1

Nie ma szans, bo wtedy na 20 zespołów, 15 grałoby w pucharach..

0

Nie tylko Pique. 11 września tego samego obok Pique chcieli chociażby Bartra czy Xavi

0

Ja już nie rozumiem co oni gadają.. raz Alves gada głupoty, że ma kontrakt do 2016, potem jednak stwierdza że nie i do 2015. Potem Alves mówi o przenosinach do Anglii, a jego była żona zaprzecza. Gdzie tu logika?

0

Od 14 spotkań GD każda z drużyn strzela przynajmniej jednego gola, także ja też nie liczę na 0:0..

0

To by było coś.. aczkolwiek ja tam wolę tego hattricka i triumf na CN ;)

1

Tak samo Bartomeu powinien wylecieć. Nic tylko czekać na wybory, bo to ten zarząd wyprawia to porażka.

0

Dobrze, że Suarez zagra te dwa mecze. Złapie rytm, tak by być gotowym na klasyk.

0

no to nieźle, ciekawe za co

0

zresztą, którego być nie powinno, bo faul jeśli był to przed polem karnym (aczkolwiek każdy widział, że nie było), ale pan penaldo w każdym meczu musi zasymulować karniaczka

0

Thomas "szkło" Vermaelen i wszystko jasne.

0

Tak samo jak oni tracą z nami. Już chyba kilkanaście spotkań z rzędu każda z drużyn strzela co najmniej 1 gola

0

Igrzyska Olimpijskie się nie liczą, bo to repra tak jakby U-21. Reszta co wymieniłeś, liczy się.

0

Ta, tą kase to wziął ale Rosell do siebie.

10

Bardzo dobrze, że powołany. Przed klasykiem rozegra się trochę i wróci do normalnego meczowego rytmu.

3

To proponuje zrobić zrzutke kibiców Barcy na klub, tak by mogli grac w czystych koszulkach..

0

Rafinha jutro dostanie zielone światło i całe szczęście. Kto wie może w końcu zastąpi bez formy Iniestę.

0

Bardzo dużo. Gdyby nie Qatar obecnie Barcelona rocznie odnotowałaby straty na poziomie bodajże około 10 mln euro

0

Nie ma siły, żeby wywalili Barceloną z ligi. Straciliby na tym WSZYSCY. Liga hiszpańska byłaby monopolem jak Szkocja bez Rangersów. Francja już zapowiedziała, że Barcelony nie przyjmie, także nawet w przypadku uzyskanie niepodległości Katalonii nie ma mowy o lidze bez Barcy

0

Barcelony z obecnymi płacami na pensje nie stać na "czyste" koszulki. Nie wiem kiedy to w końcu zrozumiecie. Pensja brutto Messiego pewnie wynosi około 30 mln euro rocznie. Za co to płacić? Kto zapłaci Neymarowi, Suarezowi, Inieście i innym o mega wysokich kontraktach? Kto? Czysta koszulka powróci jak nic Barcelona nie będzie wygrywać (brak płacenia ogromnych premii )przez najbliższe lata i zarobki piłkarzy się obniżą.

0

Nie, nie mylisz się.

1

Moim Tomas, ale ma kontuzje ;/

0

Pedro nie jest jedynym co strzelił bramki w każdych rozgrywkach w jednym sezonie. Messi jest drugi.

0

A kto powiedział, że ja jestem zwolennikiem Rosella? Nie, nie jestem. Chcę nowego prezydenta, ani Laporta ani Rosell.

0

A wiesz kto narobił nieprawdopodobnego długu w klubie? Ten twój kochany Laporta. Facet zmarnował dziesiątki mln, jak nie setki i z długu klub będzie wychodził 10 lat. To przez niego Rosell musiał zaakceptować Qatar

1

Do wyborów dwa lata... do tego czasu to się jeszcze wiele zmienić. Wszyscy tylko nie Laporta..

0

Na pewno nikt na to nie pójdzie. To wiązałoby z ogromnymi stratami finansowymi.. Koniec z kupowaniem Suarezów, Ibrahimoviciów, już nie mówiąc o 20 mln kontrakcie Leo Messiego

0

Nic. Za zwycięstwo w LM jest 1 mln euro, remis 0,5 mln

0

Legenda tak jak Puyi. Będzie go brakować jak odejdzie i to bardzo...

0

Kara obejmuje też wypożyczenia. Barca może kontraktować tylko piłkarzy z kartą w ręku

0

Niestety, ale od jakiegoś czasu jest to naszą bolączką.. ciekawi mnie jak by wyglądał mecz z PSG, gdyby zamiast Masche zagrał Pique, a za Busiego właśnie dać Masche.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?