0

Oj wystawienie Ter Stegena na GD to mogłoby być samobójstwem. Chłopak ma ogromny talent, ale to nie jeszcze nie pora na takie spotkania

0

Dokładnie tak jak napisał rokiciak.

0

No oby było tak jak myślisz. Dziś byłby dobry sprawdzian dla Mascherano w roli DM, tak by być w pełni gotowym na klasyk

0

Prędzej Samper. ... ;)

8

Chodzą głosy, że Vermaelen żyje, aczkolwiek póki co nikt go nie widział..

0

Czyżby Samper dziś na DM?

0

Świetnie idzie Bravo, Neymarowi i Messiemu. Oby tak dalej. Mam wielką nadzieję, że ta średnia 0,0 zostanie dalej w następnym podsumowaniiu ;)

0

Mascherano. Kiedyś Busquets, ale jego forma spadła dwa lata temu..

2

Taki powinien być skład; Ter Stegen - Montoya, Bartra, Mathieu - Alba - Iniesta, Mascherano, Rakitić - Neymar, Messi, Sandro

0

Pierwszy rok musiał nauczyć się grać w Europie. Teraz pokazuje co potrafi i oby tak dalej

0

Jak dla mnie Di Maria.

0

Szkoda. Widziałbym go na PO zamiast Alvesa..

0

To po co kupiliśmy Douglasa? Żeby siedział na trybunach i kase brał za nic?

0

Vermaelen dostał zielone światło!

2

No nie wiem.. epoka Guardioli była ładniejsza dla oka ;)

1

Ważny mecz, trzeba wygrać, bo potem mogą być problemy nawet z wyjściem z grupy

1

ok 1500 zł ;) ............

0

Messi z Neymarem trenowali dziś indywidualnie.

0

podasz całą liste?

1

Xavi stał się 10. piłkarzem w historii z największą liczbą występów w Primera División.

0

dostajesz ode mnie Alvesa i Pikeja z Shakirą gratis. Weź se ich i zrób co chcesz

0

Niestety ale taka prawda.. raz chyba tylko Pikej miał ZM i Alba bodajze

1

Marca to se może. Cały świat liczy tak samo, nie bo durna szmaciana madrycka prasa wie lepiej. ;) Leo pobije prędzej czy później

1

Jest, Defensywa w wykonaniu Pique.

0

Kosmos. Xavi ma swoje lata, ale takie zagrania to on będzie potrafił chyba nawet jak bd dziadkiem.. jest jak wino, im starszy tym lepszy..

0

to co zakładamy się?

0

Co Pique wyprawia to się w głowie nie mieści. Niech idzie pod bar pić, albo do Shakiry bo to już nie jest zawodowy piłkarz. Lepiej wychodzi mu udzielanie się na facebooku i kłócenie z policją

0

Masakra.. nic ino na SB stawiać autobus i wcale nie żartuje..

0

macie jakiegoś dobrego sopcasta>?

0

Jakby dwóch to nie zagra z Ajaksem.. wiadomo, że nie zagra co najmniej w najbliższych trzech meczach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?