3

@seba1324 12 pkt straty to podłączenie do walki?

1

@monsterrize najlepiej czuje się na skrzydle, ale może grać na 9tce i to na pewno lepsze rozwiązanie niż kupno kolejnego napastnika za 100 mln. Najważniejsza obecnie jest obrona, bo to ser szwajcarski

14

@BARCA1899Messi Zdrowego Fatiego

17

0

@AdamaTraore Heroes III, CS 1.6 :D

0

@olek10 ja kilka miesięcy temu kupiłem po 770 zł...

21

2000 zł za tonę ekogroszku. Zieloną planetę zobaczymy, gdy wrócimy do palenia śmieciami.

0

@Hartge Nad Mołdawią z tego co pamiętam całkowity zakaz ruchu lotniczego

4

@Arkon dajmy im czas. Jeszcze wczoraj PZPN chciał grać na neutralnym terenie..

2

@lampa16 bo gramy cały czas w LE i nie ma wolnego terminu

0

@Chaoss Zgadza się. Obecnie jest też blisko Stratotanker

2

https://www.flightradar24.com/NCHO131/2aef90e3

Latająca cysterna nad Polską, niecodzienny widok

15

@RomanHoffer Żeby straszyć Zachód. To wciąż realne zagrożenie dla Europy.

1

@czosnekfcb 29 marca

26

1/327 dokładnie tyle zdobyliśmy medali na tegorocznych IO. W klasyfikacji medalowej pokonały nas takie potęgi jak Australia, Nowa Zelandia, w której nie ma śniegu czy Czechy z 10 mln mieszkańców. Złoto zdobyli nawet Hiszpanie (O.O). Kompletna porażka i wstyd, że kraj z blisko 40 mln ludzi, który ma góry i zimę zdobywa jeden medal. Porażka systemu. Norwegowie to mistrzowie w biegach, Niemcy potęga w sportach na torach lodowych, Francuzi królami biathlonu, Holendrzy skupili się od lat na łyżwiarstwie, a my cały czas liczymy na skoczków. Szkoda tylko, że to już jest koniec, bo młodzieży nie widać.

2

Co sądzicie o sprawie dopingu u Walijewej? Dla mnie najdziewniejsze jest to, że doping wyszedł teraz już po tym jak zdobyła złoto, a próbka pobrana była w grudniu. Doping to doping, niezależnie czy wzięła go specjalnie czy nie to nie powinna zostać dopuszczona do startu na IO.

3

W LL przy równej ilości punktów liczy się teraz w pierwszej kolejności bilans bramek?

1

@LuQa_ Rakuten Tv.

1

@Lordzi 8k netto

8

16

Jaki byłby wynik gdyby jednak była lepsza? Strach się bać panie Simeone.

4

Teraz przypomnieliśmy sobie co to znaczy mieć skrzydło. Traore MVP. Wow.

1

Tak patrzę kiedy my ostatnio pokonaliśmy kogoś z wyższej półki to okazuje się, że w październiku z Valencią. Ciężki to sezon...

0

@FC1899Barca nie chodzi o skalę możliwości, a sam głupi pomysł

5

@PatrychoO taki sam jak Iniesty

3

@Derean będzie za to gość w neutralnym stroju, który gwiżdże jak chce :)

3

@lukaszbarca15 Irena Szewińska?

3

@Sulimo przecież test można zrobić gdziekolwiek się chce

3

@Deviler wziąłbym go do roboty, ale stawka 0 zł jest myślę uczciwa

14

Dobrze,że klub płaci za badania,bo jakby szedł na NFZ to by je odbył za kilka miesięcy. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?