Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Legia przeciwko Superlidze?
Tymczasem:
14
UEFA lepiej niech wyciągnie rękę do gigantów i podzieli się większą kasą to temat Superligi upadnie.
0
Puchar Interkontynentalny w kalendarzu? Widzę, że znowu komuś słoneczko przygrzało i nie wie już jakie rozgrywki tworzyć, byle tylko przez 12 miesięcy kopać piłkę bez przerw. Najlepiej to niech grają nawet w święta i w wakacje. Poziom leci na łeb, bo nikt nie jest w stanie utrzymać 11 miesięcy formy, ale hajs musi się zgadzać nawet kosztem zdrowia piłkarzy i słabego widowiska na stadionach.
1
@Bernard777 najpierw paszport, potem załatw wizę
4
Może trochę za wcześnie, ale gdyby przyszła rozsądna oferta za Pedriego to wypadałoby się mocno zastanowić. Ma chłopak talent, ale talentem bez zdrowia nic w piłce się nie wygrywa.
0
@Volk Taki spacerek, że Barca dostałaby oklep od przynajmniej 7 z nich
6
Napoli idealnym rywalem dla Xaviego. Jak nie zda tego testu to może się śmiało spakować.
0
@Aureczek Ciekawe kto ci takich głupot naopowiadał
0
@Domin7777 Cancelo mocno na plus, Felix neutralnie (spróbowałbym wypożyczyć go na kolejny rok). Vitor.bedzie potrzebował kilka miesięcy na zgranie się z ekipą i nie żądajmy od niego nie wiadomo czego.
3
@Johnnie_Walker Chyba brat Xaviego
5
Romeu won. Won do Girony
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Niewiarygodne jak sędziowie robią wszystko, by Barca czasem nie wygrała mistrzostwa.
8
@Faro Niech podbija. Zobaczymy kolejkę chętnych.
7
Dembele 16 meczów w PSG i 1 gol. Dobry wynik.
1
@Benz otóż to. Tam nie mają takiej presji i budują zespół według siebie. W gigantach nie ma tego komfortu i musi być wynik od razu
0
@Essos Koło 36 godzin
11
9 miesięcy piłki klubowej, dwa miesiące piłki reprezentacyjnej i miesiąc przerwy. Dlaczego to świetny pomysł Xaviego i Wengera? Od dawna miałem podobne zdanie. Nie ma są sensu przerywać co miesiąc piłki klubowej i dymać w przypadku piłkarzy Ameryki Płd kilka tysięcy km po to żeby zagrać dwa mecze i z powrotem do Europy.
0
@graco14 Nie dojdzie.
31
Ładnie nas przekręcili. Ewidentny faul na Raphinhi
3
@partymaker Druga taka drużyna to u mnie w okręgówce.
8
Romeu jest pierwszym piłkarzem, który powinien się spakować i pożegnać z tym klubem. Oriol pomylił zespoły i powinien trafić co najwyżej do sąsiada z Cornella.
1
@mrboom Nie lepiej będzie zwrócić uwagę?
1
@Emhyr Ciekawe byłyby statystyki odnośnie % zwycięstw o różnych porach dnia, bo też mam wrażenie że te mecze 14-18 wypadają znacznie gorzej niż 21.00
1
@Emhyr Dokładnie. Szykuje się typowe 1-0 dla Rayo :)
9
Jak czytam tę umowę koalicyjną to przyznam, że śmiać mi się chce. Najlepszy jest punkt o rozliczeniu poprzedników :D z pewnością tak zrobią, by po utracie władzy być samemu osądzonym :)
7
@MesQueUnClub96 Bzdura. Kibice Sevilli czy Barcy kochają go.
2
Porto nas ładnie pociśnie..
1
@dariooo Chyba bez żadnych wątpliwosci.
0
@Kuba_1 Takie tam sobie 150 mln euro