4

Nie lepiej żeby zrobił to Negreira?

2

@Rhaan A mnie przekonuje. Ciągnie ten wózek z Cubarskm i Yamalem

2

@Kidd Wszystkie Barcy o ile jestem w domu i tyle.

1

@MESSIah16 a jaka będzie frekwencja tego referendum? Przekroczy z 5%?

0

@Arczi87 można się pośmiać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W nowym formacie LM mogą od razu w pierwszej fazie spotkać się drużyny z tego samego kraju?

4

@pacior95 bo zabraknie

4

@Michael24 Nie dało się lepiej podsumować

1

@Mario96w 0%. Liga już dawno się dla nas zakończyła.

0

@Nazio_87 Bez żadnych wyroków. Oddać go rodzinom poszkodowanych i sami wymierzą sprawiedliwość.

0

@AmigoBlancos 6 pkt wywalczymy

11

Ta zmiana trenera w Neapolu to chyba najgorsze co mogło spotkać Xaviego bo już kompletnie nie wiadomo czego się spodziewać. Wstyd będzie odpaść tak szybko, ale z drugiej strony łomot w ćwierćfinale też nam się nie uśmiecha

2

@Mow_mi_Douglas Tusk ma zaproszenie ale ciekawe dlaczego nie chce. Czyżby się czegoś obawiał? Będąc premierem chyba nie powinno się obawiać jakiegoś Mazurka

4

@Mixtape z tą fetą to spokojnie. Jeszcze daleka droga

5

Mecz na maksymalny poziom ligi konferencji Europy, a nie LM

1

@fc20barca Dobrze czujesz.

0

@qbuteq sarkazm

3

Myśli pozytywne. Nie tracimy gola w pierwszych 5 minutach, także drużyna robi progres. Myślami już w Neapolu i pełna koncentacja na LM

1

@wojtekfcb79 4 pkt

8

@Rastafarnianin mieliśmy swoje 5 minut to przepaliliśmy 400 mln euro

18

Ostatni tydzień wiele pokazał u Polaków. Okazuje się, że ludzie myśleli że rolnicy na polach pracują koniami, bo zazdroszczą rolnikom ciągników wartych niekiedy nawet 1 mln zł. Szkoda, że zapominają, że ciągniki te w większości są brane na kredyt. Tak, UE im pomaga w ich zakupie. Niech strajkują i tak wygląda to bardzo łagodnie w porównaniu z rolnikami z Francji

8

10 minut? Bez sensu.

0

@bartas97 Nie wydaje ci się, że po prostu odpuścili mu, bo w przeciwnym razie skończyliby na drzewie, a później w czarnych workach? Łatwo jest się pośmiać, ale trzeba czasem dwa razy się zastanowić

0

@MESSIah16 Forlan?

0

@katalonczyk987 Podobno Kochen ma spore szanse

9

@Rewolucja123 Nie patrzmy na Real, bo oni już są jedną nogą mistrzami. Trzeba walczyć o wicemistrzostwo z Gironą i Atletico.

0

@Bobo25 Chodzi o stricte cenę wielopaków. Podają cenę, ale żeby taka była kup np. 6 sztuk. To jest normalne?

12

@tomek8756 Biedronkę to mam nadzieję, że spotka kara od UOKiK za robienie cen promocyjnych większych od regularnych (niedługo z lupą starsi będą chodzić na zakupy)

8

@P33ck zupełnie jak obrona Barcelony

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?