1

@Kessie Jedyny w swoim rodzaju. Wiesz, ze nigdy nie bedzie takiego drugiego pilkarza.

0

@ElTomas postawione. Jak wygram zabieram la ramble na mecz Barcy. Stawiam 3 autobusy i biore cale hotel na weekend w Barcelonie.

0

@hayek pieknie i zdecydowanie za krótko

0

Co sie stanie jeżeli 9-letnie dziecko użyje kremu odmładzającego o 10 lat?

0

@partymaker mozna dziesiatkami wymieniać xd

0

@pittbull36 dla mnie zawsze zalatwia przyjaciel mojego ojczyma, ktory pracuje dla Signal Iduna. Ogolnie bardzo ciezko dostac bilety na BVB, bo stadion jest wyprzedany momentalnie. Próbuj z roznych źródeł, moze gdzies Ci sie uda.

1

@TR3YWAY fotke z nim

0

@Mow_mi_Douglas @Medium jaki problem w byciu chrzestnym?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

jano odciety, musi przelezec na nim 3 albo ciezko bedzie

1

Real wydymany, teraz do wyrka i budzik na walke Janka :) Dobranoc

0

Perez po meczu urochamia telefon do Paryza.

To ile Pan chcial ze tego Imbape?

0

Sparing przedsezonowy a Ci sie tam zaraz pozabijaja na boisku...

0

@Foro musieliby stworzyć nowa opozycje zeby dalej dzielic ludzi i odwracać ich uwage od waznych spraw

4

@MesQueUnClub_87 to do dzieła i pochwal jak po zrobieniu. :)

To moj który ostatnio rozbilem.
https://zapodaj.net/plik-jkphOiZnYY

Placek po węgiersku to moje TOP1 jesli chodzi o dania obiadowne. Niczego innego tak nie wielbię. :)

0

@mientusek1407 wsyzstko ok, tylko neymara z r9 zamień

0

@domin682 pomorskie

0

@Lucerfi dokładnie, umiar jest najważniejszy. Ja juz w łóżku na leciutkiej bombce, wiec zasypianie bez helikoptera ;) a jutro.na luzie mozna dalej dzialac

0

@ShawnC pieknie pachnie co Ty gadasz:)

0

@Lucerfi stary na urlopie w polszy jestem, raz na jakis czas to ja wlasnie takiego pieknego bimberku się napije:)

2

@Joe_Pesci nope, facet zaopatruje mase ludzi w bimberek od lat i wszyscy chwalą:)

1

@Explode na popite co kilka kolejek :d

3

https://zapodaj.net/plik-bFHBMIDPS6

Smakowa! :) mam najlepsze źródelko do bimberku na świecie :)

0

Oficjalnie 23 września Gamrot vs Fiziev!!

Lest fucking go you know ze bedzie ogien :)

2

@Firestone depresja, stany lekowe i ataki paniki, to jedne z najwiekszych kurestw, ktore moga spotkac czlowieka i niszcza jego psychikę. Pisze to jako osoba ktora przez takie cos przechodziła i dalej z tym walczy, bo calkowicie sie tego pozbyc jest bardzo ciezko. Nie zycze tego nikomu, nawet najwiekszemu wrogowi, a zrozumiec to beda potrafily tylko i wylacznie osoby, ktore przez to przechodziły.

2

@ObiwanKenobi a tylko by krzywde któremuś z inżynierów zrobili to cala Bruksela by płonęła xd

1

Ohhhh dla Don Andresa to juz sobie Inter odpale od czasu do czasu

2

@pikass14 tak, lumpex

1

Tak sie zastanawiam ktora morda bardziej mi obrzydza - tebasa czy bartomeu... ciezki wybór

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?