1

Gavi traci dużo grając na skrzydle, niech pogra dłużej jako środkowy pomocnik to zmieni zdanie.

0

Busquets jak na meczu oldboyów xD

8

Balde poszedł jak Davies w 8-2

0

Który ze znanych zawodników, kończących piłkarskie kariery w ostatnich latach, zapowiada się na dobrego trenera? Arteta, Xavi…?

2

Gavi w środku pomocy zupełnie inny piłkarz, może pokazać swój poziom

0

Znacie jakaś stronę na której obejrzę gole z większości spotkań? Na yt często nie ma

0

Gdzie transmitują Hiszpanie?

0

Jakim cudem ten obsraniec dostał się na ławkę Arsenalu?

1

Kiwior mem.

8

Valverde i 100 mln xD Gość, który jest przeciętny na każdej pozycji

1

Ze te leszcze wygrywaja w Europie to jest dla mnie niemozliwe

1

De Jong dzisiaj szef

0

Patrząc obiektywnie, myślicie, że Barcelona kupowała sędziów?

2

Widzę tutaj patent na przewalanie - niech zawsze zawodnik z drużyny strzelającej karnego wbiega wcześniej w pole karne, przeciwnicy instynktownie polecą za nim...

0

Czemu nie ma karnego?

2

404 witamy

2

Totalna beka z Realu, Barcelona bez 3 najlepszych graczy, bez ataku, wygrywa z nimi na Bernabeu

1

Zaczął grać to go zmienia xD

0

Ktos tu pisał, że lepiej jak Raphinha zejdzie a Fati nie wejdzie hahahahahah

1

Hahahahahah - Fati nie zagra gorzej
Fati: Hold my beer

0

Raphinha robota odje*ana, można iść do domu

2

Człowiek docenia Adame Traore w takim momencie xD

4

Jakie to są 2 placki w ataku XDD

2

Raphinha, Ferran - zero szybkości, zero siły - totalnie bezużyteczni

0

Śmialiśmy się z wrzutek Realu XD

2

Raphinha kretyn zaraz dostanie drugą żółtą za te pyskowanie

3

Orientuje się ktoś czy Lisandro wypuścił już Lewego z kieszeni?

0

Żółta kartka Arnolda - kurs 4, kusi

0

Czy na Canal+ online jest kanał Polsat Sport Premium 2? Widzę tylko 1 :(

0

Ferran klasa wooow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?