Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@panczo policzyłem i to całe 6 pkt
75
Wygrać mimo trzech podyktowanych jedenastek? Chory mecz.
0
@Gomess lepsze to w 1 meczu, niż w trzech
0
@marko111122 Lyon/WHU
23
@tbas Cena paliw, nawozów, żywności, opału?
82
Czy tylko ja jestem ciekawy kiedy ludzie wyjdą na ulice i zaczną protestować? Za chwilę część gospodarstw domowych będzie zastanawiać się czy ogrzewać domy czy kupić coś do jedzenia. To co się dzieje to jest po prostu chore i jesteśmy okradani z wszystkiego co mamy. Za chwilę "nie będziesz miał niczego i będziesz szczęśliwy" stanie się faktem.
9
@Bocheno1 I bardzo dobrze. Akurat Iga to świetny wzór ;)
3
Barty zostanie wykreślona z rankingu czy sukcesywnie będą odejmować jej punkty?
0
@bodzio10 Ale nie musimy grać zdecydowanej większości o 21.00
2
Mecz z Levante w 31. kolejce nie zgadniecie kiedy zagramy ;)
Tak, niedziela 10 kwietnia o 21.00
26
Czyli to wtedy Roma zapłaci rachunek z LM. ;)
49
A teraz pora podziękować Memphisowi za niestrzelengo karnego
0
@Gappeq żółta jak najbardziej
6
Może nie jestem bezstronny, ale tam jak dla mnie nie ma mowy o czerwonej kartce.
63
9 asyst Dembele, to jest inny facet
44
Uśmiech od ucha do ucha jak widzę to nurkowanie.
5
Zwycięstwo Igi, Nadala i Barcy. Chyba nie prosze o zbyt wiele? ;)
1
@michal26 Myślę, że to kwestia czasu. Ma absolutnie wszystko, by być światową jedynką.
1
@michal26 Jeśli teraz się nie uda to kolejna ogromna szansa po WTA 1000 w Miami. Tam Sakkari będzie bronić dużych punktów z półfinału.
23
7 meczów w kwietniu, już mi się to podoba ;)
6
@Firestone Wystarczyłoby zamykać stadiony na 5 meczów i szybko by się nauczyli
19
Kara dla Galaty za kilkanaści dni to pewnie z 3000 euro, to byłoby w stylu UEFA
12
Nie chce nic mówić, ale Orsato ma być sędzią finału barażu Polaków... ;)
8
@PatrykBarca Jasne, dolicz do tego 20 innych serwisów streamingowych i 500 zł pójdzie na rozrywkę
2
https://x.com/SiqueRodriguez/status/1504091448190410752
Ktoś zaliczył falstart
6
@Clue Przekreślona kariera? Chłopie, on może jeszcze osiągnąć wszystko.
4
Ogląda ktoś ten Milan i może coś więcej powiedzieć o Kessiem?
12
Dawno nie było meczu w niedzielę o 21.00? No to mamy, tym razem z Sevillą
0
@Worny tak, ma ;)
5
Żarty żartami, ale teraz Puig naprawdę pomyśli, że dalej widzi siebie w Barcelonie ;)