Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lobotka jest świetny. Pamiętam go jeszcze z Celty, dziwię się, że nie gra w topowym klubie
0
@Ricardinio14
Będziesz potrzebował
0
@PatrykBarca
Z perspektywy kibica Barcelony nie ma się z czego śmiać
7
25 lat i pierwszy raz w życiu wolę zostać w domu niż iść się nachlać w Sylwestra. Starość.
5
Pamiętacie te gadki, że Ronaldo tak dba o siebie, ciało 20 latka, że będzie grał na niesamowitym poziomie do 40tki XD
15
Messi od gościa, który "nie wygrał nic z reprezentacją" stał się gościem, który wygrał z nią wszystko - olimpiada, CA, mundial
2
Jaracie się Griezmannem ale przecież w Barcelonie grał podobnie. Nic specjalnego z przodu, coś powalczy, coś odbierze, czasem nieźle poda. Totalnie nijaki piłkarz, za nic nie chciałbym go w Barcelonie.
5
Griezmann najbardziej defensywny napastnik na świecie
7
@Ali3231
Bez przesady
3
Dobrze się ogląda tego Ounahiego.
2
Mimo wszystko trochę szkoda Ronaldo. To był jego ostatni poważny mecz w karierze.
0
Czemu Cancelo nie gra w 1 składzie?
1
Byłem za Argentyna ale przez te burackie zachowania Paredesa, Martineza cieszę się, ze Holandia wyrównała
3
4 sytuacje bramkowe Hiszpanów w 85 minut, nieźle kreują Ci nowi Xavi i Iniesta
3
@kakusus
Tak widział, że go kupił do City
0
Widzicie dzisiaj szanse dla Maroka z Hiszpanią?
15
@maroon
Co to komu przeszkadza, co to kogo obchodzi xd
0
Polecacie jakąś stronkę gdzie można kupić oficjalną koszulkę, z dość szybką wysyłką?
0
Kurs na Francję będzie z 1.15
1
Będziemy najsłabszą drużyną w 1/8
0
3-0, bye bye mundial
Edit. Jednak nie xd
0
Ale oni są obsrani boże XD
0
Taka burza o Ronaldo a czy on wypowiedział się o tej sytuacji?
1
Kim zawalił teraz w obronie
0
@Essos
Tak, za 50zł. Oby dotrzymali :)
0
Kusi ten kurs 6 na Kamerun, Serbia nie jest taka mocna
0
Zwycięstwo Niemiec z Kostaryka i tak daje im awans?
0
Kogo obchodzi jakiś mundial jak dzisiaj wieczorem startuje 3 kolejka LM kobiet
0
Co tam, Rudiger już nie trolluje?
0
Maroko i Chorwacja - jak oni chodzą. Na ich tle Polska wyglądała jak w slow motion, z czym do czego.