10

@NeroTFP1 Typowy przereklamowany holenderski trenerek? Stare znałem.

4

Nawet San Marino ma bekę z tych jaśków XD


0

@tbas Patrząc na ich obecną formę, to nie zdziwię się jak oni zdobędą tutaj max 1 punkt.

0

No to chyba Slot zrobi wylot (:


10

Miłego dnia dla ramblowiczów z Choroszczy i Tworek

0

Widzę, że Liverpool stabilnie na łeb XD

2

Ale ten Fornalczyk to jest flop, sytuacja na minimum celny strzał a ten wali w trybuny

1

@mekston Gwoździe w kurczaku z patelsona.

2

Ale beka z tego Juventusu XD

0

@Kgorecki2500 Jak oni w ogóle jeszcze funkcjonują, jak ostatnio było info o zamknięciu tej pseudo fundacji?

7

Miłego dnia dla Ramblowiczów z Buenos Aires i Rosario

5

@Konradowskyy no co ciocia @July_6_BcN po prostu do niego przyjechała ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@NeroTFP1 Niby fejur, ale wcale bym się nie zdziwił jakby to było naprawdę XD

2

@Frimpong Dużo ciśnięcia to ja widzę tu po czerwonej części Liverpoolu, która okupuje 7 miejsce w tabeli z 7 punktami straty do tego "wyszydzanego" Arsenalu ^^

2

Wszystko wszystkim, ja rozumiem, że jest w formie i nokautuje rywali w Bundeslidze, ale że Harry Kane zaatakuje Jamajkę to bym nie przypuszczał.

0

@Messibestplayerintheworld Po pierwsze Cubarsi*, po drugie, twoja subiektywna opinia to nie są fakty.

0

@Messibestplayerintheworld Ten "realik" jest jeszcze z Tobą w pokoju? Bo widzę, że od wczoraj podważasz prawidłowo podjętą decyzję popartą opiniami ekspertów czy chociażby tego Archivo Var na które tak chętnie się powołujecie, kiedy piszą o kontrowersji na naszą niekorzyść xD

0

Miłego dnia dla ramblowiczów z Caracas i Maracaibo

3

Ludzie śmiali się z Anżeja, a tu chłop musi ratować się translatorem, żeby wydukać takie expose xD


1

@maroon Zapomniałem w sumie o tym Gulerze, a też wygląda na spoko ziomka, Mbappe neutralny jak dla mnie.

0

Apropo hipokryzji Bellinghama, kogo z obecnego Realu szanujecie jako kibice Barcelony?
Ode mnie tylko Alaba, Camavinga i Valverde.

3

@Popitek12 Ty, ale Bondy to nie są najlepsze perfumy.

1

@reloaded Ja np nie mam takiego problemu, bo praktycznie zawsze jak zamawiam coś do jedzenia, to idę i biorę na wynos, albo zamawiam z dowozem. Na miejscu jadam tylko w barach mlecznych, gdzie raczej nie daje się napiwków.
Napiwki daję bardzo ale to bardzo rzadko, obsługa musi być naprawdę TOP!

0

@MYTO A rotujesz trochę butami, czy cały czas chodzisz w jednej parze? Bo to też ma spore znaczenie.

5

@partymaker Nie powinna być uznana? A to ciekawe, bo eksperci mają raczej zgoła inne zdanie na ten temat. Poza tym, zaczyna mnie już śmieszyć ten wszechobecny płacz o sędziego, który wcale nie sędziował najgorzej. Tyle tutaj narzekania, że Real płacze o sędziów, a z tego co tutaj obserwuje przez ostatni czas, to nasi kibice wcale im w tym nie ustępują. Wystarczyło wykorzystać to co mieliśmy (anemiczny strzał Ferrana z dobrej pozycji, i okazja Kounde) i zapewne wygralibyśmy ten mecz, patrząc na to, że Real w końcówce grał jak na obronę Częstochowy.

9

@Antimadridista~ Nie wolno tak pisać.
Przegraliśmy tylko i wyłącznie przez Soto Grado, który uznał bramkę Bellinghama, uj, że w pierwszej połowie wyglądaliśmy gorzej niż średniak LaLiga, ale to wina sędziego ^^

5

Amerykanie to chyba poumierają ze śmiechu, jak zobaczą tę ekipę na żywo :D


0

@Czyhrynski "No nie chce mi się wierzyć że presja."
Chłopak ma ledwie 18 lat, wiedział, że nadzieje na zwycięstwo były pokładane głównie w nim, brak doświadczonych kolegów na boisku i głośne gwizdy kiedy tylko dotykał piłki. Faktycznie to nie wina presji :)

3

Wystarczy jakiekolwiek potknięcie Verstappena i już Hamiltoniarze wychodzą z jaskiń xD
Śmiesznie się to czyta, a jeszcze śmieszniej będzie się to czytać jak Max ugotuje mistrza.

0

@Chaoss Jak tam to się Latifi rozbił, to co mieli wtedy zrobić, a tutaj nie widziałem nic co zagrażałoby ukończeniu wyścigu w normalnym tempie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?