Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oj wystawienie Ter Stegena na GD to mogłoby być samobójstwem. Chłopak ma ogromny talent, ale to nie jeszcze nie pora na takie spotkania
0
Dokładnie tak jak napisał rokiciak.
0
No oby było tak jak myślisz. Dziś byłby dobry sprawdzian dla Mascherano w roli DM, tak by być w pełni gotowym na klasyk
0
Prędzej Samper. ... ;)
8
Chodzą głosy, że Vermaelen żyje, aczkolwiek póki co nikt go nie widział..
0
Czyżby Samper dziś na DM?
0
Świetnie idzie Bravo, Neymarowi i Messiemu. Oby tak dalej. Mam wielką nadzieję, że ta średnia 0,0 zostanie dalej w następnym podsumowaniiu ;)
0
Mascherano. Kiedyś Busquets, ale jego forma spadła dwa lata temu..
2
Taki powinien być skład; Ter Stegen - Montoya, Bartra, Mathieu - Alba - Iniesta, Mascherano, Rakitić - Neymar, Messi, Sandro
0
Pierwszy rok musiał nauczyć się grać w Europie. Teraz pokazuje co potrafi i oby tak dalej
0
Jak dla mnie Di Maria.
0
Szkoda. Widziałbym go na PO zamiast Alvesa..
0
To po co kupiliśmy Douglasa? Żeby siedział na trybunach i kase brał za nic?
0
Vermaelen dostał zielone światło!
2
No nie wiem.. epoka Guardioli była ładniejsza dla oka ;)
1
Ważny mecz, trzeba wygrać, bo potem mogą być problemy nawet z wyjściem z grupy
1
ok 1500 zł ;) ............
0
Messi z Neymarem trenowali dziś indywidualnie.
0
podasz całą liste?
1
Xavi stał się 10. piłkarzem w historii z największą liczbą występów w Primera División.
0
dostajesz ode mnie Alvesa i Pikeja z Shakirą gratis. Weź se ich i zrób co chcesz
0
Niestety ale taka prawda.. raz chyba tylko Pikej miał ZM i Alba bodajze
1
Marca to se może. Cały świat liczy tak samo, nie bo durna szmaciana madrycka prasa wie lepiej. ;) Leo pobije prędzej czy później
1
Jest, Defensywa w wykonaniu Pique.
0
Kosmos. Xavi ma swoje lata, ale takie zagrania to on będzie potrafił chyba nawet jak bd dziadkiem.. jest jak wino, im starszy tym lepszy..
0
to co zakładamy się?
0
Co Pique wyprawia to się w głowie nie mieści. Niech idzie pod bar pić, albo do Shakiry bo to już nie jest zawodowy piłkarz. Lepiej wychodzi mu udzielanie się na facebooku i kłócenie z policją
0
Masakra.. nic ino na SB stawiać autobus i wcale nie żartuje..
0
macie jakiegoś dobrego sopcasta>?
0
Jakby dwóch to nie zagra z Ajaksem.. wiadomo, że nie zagra co najmniej w najbliższych trzech meczach