47

Kiedyś człowiek informacje transferowe to przeczytał na telegazecie, a dzisiaj 7 tys. ludzi śledzi lot Cancelo do Barcelony na żywo. Nie powiem, trochę poszliśmy do przodu.

54

Nie ma chyba w Europie klubu, który zamiast cieszyć się z zysku z transferu to cieszy się na samą myśl o zejściu z pensji. Przedłużenia umów przez Bartomeu na kilka dni przed dymisją to była defraudacja pieniędzy. Cenę płacimy do dziś, a jeszcze z 3 lata popłacimy.

1

@szkutnik91 piątek o północy

3

Lapcio niech kasę lepiej znajdzie na trenera

0

Villarreal ładnie się bawi

6

Swoją drogą to niesamowity musiał być kwas w federacji hiszpańskiej, że z tego pocałunku wyszła tak gigantyczna afera. Przecież tam wcześniej działy się skandaliczne rzeczy, ale głowa nie poleciała.

26

Jeszcze Tebas i jest szansa na uratowanie hiszpańskiego futbolu

1

@tbas Nie wiadomo już komu wierzyć. Na oficjalnej stronie Barcy w jednej wersji jest od sprzedaży, a w hiszpańskojęzycznej od zysku

1

@TheNekro94 Nie wiem, ale z chęcią dowiem się co to jest dźwignia finansowa.

10

@Barcabarca3562157 Dembele, Coutinho i Griezmann

12

Skandal. Mamy swoje problemu w polskim związku, ale to co tam się wyprawia to dramat

6

@takisobiektos to samo chciałem powiedzieć. Tebas na pewno zaciera ręce, bo wróg ma kłopoty

0

@Keisor Wygląda na to, że tak. Jeśli Lenglet mieści się w FFP to bez problemu można rejestrować Pene czy Balde

8

@michalgajdek przecież to samo będzie z Abde. Dziś oferują 20 mln, a za rok będzie kłopot ze sprzedaniem za 5. Zero jakiegokolwiek przewidywania.

3

@Jacu327 gimnastyka artystyczna

1

@MesQueUnClub96 z tego co wiemy to granice otwarte :)

0

@tbas oczywiście, że tak

23

Fajny szczegół odnośnie tego opłacenia pensji. Rzeczywiście szczegół

8

Ta podwyżka, a Alonso i Pena niezarejestrowani

11

Niech zostawią w spokoju tego chłopaka i skupią się na opchnieciu Abde

0

Minęły już ponad 2 lata od zabójstwa rodziny przez Jaworka. Jak myślicie, co się z nim stało? Żyje? Nie zyje? Według mnie żyje pewnie gdzieś zagranicą, ale takie ukrywanie musi być niesamowicie uciążliwe

1

@Foro na stronie przewoźnika za nieco ponad 500 zł w jedną stronę

0

@tomcias10 Pojemność chyba będziez 60 czy 70% także rozejdą się jak bułki

8

Jedno i to samo od dwóch tygodni

0

@franiu piątku północy

9

Girona już 3-0 z Getafe. Jednak da się.

1

@SuperPatsonFCB nie może

1

@abram3k Zero zainteresowania pilką i pchnięcie rękoma w plecy. Okulista

4

To był normalny karny

1

@norbi77 C+ Now

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?