Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Nie lepiej żeby zrobił to Negreira?
2
@Rhaan A mnie przekonuje. Ciągnie ten wózek z Cubarskm i Yamalem
2
@Kidd Wszystkie Barcy o ile jestem w domu i tyle.
1
@MESSIah16 a jaka będzie frekwencja tego referendum? Przekroczy z 5%?
0
@Arczi87 można się pośmiać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W nowym formacie LM mogą od razu w pierwszej fazie spotkać się drużyny z tego samego kraju?
4
@pacior95 bo zabraknie
4
@Michael24 Nie dało się lepiej podsumować
1
@Mario96w 0%. Liga już dawno się dla nas zakończyła.
0
@Nazio_87 Bez żadnych wyroków. Oddać go rodzinom poszkodowanych i sami wymierzą sprawiedliwość.
0
@AmigoBlancos 6 pkt wywalczymy
11
Ta zmiana trenera w Neapolu to chyba najgorsze co mogło spotkać Xaviego bo już kompletnie nie wiadomo czego się spodziewać. Wstyd będzie odpaść tak szybko, ale z drugiej strony łomot w ćwierćfinale też nam się nie uśmiecha
2
@Mow_mi_Douglas Tusk ma zaproszenie ale ciekawe dlaczego nie chce. Czyżby się czegoś obawiał? Będąc premierem chyba nie powinno się obawiać jakiegoś Mazurka
4
@Mixtape z tą fetą to spokojnie. Jeszcze daleka droga
5
Mecz na maksymalny poziom ligi konferencji Europy, a nie LM
1
@fc20barca Dobrze czujesz.
0
@qbuteq sarkazm
3
Myśli pozytywne. Nie tracimy gola w pierwszych 5 minutach, także drużyna robi progres. Myślami już w Neapolu i pełna koncentacja na LM
1
@wojtekfcb79 4 pkt
8
@Rastafarnianin mieliśmy swoje 5 minut to przepaliliśmy 400 mln euro
18
Ostatni tydzień wiele pokazał u Polaków. Okazuje się, że ludzie myśleli że rolnicy na polach pracują koniami, bo zazdroszczą rolnikom ciągników wartych niekiedy nawet 1 mln zł. Szkoda, że zapominają, że ciągniki te w większości są brane na kredyt. Tak, UE im pomaga w ich zakupie. Niech strajkują i tak wygląda to bardzo łagodnie w porównaniu z rolnikami z Francji
8
10 minut? Bez sensu.
0
@bartas97 Nie wydaje ci się, że po prostu odpuścili mu, bo w przeciwnym razie skończyliby na drzewie, a później w czarnych workach? Łatwo jest się pośmiać, ale trzeba czasem dwa razy się zastanowić
0
@MESSIah16 Forlan?
0
@katalonczyk987 Podobno Kochen ma spore szanse
9
@Rewolucja123 Nie patrzmy na Real, bo oni już są jedną nogą mistrzami. Trzeba walczyć o wicemistrzostwo z Gironą i Atletico.
0
@Bobo25 Chodzi o stricte cenę wielopaków. Podają cenę, ale żeby taka była kup np. 6 sztuk. To jest normalne?
12
@tomek8756 Biedronkę to mam nadzieję, że spotka kara od UOKiK za robienie cen promocyjnych większych od regularnych (niedługo z lupą starsi będą chodzić na zakupy)
8
@P33ck zupełnie jak obrona Barcelony