Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
47
Kiedyś człowiek informacje transferowe to przeczytał na telegazecie, a dzisiaj 7 tys. ludzi śledzi lot Cancelo do Barcelony na żywo. Nie powiem, trochę poszliśmy do przodu.
54
Nie ma chyba w Europie klubu, który zamiast cieszyć się z zysku z transferu to cieszy się na samą myśl o zejściu z pensji. Przedłużenia umów przez Bartomeu na kilka dni przed dymisją to była defraudacja pieniędzy. Cenę płacimy do dziś, a jeszcze z 3 lata popłacimy.
1
@szkutnik91 piątek o północy
3
Lapcio niech kasę lepiej znajdzie na trenera
0
Villarreal ładnie się bawi
6
Swoją drogą to niesamowity musiał być kwas w federacji hiszpańskiej, że z tego pocałunku wyszła tak gigantyczna afera. Przecież tam wcześniej działy się skandaliczne rzeczy, ale głowa nie poleciała.
26
Jeszcze Tebas i jest szansa na uratowanie hiszpańskiego futbolu
1
@tbas Nie wiadomo już komu wierzyć. Na oficjalnej stronie Barcy w jednej wersji jest od sprzedaży, a w hiszpańskojęzycznej od zysku
1
@TheNekro94 Nie wiem, ale z chęcią dowiem się co to jest dźwignia finansowa.
10
@Barcabarca3562157 Dembele, Coutinho i Griezmann
12
Skandal. Mamy swoje problemu w polskim związku, ale to co tam się wyprawia to dramat
6
@takisobiektos to samo chciałem powiedzieć. Tebas na pewno zaciera ręce, bo wróg ma kłopoty
0
@Keisor Wygląda na to, że tak. Jeśli Lenglet mieści się w FFP to bez problemu można rejestrować Pene czy Balde
8
@michalgajdek przecież to samo będzie z Abde. Dziś oferują 20 mln, a za rok będzie kłopot ze sprzedaniem za 5. Zero jakiegokolwiek przewidywania.
3
@Jacu327 gimnastyka artystyczna
1
@MesQueUnClub96 z tego co wiemy to granice otwarte :)
0
@tbas oczywiście, że tak
23
Fajny szczegół odnośnie tego opłacenia pensji. Rzeczywiście szczegół
8
Ta podwyżka, a Alonso i Pena niezarejestrowani
11
Niech zostawią w spokoju tego chłopaka i skupią się na opchnieciu Abde
0
Minęły już ponad 2 lata od zabójstwa rodziny przez Jaworka. Jak myślicie, co się z nim stało? Żyje? Nie zyje? Według mnie żyje pewnie gdzieś zagranicą, ale takie ukrywanie musi być niesamowicie uciążliwe
1
@Foro na stronie przewoźnika za nieco ponad 500 zł w jedną stronę
0
@tomcias10 Pojemność chyba będziez 60 czy 70% także rozejdą się jak bułki
8
Jedno i to samo od dwóch tygodni
0
@franiu piątku północy
9
Girona już 3-0 z Getafe. Jednak da się.
1
@SuperPatsonFCB nie może
1
@abram3k Zero zainteresowania pilką i pchnięcie rękoma w plecy. Okulista
4
To był normalny karny
1
@norbi77 C+ Now