Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawcio2306 Mówił to publicznie, a skoro tak to wątpię, żeby durnia przed swoim synem robił i kłamał. Neymar nie byłby zachwycony
1
@Kuczek Odradzał oczywiście *
0
@Pustelnik Nie ojcu bo sam tak zdecydował, ojciec mu to doradzał więc nie pieprz głupot jak nie masz pojęcia
1
@Wittgenstein Co moralniak?
1
@VamosRakieta Hola hola z tym zaufaniem do tego pana
0
@kerouac Nadajesz się do nowej części piły w takim razie
0
@Ermitano Niestety nie
2
@kerouac Bo Navas do nich idzie, Areola do Realu
0
@DanielOOL Racja klub także jest optymistycznie nastawiony z Bartoemu na czele to najwazniejsze
7
@Isso89 Ojejku bo się popłacze
0
@kaamil1910 Bo Manchester United ostatnio 'niszczy' piłkarzy. Patrz: Sanchez, Lukaku, Pogba, Martial, Depay. Tych dwóch ostatnich może trochę naciągane, ale pierwsi trzej są dobrym przykładem. Jestem pewien, że Lukaku będzie lepiej grał w Interze.
0
@Homeopata8989 Przynajmniej De Ligt będzie zadowolony. Dadzą radę
1
@vangoor A tam i tak leżą
0
@Commando Tam gdzie zawsze średnio co miesiąc
0
@Kozik1990 co za poje ceny :). Na grupowy mecz. Posrało ich
1
@SinMistico a kiedy on się nie spóźnił
0
@Dawid_J Puknij się w główkę debilne porównanie. Jeszcze może psa i kota Ci puknął
1
@DonAndrzejos Kup jakiegoś tańszego do 100 może ale nie wiem nie doradze Ci konkretnie
0
@DonAndrzejos Żaden. 6s jest wart dwa razy tyle więc się nie opłaca do niego kupować w tej cenie
0
@MESSIah16 Dojdzie, jutro
0
@Barcelona92 Tłumacz. Ale już
0
@4drian0 Ciekawie się bawisz z kolegami, ale mierz innych swoją miarą :d
5
@Pitera277 Ja lubię, zielona najlepsza
0
@xArabx On ma 1,70
0
@Rewolucja123 Jakie źródło? Nie widzisz że 'głośno myśli' aby? Co za typ
0
@masa11 jak wróci to odszczekasz te słowa
0
@MarioVeB! Ciebie stroluje jeśli znowu będzie siedział na ławce :)
11
@D44H Czyli Ty też byś dostał bana bo właśnie o nim wspomniałeś tak jak większość użytkowników tej strony. Czyli mają wszystkich zbanować? Weź rozbieg
0
@msmsms A do czego mu szkoła jak nie może w trakcie zarabiać pieniędzy? Co Ty pieprzysz? Oczywiście nie liczę jakiś dorywczych gówien
2
@KrzychuVeB Widzę że już wszystkie najlepsze dziecku wykupili to wziął z Rakiticiem