0

Nie, nie będzie.

0

Messi powinien mieć 8 i ZM.

0

W takim raz bardzo proszę prześlij mi wszelkie dane, który posiadasz na mejla, który już wysyłam Ci na PW radekw94(at)o2.pl

0

Bramka Mascherano to chyba nie w tym stuleciu xD

0

Tak, dalej. A co?

1

Grają 4-4-2 z Ronaldo i Benzemą na szpicy

1

Z taką obroną to z 3 bramki nam wpakują.. jedyna szansa to Montoya, Bartra, Mathieu i Alba

0

premium.futbolhd.pl

0

Nie wiem czemu ten chłopak nie gra.. za rok to on musi grać niemalże w każdym meczu, bo chyba nikt nie postawi na no name'a Douglasa.

0

Jak dla mnie to sobie Casillas z połowy może do własnej strzelić. Najważniejsze są 3 punkty.

1

Mnie właśnie technika Munir na kolana nie powala. Na dziś Sandro jest lepszy, aczklwiek w przyszości to Munir może więcej dawać tej ekipie, oby.

0

Najpierw to Barcelona musi ich pokonać, a tu uważam na dzień dziesiejszy za mission impossible.. z remisu będę zadowlony

1

Dokładnie. Regularność gry w najważniejszych turniejach to podstawa i Polskę na to stać. Grunt to teraz zakwalifikować się Euro i powinno być już tylko lepiej. Widać potencjał w Grosickim, Lewym to wiadomo i paru innych też gra na przyzwoitym poziomie

1

Tak, zdecydowanie coś podobnego do twojej wersji. Spory awans Polski, chociaż to cieszy

5

Ja nie wiem co tam robi Belgia... dużo wyżej powinna być Brazylia

1

A nie ma czasem przepisów, że jeśli piłkarz z rezerw rozegra 10 meczów w lidze dla pierwszej to automatycznie staje się piłkarzem 1 zespołu?

0

A może fakt? ...........

7

Co za dzieci doliczyły mu nawet gola z kwalifikacji do LM. To tak jakby Lewandowskiemu 4 bramki z Gibraltarem do mistrzostw Europy zaliczyć xD Dzieci, dzieci wszędzie

0

Siódme................... ;)

1

Świetny wczoraj mecz Leo. Szkoda, że tylko jedna bramka, bo miał jeszcze kilka sytuacji, ale zagrał kolejny niezwykle dobry mecz i to jest najważniejsze. Teraz pora na Real, a rekord co najwyżej to będzie przy okazji.

5

A tak szczęścia w El Clasico życzy Barcelonie Arek Milik: http://zapodaj.net/66deaecf99270.png.html

0

ma ktoś dobry link do sopcasta?

0

CAS odniósł się do tego i może zagrać w sobotę

0

Barça Line-up : TerStegen - Alves Pique Bartra Alba - Rakitic Mascherano Iniesta - Pedro Messi Neymar Jr.

0

Pique.... no nie.... chociaż tyle że Masche na DM

2

Niech idzie, nikt po nim płakać nie będzie

0

Oj wystawienie Ter Stegena na GD to mogłoby być samobójstwem. Chłopak ma ogromny talent, ale to nie jeszcze nie pora na takie spotkania

0

Dokładnie tak jak napisał rokiciak.

0

No oby było tak jak myślisz. Dziś byłby dobry sprawdzian dla Mascherano w roli DM, tak by być w pełni gotowym na klasyk

0

Prędzej Samper. ... ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?