9

Legia przeciwko Superlidze?
Tymczasem:


14

UEFA lepiej niech wyciągnie rękę do gigantów i podzieli się większą kasą to temat Superligi upadnie.

0

Puchar Interkontynentalny w kalendarzu? Widzę, że znowu komuś słoneczko przygrzało i nie wie już jakie rozgrywki tworzyć, byle tylko przez 12 miesięcy kopać piłkę bez przerw. Najlepiej to niech grają nawet w święta i w wakacje. Poziom leci na łeb, bo nikt nie jest w stanie utrzymać 11 miesięcy formy, ale hajs musi się zgadzać nawet kosztem zdrowia piłkarzy i słabego widowiska na stadionach.

1

@Bernard777 najpierw paszport, potem załatw wizę

4

Może trochę za wcześnie, ale gdyby przyszła rozsądna oferta za Pedriego to wypadałoby się mocno zastanowić. Ma chłopak talent, ale talentem bez zdrowia nic w piłce się nie wygrywa.

0

@Volk Taki spacerek, że Barca dostałaby oklep od przynajmniej 7 z nich

6

Napoli idealnym rywalem dla Xaviego. Jak nie zda tego testu to może się śmiało spakować.

0

@Aureczek Ciekawe kto ci takich głupot naopowiadał

0

@Domin7777 Cancelo mocno na plus, Felix neutralnie (spróbowałbym wypożyczyć go na kolejny rok). Vitor.bedzie potrzebował kilka miesięcy na zgranie się z ekipą i nie żądajmy od niego nie wiadomo czego.

3

@Johnnie_Walker Chyba brat Xaviego

5

Romeu won. Won do Girony

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Niewiarygodne jak sędziowie robią wszystko, by Barca czasem nie wygrała mistrzostwa.

8

@Faro Niech podbija. Zobaczymy kolejkę chętnych.

7

Dembele 16 meczów w PSG i 1 gol. Dobry wynik.

1

@Benz otóż to. Tam nie mają takiej presji i budują zespół według siebie. W gigantach nie ma tego komfortu i musi być wynik od razu

0

@Essos Koło 36 godzin

11

9 miesięcy piłki klubowej, dwa miesiące piłki reprezentacyjnej i miesiąc przerwy. Dlaczego to świetny pomysł Xaviego i Wengera? Od dawna miałem podobne zdanie. Nie ma są sensu przerywać co miesiąc piłki klubowej i dymać w przypadku piłkarzy Ameryki Płd kilka tysięcy km po to żeby zagrać dwa mecze i z powrotem do Europy.

0

@graco14 Nie dojdzie.

31

Ładnie nas przekręcili. Ewidentny faul na Raphinhi

3

@partymaker Druga taka drużyna to u mnie w okręgówce.

8

Romeu jest pierwszym piłkarzem, który powinien się spakować i pożegnać z tym klubem. Oriol pomylił zespoły i powinien trafić co najwyżej do sąsiada z Cornella.

1

@mrboom Nie lepiej będzie zwrócić uwagę?

1

@Emhyr Ciekawe byłyby statystyki odnośnie % zwycięstw o różnych porach dnia, bo też mam wrażenie że te mecze 14-18 wypadają znacznie gorzej niż 21.00

1

@Emhyr Dokładnie. Szykuje się typowe 1-0 dla Rayo :)

9

Jak czytam tę umowę koalicyjną to przyznam, że śmiać mi się chce. Najlepszy jest punkt o rozliczeniu poprzedników :D z pewnością tak zrobią, by po utracie władzy być samemu osądzonym :)

7

@MesQueUnClub96 Bzdura. Kibice Sevilli czy Barcy kochają go.

2

Porto nas ładnie pociśnie..

1

@dariooo Chyba bez żadnych wątpliwosci.

0

@Kuba_1 Takie tam sobie 150 mln euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?