5

Brawo Liverpool, dziurować tego bramkarzyka!

11

Argentyński błazen co podarował bramkę Salahowi xD

4

@DonAndrzejos Zniknięcia

6

@macio_944 Śmiechy śmiechami, ale smutne muszą mieć życie osoby, które robią zdjęcia innym na cmentarzu, bo ktoś ubrał się np w dres. Nie liczy się ubiór, tylko modlitwa za zmarłych. Wydaję mi się, że zmarłemu nie robi różnicy czy ktoś przyjdzie w dresie czy garniturze za 2 patyki.

2

Ale wylew obrony Tottenhamu

5

@RoberDzik Optymista z Ciebie, patrząc na to, że to dopiero 10 kolejek PL, i że Arsenal w poprzednich latach potrafił roztrwonić większe przewagi.

2

@FcPortoFan1999 Jedna z nielicznych ogarniętych kapitanek po wznowieniu Awantury o kasę.

3

@Hosh Faktycznie, jest to mocny argument :D

1

@Lionel_Messi10 30 milionów za jakiegoś randoma co strzelił kilka bramek w Strasbourgu XD
Dobrze, że Laporta nie ma kasy na przepalanie jej na takich no name'ów.

1

Ale mierni ci mistrzowie

0

Krzychu chyba chce pozostania mistrzów

3

@Pedri16Future Już na Tottkach się przejadą

3

United wraca na właściwe tory xD

0

Ścięcie włosów kibica United mocno zagrożone

0

@Faro Od kiedy 25-latka jest MILFem XD.

1

A tymczasem wyśmiewany Manchester United w tabeli live jest viceliderem PL

5

Uwielbiam uczucie nostalgii o 3 w nocy i odkopywanie starych wspomnień.
Jeden utwór i człowiek przypomina sobie beztroskie nastoletnie czasy.


0

@FcPortoFan1999 To nieźle go przetestowali, że po 12 kolejkach mają 8 punktów :D

0

@FcPortoFan1999 To co w takim razie powiedzieć o Piaście, który zamyka tabelę?

9

Miłe obrazki


5

Rasiak > Salah

Zamykam dyskusję.

1

@Roobo Niesamowite.

0

@Criss18Barca 10 listopada

0

@Kgorecki2500 Jakby faktycznie chciał odejść to podałby się do dymisji. On liczy na to, że Żewłakow wywali go na zbity pysk, bo wtedy Legia będzie musiała wypłacić mu odprawę 400 tys euro...

@FcPortoFan1999 Sam już nie wiem, byle nie odgrzewali Vukovicia.

1

Poezja! Uwielbiam.


1

Dobrze, że jestem w robocie i jednak nie pojechałem na to partidazo tych pseudo kopaczy.

Iordanescu WON!

1

@Kgorecki2500 Podziwiam każdego kto jeszcze w to gra, ja po Fifie 23 dałem se spokój z tym g*wnem, szkoda nerwów.

3

@krycha2201 Przy takim uzależnieniu od La Rambli, to dziwię się, że on nie pisze też w robocie.

1

@blakkudium Zajebisty atak Legii...
Uśmiechnięty Kacperek, kłoda Rajović i Kosowskie ciało obce xD

10

@NeroTFP1 Typowy przereklamowany holenderski trenerek? Stare znałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?