0

Taka prawda. Obecny zarząd z najlepszej drużyny świata zrobił zwykłego średniaka...

0

Dobrze, niech gra. 4 miechy bez gry.. musi złapać ten rytm

0

Rzeczywiście bardzo zabawne.

0

Rosell i Bartomeu to ta sama moneta, ale Laporta wcale nie był wiele lepszy. Doprowadził jako jeden z wielu klub do potężnego długu.

0

Siedzieć tak wysoko to bym nie chciał ;D // mój mały jubilesusz "komentarz nr 800 ;D"

0

Kiedy to przeleciało Don Andres...

1

Oby wielkie sukcesy święci w FCB. Ma ogromny potencjał i wierzę, że strzeli mnóstwo goli..

2

Mam nadzieję, że Pedro nie zagra, a w jego miejsce Sandro. Tak samo za Roberto Haliliović.

2

Gol Messiego cudowny. Nigdy nie zapomnę tego rajdu i zwycięstwa na SB 2-0.

0

Kadra co raz starsza, ostatnio Adriano stuknęła już 30-stka..

0

Suarez powinien wyjść odpoczątku jako '9'. Musi się chłop ogrywać.

0

W internecie będzie na pewno

0

Fajnie byłoby ujrzeć takie ustawienie:
Ter Stegen - Montoya, Bartra, Ie, Grimaldo - Halilović, Samper, Rafinha - Sandro, Suarez, Munir

0

Mam nadzeieje na występ Alena.

2

Nawet dużo więcej niż trochę ;D

0

hehe ;D ale ładnie przybrał ;)

13

Najlepsze jest to, że raz tatuż jest po lewej, a na drugim zdjęciu po prawej...

1

Tak, to dzięki Rosellowi na Camp Nou zawitał Ronaldinho. Gdybyś miał choć trochę znajomości to byś to wiedział.

0

Jest James, a nie ma Suareza. Parodia.

5

Haha, udało się wygrać oryginalą koszulkę Barcy! ;D Ale fart ;D

0

A więc to jednak prawda z tą kostką.. oby był gotów na Celtę.

0

Bardzo wcześnie to zauważyłeś, że byli szybsi. Skoro ich bronią jest kontratak to ciężko żeby byli wolniejsi..

2

Tym, że Busquets to pan, który ma zagwarantowane miejsce w składzie nawet jak jest najgorszym piłkarzme kilku meczów z rzędu

0

Może Mr Xavi... ;D

0

To było pewne, że skończy się na Realu. 17 klasyków z rzędu, gdzie obie ekipy strzelają przynajmniej po jednym golu..

0

Dokładnie tak, a pomoc ma wyglądać Rakitić, Masche i Iniesta.

0

Postawił na facebooku ktoś jeszcze w konkursie, gdzie do wygrania była koszulka FCB wynik 3-1 oprócz mnie?

3

pomoc klasa światowa? dobre żarty

0

i banik za shift ;) powodzenia w czekaniu na odbanowanie ;)

0

To akurat prawda. Gdyby trafił tą setke to ten mecz bylby wygrany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?