1

W sobote Tybura walczy w Main Evencie z Tomem Aspinallem na UFC.
Niby Polak vs Anglik, a jak sie okazuje nie do konca, bo Apinall jest w połowie Polakiem i do tej pory o tym nie wiedziałem i mam strasznego mindfucka xd


3

@pioz123 Jakos kilka dni temu myslalem o tym, ze cos upada ta La Ramblowska kuchnia, bo malo wrzucacie :d ja tez w sumie

Apetycznie wyglada, bym opedzlowal taki talerz :)

7

@Medium - Szerszen, ale Ty wielki i silny. Mozemy Cie przytulic?

1

@wojopancer Gio Dos Santos, Quaresma

0

@Rust_Cohle mnie nie boli ale kriszczjanu bardzo

0

Gosciu co w ogole czekal z tym wywiadem na prezentację Leo, zeby ja przyćmić i zeby to o nim gadali xd

Ciagle ta sama zagrywka od lat tego atencjusza

0

@paweldunajecfcb bardzo dobry film - warto

5

@kuz za 40 lat Ronaldo bedzie doliczal sobie bramki z podworka jak Pele

1

@Deviler Mam dwoch znajmoych ktorzy pracuja w wojsku, ale nie chca zbytnio opowiadac o swoich pracach

5

@Kuba_1 Nikt by nawet nie pomyslal, zeby tam isc, jakby arabusy milionami nie sypali, co on pier

0

@Medium nie umieszajac Neymarowi, bo ma wspaniały talent, ale tacy jak R10 radza sie raz na kilka pokoleń i tutaj Roni >> Ney

0

@mindbender84 Niemcy, czy Francja?

2

@Nieznajomy De Jong na SPD to marnowanie potencjalu Holendra

2

@Rust_Cohle Topka. Dodalbym do nich Inieste, Bergkampa i Berbatova.

0

Jacy pilkarze, ktorych mieliscie okazje ogladac mieli dla Was najbardziej elegancki styl gry(Technika uzytkowa i poruszanie sie z pilka przy nodze)?


0

Dziwne ma te tautaze, jakby ja jakies male dziecko mazakiem pomalowalo.

1

@Pawel13sz ze ludzie takie oczywiste pytania zadaja

6

@bartekvisca ta a potem bedzie "help me, im stuck" :>

0

@negreanu Ciekawy jestem jak to sie rozwinie. W sumie o tymczasowy mogliby zawalczyc. Wygrany z Jirim w Grudniu, ale poczatek nastepnego roku.


0

@negreanu Na jesien ma wrocic Jiri - mozliwe ze poczekaja na niego z tym pasem.

0

@matirix20 Conor kreci sezon TUF-a z Chandlerem teraz. Po drugie Conor sie skonczyl, nawet nie czekam na jego powrot.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tbas Watpie zeby taka decyzja padla. Moim zdaniem poczekaja az Jiri Prochatzka wyzrowieje i dadza jemu walke o Pas. Przeciwnik Jan/Alex albo Ankalaev.

Chociaz kto wie co im po glowie chodzi i moze to oglosza nagle z dupy.

2

@tbas Zwakowany tytul - Hill z kontuzja i musi przejsc operacje

@MesQueUnClub_87 Z soboty na Niedziele w nocy

1

@bartas97 Jade do domu rodzinnego do PL :p

0

@mordini123 Watpie zeby dali zawalczyc o ten Pas Jankowi i Alexowi. Predzej poczekaja na Jiriego i go z kims zestawia.

7

@Gracek10 ciekawe czy Leo patrzy na paragon ile zaplacil i czy wszystko sie zgadza :D

0

@chavez dokaldnie xd

1

@bartas97 Jeszcze tydzien roboty i na dwa tygodnie nad polskie morze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?