0

@chavez dokaldnie xd

1

@bartas97 Jeszcze tydzien roboty i na dwa tygodnie nad polskie morze

3

@ToWinaSedziego To moze ten typ z tego afrykanskiego mam talent, ktory mowil ze jego mama zmarla zanim sie urodzil :P

2

@Bartek_VEB 0x szczepionek 0x covid, a co mnie w tym irytowalo najbardziej, to codzienne testy bo bylem "zagrozeniem" xD

1

@DonMatteo901 O tak Lagertha to cudo

2

@Kidd "wybitny teolog i kulturoznawca" XDDD

1

@DonMatteo901 10 dla mnie tez nie jest, ale na tej fotce to cudownie wyszla

2

@masq wychowany na La Rambli.

0

@BordowyPtak Chlopie wez rozbieg i ... Roni w peaku to TOP10 najlepszych pilkarzy w historii i zadna opinia tego nie zmieni. Kariera moze i za krotka jak na taki talent, ale za to zdarzyl wygrac w tym czasie wszystko.

0

@Esteban_ ja juz pierdziele te kopane gierki. Gralem w to 16 lat non stop, teraz kupowalem jedna fife na 2-3 lata i tak gralem w to parenascie godzin rocznie tylko. Teraz na pewno kasy nie wydal, tym bardziej na taki chlam odgrzewany.

2

kisneeeeeeeeeeeeeeee

2

@masq Pare sezonow temu wdzialem podobny filmik z silki Realu i tez sie zastanawialem jak to mozliwe ze polowa wykonuje cwiczenia zle technicznie. Tyle setek milionow inwestowanych w kluby, a niepotrafia ogarnac trenerow na silowni, ktorzy wytlumacza pilkarza co robia zle.

1

@Martwy babcie na wakacje chce zabrac, renta nie wysoka, wiec trzeba po taniosci cos szukac, no co?

0

@Khajio haaa tfu

8

@Luciano99 ogarnąłbyś ludzi kręcących się pod warsztatem... wyjeżdżam od Ciebie, bo trzeba bylo koła dopompowac, a tam przed @Rewolucja123 zagaduję ludzi i krednie im żarcie z auta.


1

Bede z calych sił kibicowal Dricusowi du Plessis w walce z Adesanya po tym jaka szopke Izzy odwalił jak wszedł do kaltki po walce DDP z Whittakerem. Tfu.

0

@BordowyPtak ostatni wypilem kilka lat temu. Staram sie w ogóle nie pic napojow słodzonych.

0

Pier reklamy. Czlowiek pisze komentarz na kilkadziesiąt linijek, po czym przez przypadek klika w reklamę i 10min zycia zmarnowane :)

0

@pio92 3h za duzo, musiałbym zarabiać od groma. Obecnie mam 30km w jedna strone w tym przejazd przez duze miasto i wychodzi mi to bokiem, i co jakis czas mam mysli zeby to jebnac przez te odległość.

1

Ależ to była piękna gala UFC dzisiaj w nocy

36

Fajny memik xd

2

W nocy z soboty na niedziele odbedzie sie UFC 290. Zdecydowanie warta obejrzenia karta glowna z dwiema walkami o pas. Jest mocna, jednak spogladajac na zestawienia z kolejnej numerowanej gali UFC 291, to mozna sie tylko lekko usmiechac i puscic oczko. Whittaker zawalczy o miano pretendenta o pas z dobrze znanym polskiej publicznosci, bylym mistrzem KSW Dricusem Du Plessis.
Imo bedzie sie dzialo! :)

65.8 kg: Alexander Volkanovski vs Yair Rodriguez
56.7 kg: Brandon Moreno vs Alexandre Pantoja
83.9 kg: Bo Nickal vs Tresean Gore
83.9 kg: Robert Whittaker vs Dricus Du Plessis
70.3 kg: Dan Hooker vs Jalin Turner

W prelimsach Robbie Lawler vs Price, czy Marcin Prachnio.

5

@Faro Robi wiecej wiatru niz wszyscy razem wzieci na tej flance. Szybkosc, przyspieszenie i drybling ma, musi popracowac nad kilkoma rzeczami - przede wszystkim nad wykonczeniem jak piszesz. Potencjal tam jest ogromny, nawet na jednego z najlepszych LO na swiecie.

0

@ProMILs Zapewnie tak bedzie nawet jak chlopacy beda w formie, bo Balde to przekocur i wciaga dupa cala konkurencje na lewej flance.

0

@kamilos1214 To zainwestuj w siebie. Zmien prace/branze, gdzie bedziesz wiecej zarabial i przez to potrafil wiecej odlozyc. Marudzeniem i trwaniem w tym samym gownie nic nie zdzialasz.

0

@kamilos1214 "Człowieku, nie bądź takim materialistą. Trzeba się wyluzować."

Moze warto odlaczyc sie od tego wyscigu szczurow na jakis czas i przewietrzyc glowe? Dobrze to zrobi dla Twojego zdrowia psychicznego.

0

@gumaz Tak, za duzo obalen wlecialo na treningu

1

@gumaz Pewnie jakis milioner-pilkarz na wakacjach. Ja siedze w biurze z bolem plecow i czekam na 17 jak La Rambla na plotki o transferze Gülera.

3

https://zapodaj.net/plik-WI4bkor0F8

Tam był taki przesyt talentu w tej drużynie... 2x ME i 1x MS. Del Bosque wychodzący 6 pomocnikami na final ME. :d

1

@QQL5 Nigdy. W ogole nie wyobrazam sobie wziac kogos zarcie z lodowki - bym sie brzydzil-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?