Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, nie będzie.
0
Messi powinien mieć 8 i ZM.
0
W takim raz bardzo proszę prześlij mi wszelkie dane, który posiadasz na mejla, który już wysyłam Ci na PW radekw94(at)o2.pl
0
Bramka Mascherano to chyba nie w tym stuleciu xD
0
Tak, dalej. A co?
1
Grają 4-4-2 z Ronaldo i Benzemą na szpicy
1
Z taką obroną to z 3 bramki nam wpakują.. jedyna szansa to Montoya, Bartra, Mathieu i Alba
0
premium.futbolhd.pl
0
Nie wiem czemu ten chłopak nie gra.. za rok to on musi grać niemalże w każdym meczu, bo chyba nikt nie postawi na no name'a Douglasa.
0
Jak dla mnie to sobie Casillas z połowy może do własnej strzelić. Najważniejsze są 3 punkty.
1
Mnie właśnie technika Munir na kolana nie powala. Na dziś Sandro jest lepszy, aczklwiek w przyszości to Munir może więcej dawać tej ekipie, oby.
0
Najpierw to Barcelona musi ich pokonać, a tu uważam na dzień dziesiejszy za mission impossible.. z remisu będę zadowlony
1
Dokładnie. Regularność gry w najważniejszych turniejach to podstawa i Polskę na to stać. Grunt to teraz zakwalifikować się Euro i powinno być już tylko lepiej. Widać potencjał w Grosickim, Lewym to wiadomo i paru innych też gra na przyzwoitym poziomie
1
Tak, zdecydowanie coś podobnego do twojej wersji. Spory awans Polski, chociaż to cieszy
5
Ja nie wiem co tam robi Belgia... dużo wyżej powinna być Brazylia
1
A nie ma czasem przepisów, że jeśli piłkarz z rezerw rozegra 10 meczów w lidze dla pierwszej to automatycznie staje się piłkarzem 1 zespołu?
0
A może fakt? ...........
7
Co za dzieci doliczyły mu nawet gola z kwalifikacji do LM. To tak jakby Lewandowskiemu 4 bramki z Gibraltarem do mistrzostw Europy zaliczyć xD Dzieci, dzieci wszędzie
0
Siódme................... ;)
1
Świetny wczoraj mecz Leo. Szkoda, że tylko jedna bramka, bo miał jeszcze kilka sytuacji, ale zagrał kolejny niezwykle dobry mecz i to jest najważniejsze. Teraz pora na Real, a rekord co najwyżej to będzie przy okazji.
5
A tak szczęścia w El Clasico życzy Barcelonie Arek Milik: http://zapodaj.net/66deaecf99270.png.html
0
ma ktoś dobry link do sopcasta?
0
CAS odniósł się do tego i może zagrać w sobotę
0
Barça Line-up : TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - Rakitic Mascherano Iniesta - Pedro Messi Neymar Jr.
0
Pique.... no nie.... chociaż tyle że Masche na DM
2
Niech idzie, nikt po nim płakać nie będzie
0
Oj wystawienie Ter Stegena na GD to mogłoby być samobójstwem. Chłopak ma ogromny talent, ale to nie jeszcze nie pora na takie spotkania
0
Dokładnie tak jak napisał rokiciak.
0
No oby było tak jak myślisz. Dziś byłby dobry sprawdzian dla Mascherano w roli DM, tak by być w pełni gotowym na klasyk
0
Prędzej Samper. ... ;)