Kluivert_P
Dołączył/a: lipiec 2017
11 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W sobote Tybura walczy w Main Evencie z Tomem Aspinallem na UFC.
Niby Polak vs Anglik, a jak sie okazuje nie do konca, bo Apinall jest w połowie Polakiem i do tej pory o tym nie wiedziałem i mam strasznego mindfucka xd
3
@pioz123 Jakos kilka dni temu myslalem o tym, ze cos upada ta La Ramblowska kuchnia, bo malo wrzucacie :d ja tez w sumie
Apetycznie wyglada, bym opedzlowal taki talerz :)
7
@Medium - Szerszen, ale Ty wielki i silny. Mozemy Cie przytulic?
1
@wojopancer Gio Dos Santos, Quaresma
0
@Rust_Cohle mnie nie boli ale kriszczjanu bardzo
0
Gosciu co w ogole czekal z tym wywiadem na prezentację Leo, zeby ja przyćmić i zeby to o nim gadali xd
Ciagle ta sama zagrywka od lat tego atencjusza
0
@paweldunajecfcb bardzo dobry film - warto
5
@kuz za 40 lat Ronaldo bedzie doliczal sobie bramki z podworka jak Pele
1
@Deviler Mam dwoch znajmoych ktorzy pracuja w wojsku, ale nie chca zbytnio opowiadac o swoich pracach
5
@Kuba_1 Nikt by nawet nie pomyslal, zeby tam isc, jakby arabusy milionami nie sypali, co on pier
0
@Medium nie umieszajac Neymarowi, bo ma wspaniały talent, ale tacy jak R10 radza sie raz na kilka pokoleń i tutaj Roni >> Ney
0
@mindbender84 Niemcy, czy Francja?
2
@Nieznajomy De Jong na SPD to marnowanie potencjalu Holendra
2
@Rust_Cohle Topka. Dodalbym do nich Inieste, Bergkampa i Berbatova.
0
Jacy pilkarze, ktorych mieliscie okazje ogladac mieli dla Was najbardziej elegancki styl gry(Technika uzytkowa i poruszanie sie z pilka przy nodze)?
0
Dziwne ma te tautaze, jakby ja jakies male dziecko mazakiem pomalowalo.
1
@Pawel13sz ze ludzie takie oczywiste pytania zadaja
6
@bartekvisca ta a potem bedzie "help me, im stuck" :>
0
@negreanu Ciekawy jestem jak to sie rozwinie. W sumie o tymczasowy mogliby zawalczyc. Wygrany z Jirim w Grudniu, ale poczatek nastepnego roku.
0
@negreanu Na jesien ma wrocic Jiri - mozliwe ze poczekaja na niego z tym pasem.
0
@matirix20 Conor kreci sezon TUF-a z Chandlerem teraz. Po drugie Conor sie skonczyl, nawet nie czekam na jego powrot.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@tbas Watpie zeby taka decyzja padla. Moim zdaniem poczekaja az Jiri Prochatzka wyzrowieje i dadza jemu walke o Pas. Przeciwnik Jan/Alex albo Ankalaev.
Chociaz kto wie co im po glowie chodzi i moze to oglosza nagle z dupy.
2
@tbas Zwakowany tytul - Hill z kontuzja i musi przejsc operacje
@MesQueUnClub_87 Z soboty na Niedziele w nocy
2
Ale to bedzie cudenko 30.07
https://scontent-dus1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/347283406_947211399735928_7748571196624634274_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=8VP9US5M7dgAX_OEjm5&_nc_ht=scontent-dus1-1.xx&oh=00_AfAPB8CQOyOl2jGLrI0OCCsLWWe8HHcoMdPrpw42gy9HDw&oe=64B52205
1
@bartas97 Jade do domu rodzinnego do PL :p
0
@mordini123 Watpie zeby dali zawalczyc o ten Pas Jankowi i Alexowi. Predzej poczekaja na Jiriego i go z kims zestawia.
7
@Gracek10 ciekawe czy Leo patrzy na paragon ile zaplacil i czy wszystko sie zgadza :D
0
@chavez dokaldnie xd
1
@bartas97 Jeszcze tydzien roboty i na dwa tygodnie nad polskie morze