1

Śliczną ma żonę Suarez. Kto by takiej nie chciał ;)

0

akurat Caioli faktycznie pisze po to by zarobić niezłą forsą. Burns natomiast napisał najlepszą książkę o FCB i pewnych historii nie znajdziesz nigdzie indziej niż właśnie w tej książce.

0

tak, na 100% będą wszyscy. Zresztą jak dostało się tydzień temu w piątek e-mail, że się będzie to na pewno tak się stanie ;)

0

w piątek przyślą e-maila w ktorym miejscu znajdziesz swoje imię i nazwisko

0

Jeśli chcecie mieć książkę za 30 zł, a nie 33,68 to wpiszcie hasło MOJABARCA

1

361.....................

0

Świetny filmik, oby też tak grał dla Barcy

0

Najlepiej Mallenco w nagrodą za wczorajsze sędziowianie...

0

Reprezentacje zakończyły mecze, teraz pora ponownie na starcia klubowe. Przed nami mecz z Eibar, gdzie trzeba po prostu pewnie jak najszybciej zamknąć mecz i strzelić kilka bramek.

0

W 2016 nie będzie Copa America..

0

Świetny wywiad. Wyczerpujące wypowiedzi i konretne pytania. Świetne.

0

Argentyna ogólnie coś mniej meczów gra..

0

Nie przez przypadek bilans z nimi mamy 1 - 1 - 3 i w bramkach 3 - 7 ;p

1

Jeśli patrzeć na nazwiska to Polaków biją na głowę.

2

Iniesta z Golden Foot 2014! Brawo.

6

Ma instynkt kilera i jestem przekonany, że w tym sezonie strzeli dla nas te 20 bramek na pewno.

3

Rzadko kiedy w drugiej lidze grali reprezentanci dorosłych ekip... dlatego grają. Alen to jeden z wyjątków

0

Nie wiesz co dało zwycięstwo z Portugalią? Awans na Euro 2008.

3

Daj se już z tym spokój, bo to żałosne jest

0

Nie, nie mają geniuszu i znawco

0

Na pewno nie SZURLE.

0

Właśnie nie wiem.. był już wgl przetarg na ME?

0

10 + 5 +5. Tyle...

0

Miał być gotowy w połowie września, za niedługo połowa października, a jego dalej nie ma..

1

Nie ma co nawet tego tu wstawiać, bo to co te gimby wypisują to aż żal czytać

0

zgadza się ;) 15 znaków musi być ;p

0

No chyba nie.. Portugalia ma 2 + 1 LM, 1 + 2 LE, Hiszpania 3 + 1 LM, 1 + 1 LE + 1 LM dla Katalonii = 13, a jeszcze trzebaby przynajmniej 1 dać LE dla Katalonii, co daje w sumie 14.

1

Nie sądze. To tak jakby teraz dla Ronaldo byłyby oklaski na CN? Ja sb osobiście tego jakoś nie wyobrażam

0

To nie tak szybko wszystko się stanie. Może nawet kilka lat.

0

Jeśli zagłosują na 'tak', to rozpocznie się właśnie proces uzyskania niepodległości

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?