszyscy stoją za sobą murem a u nas oczywiście pół polski musi stać po stronie obcego rządu

3

@NeroTFP1 To i tak chłodniej niż będzie w Paryżu po odpadnięciu/wygraniu MŚ przez Francję

9

Ten też niezły ananas XD


@michal26

1

@Sulimo Z tymi technologiami byłbym ostrożny. Ostatnio było, że wstrzymaliśmy przekazywanie im samolotów bo nie wywiązali się ze swojej części umowy właśnie na przekazanie nam tej technologii

0

@Conradxc Wiek wiekiem ale ja absolutnie nigdy nie biegałem tak o dla siebie ;P Więc biorąc pod uwagę ten czynnik źle chyba nie jest (zresztą tak jak sobie czytam to właśnie to jest optymalny wynik dla osób całkowicie początkujących). Sobie będę biegał systematycznie to wyniki będą lepsze

3

@michal26 Bo u nich to racja stanu a u nas metafizyka

39

Kolejny. Za chwilę nam Lwów oddadzą z rozpędu:


@michal26 @Roobo @Comentateiro @misterio @July_6_BcN

1

@Dari0G Taki obraz mój! (Nie no, aż tak to nie)

0

@gumaz No nigdy w życiu nie biegałem poza wf w szkole więc jak na mnie to git raczej hah

2

Stary zaczął biegać ;P Jak na pierwsze bieganie rekreacyjne w życiu jest git chyba (30 s marszu 30 s biegu)
https://zapodaj.net/plik-RxYzhs4a3R

0

@FCBMati10 Później burza ma być

0

Lampa straszna a ja idę biegać. Może nie padnę

1

Amerykanie o Łorld Kap


2

Nie no, żałosny ten Ekwador xd

3

No ma klimacik to Little Hope :D Fenomenalne są te interaktywne filmy/horrory! Niech obi jednak wypuszczą kiedyś te SW Eclipse...
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @MesQueUnClub_87 @DragonxNF @PatrychoO @Luciano99 @clyde @4drian0

2

Tygrysie, jesteś piękny:


6

Kurakao czy jednak Kurasao?


5

1

Niestety Niemcy wychodzą zwycięsko z kampanii wojennej...

1

Ale dobre jest to Wybrzeże Klatki Schodowej

4

Niemcy rozpoczynają kontrofensywę ardeńską!
@Bolton @blakkudium @Kessie @Comentateiro

0

W 1939 to były Niemcy. Teraz to nie ma Niemców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?