Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Rozumiem wiele, ale mając taką siłę w ataku, gdzie 90% klubów Europy marzyłoby o takiej ekipie, a my nie potrafimy stworzyć klarownej okazji z supermocarnym Szachtarem. Nie tędy droga.
1
@Stinger_ Nie wiem, tak trudno domyślić się że nie chce palić mostów z partią z której się wywodzi?
5
Orgzanizować turniej w Cancun pod chmurką w listopadzie to trzeba mieć nie lada łeb.
10
@MateuszDoniec Cruyff
15
Pamiętacie?
5
@LukaszFan tak, tak, Jaworek też się zabił i nawet zakopał, że ciała brak.
12
Szczerze mówiąc to żaden.
6
@Kluivert_P Pewnie, dzisiaj wleci na kolacje
13
@barcanawieki Pewna część ciała boli do dzisiaj. Przynajmniej można się pośmiać.
4
Może lepsze zgranie będzie jak w sobotę wystawimy po prostu rezerwy?
10
Ma coś w sobie Fermin, co sprawia, że niezwykle fajnie się patrzy na jego grę. Partidazo.
0
@Rust_Cohle to już coroczny standard, że jeden klasyk to ukłon dla Azji
2
Rayo - Barca w sobotę 25 listopada o 14...
1
@michal_20 sofascore
0
@Barca1922 cZŁOwiek
3
@Kuba_1 Nie ma takiej szansy.
0
Zawsze najbardziej śmieszy jak są wyniki exit i wszystkie partie zadowolone z wyników. Cyrk zwykły.
9
@Popitek12 Przekonasz się w weekend.
0
@RomanHoffer Oczywiście, że się odmienia. Nie odmienia tylko ksiądz na mszy
0
Brał ktoś już może te dwa dodatkowe dni urlopu z powodu siły wyższej? Trzeba najpierw wykorzystać swój cały urlop i potem te dwa dni czy niekoniecznie?
3
Romeu to jakieś nieporozumienie w tym klubie. Póki reszta fajnie wygląda to przykrywa jego braki, ale jak potrzeba stabilizacji w środku to facet nie dojeżdza poziomem
0
Nie ma to jak prezent
4
Świetne te obrazki z szatni obu ekip
8
Jak to się ładnie wszystko w futbolu zmienia. W ciągu 3 dni z nieba do piekła.
38
Oni dziś mogliby zagrać drugi mecz z Antwerpią i byłbym spokojny o wynik
16
@Uukasz_93 Jeszcze z miliard i może pokonają Nottingham
0
@plastek87 Hamburg
1
@OnlyCules Bez przesady. W Anglii jest jeszcze większe show z transmisją live
0
@MesQueUnClub96 Testy to raczej już wcześniej przeszli.
9
Czy dzisiaj najwięcej pieniędzy zarobił Jorge Mendes? Tak.