Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Śliczną ma żonę Suarez. Kto by takiej nie chciał ;)
0
akurat Caioli faktycznie pisze po to by zarobić niezłą forsą. Burns natomiast napisał najlepszą książkę o FCB i pewnych historii nie znajdziesz nigdzie indziej niż właśnie w tej książce.
0
tak, na 100% będą wszyscy. Zresztą jak dostało się tydzień temu w piątek e-mail, że się będzie to na pewno tak się stanie ;)
0
w piątek przyślą e-maila w ktorym miejscu znajdziesz swoje imię i nazwisko
0
Jeśli chcecie mieć książkę za 30 zł, a nie 33,68 to wpiszcie hasło MOJABARCA
1
361.....................
0
Świetny filmik, oby też tak grał dla Barcy
0
Najlepiej Mallenco w nagrodą za wczorajsze sędziowianie...
0
Reprezentacje zakończyły mecze, teraz pora ponownie na starcia klubowe. Przed nami mecz z Eibar, gdzie trzeba po prostu pewnie jak najszybciej zamknąć mecz i strzelić kilka bramek.
0
W 2016 nie będzie Copa America..
0
Świetny wywiad. Wyczerpujące wypowiedzi i konretne pytania. Świetne.
0
Argentyna ogólnie coś mniej meczów gra..
0
Nie przez przypadek bilans z nimi mamy 1 - 1 - 3 i w bramkach 3 - 7 ;p
1
Jeśli patrzeć na nazwiska to Polaków biją na głowę.
2
Iniesta z Golden Foot 2014! Brawo.
6
Ma instynkt kilera i jestem przekonany, że w tym sezonie strzeli dla nas te 20 bramek na pewno.
3
Rzadko kiedy w drugiej lidze grali reprezentanci dorosłych ekip... dlatego grają. Alen to jeden z wyjątków
0
Nie wiesz co dało zwycięstwo z Portugalią? Awans na Euro 2008.
3
Daj se już z tym spokój, bo to żałosne jest
0
Nie, nie mają geniuszu i znawco
0
Na pewno nie SZURLE.
0
Właśnie nie wiem.. był już wgl przetarg na ME?
0
10 + 5 +5. Tyle...
0
Miał być gotowy w połowie września, za niedługo połowa października, a jego dalej nie ma..
1
Nie ma co nawet tego tu wstawiać, bo to co te gimby wypisują to aż żal czytać
0
zgadza się ;) 15 znaków musi być ;p
0
No chyba nie.. Portugalia ma 2 + 1 LM, 1 + 2 LE, Hiszpania 3 + 1 LM, 1 + 1 LE + 1 LM dla Katalonii = 13, a jeszcze trzebaby przynajmniej 1 dać LE dla Katalonii, co daje w sumie 14.
1
Nie sądze. To tak jakby teraz dla Ronaldo byłyby oklaski na CN? Ja sb osobiście tego jakoś nie wyobrażam
0
To nie tak szybko wszystko się stanie. Może nawet kilka lat.
0
Jeśli zagłosują na 'tak', to rozpocznie się właśnie proces uzyskania niepodległości