0

@panczo policzyłem i to całe 6 pkt

75

Wygrać mimo trzech podyktowanych jedenastek? Chory mecz.

0

@Gomess lepsze to w 1 meczu, niż w trzech

0

@marko111122 Lyon/WHU

23

@tbas Cena paliw, nawozów, żywności, opału?

82

Czy tylko ja jestem ciekawy kiedy ludzie wyjdą na ulice i zaczną protestować? Za chwilę część gospodarstw domowych będzie zastanawiać się czy ogrzewać domy czy kupić coś do jedzenia. To co się dzieje to jest po prostu chore i jesteśmy okradani z wszystkiego co mamy. Za chwilę "nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy" stanie się faktem.

9

@Bocheno1 I bardzo dobrze. Akurat Iga to świetny wzór ;)

3

Barty zostanie wykreślona z rankingu czy sukcesywnie będą odejmować jej punkty?

0

@bodzio10 Ale nie musimy grać zdecydowanej większości o 21.00

2

Mecz z Levante w 31. kolejce nie zgadniecie kiedy zagramy ;)
Tak, niedziela 10 kwietnia o 21.00

26

Czyli to wtedy Roma zapłaci rachunek z LM. ;)

49

A teraz pora podziękować Memphisowi za niestrzelengo karnego

0

@Gappeq żółta jak najbardziej

6

Może nie jestem bezstronny, ale tam jak dla mnie nie ma mowy o czerwonej kartce.

63

9 asyst Dembele, to jest inny facet

44

Uśmiech od ucha do ucha jak widzę to nurkowanie.

5

Zwycięstwo Igi, Nadala i Barcy. Chyba nie prosze o zbyt wiele? ;)

1

@michal26 Myślę, że to kwestia czasu. Ma absolutnie wszystko, by być światową jedynką.

1

@michal26 Jeśli teraz się nie uda to kolejna ogromna szansa po WTA 1000 w Miami. Tam Sakkari będzie bronić dużych punktów z półfinału.

23

7 meczów w kwietniu, już mi się to podoba ;)

6

@Firestone Wystarczyłoby zamykać stadiony na 5 meczów i szybko by się nauczyli

19

Kara dla Galaty za kilkanaści dni to pewnie z 3000 euro, to byłoby w stylu UEFA

12

Nie chce nic mówić, ale Orsato ma być sędzią finału barażu Polaków... ;)

8

@PatrykBarca Jasne, dolicz do tego 20 innych serwisów streamingowych i 500 zł pójdzie na rozrywkę

2

6

@Clue Przekreślona kariera? Chłopie, on może jeszcze osiągnąć wszystko.

4

Ogląda ktoś ten Milan i może coś więcej powiedzieć o Kessiem?

12

Dawno nie było meczu w niedzielę o 21.00? No to mamy, tym razem z Sevillą

0

@Worny tak, ma ;)

5

Żarty żartami, ale teraz Puig naprawdę pomyśli, że dalej widzi siebie w Barcelonie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?