Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak typujecie Arsenal - City?
1
Lenglet na lewej obronie, Skipp, Sarr, Perisic w pomocy xd. Kusi kurs na Milan
19
Od rana czytam o "Lewandowskim w trybie bestii", "Lewandowski zachwyca".
Czy Ci ludzie oglądaja mecze? Lewy był był wczoraj fatalny
3
Myślicie, że Adama byłby gorszy niż Torres/Raphinha?
3
Torres przynajmniej nie udaje, że umie kiwać
0
I jeszcze kartka, cyk, mecz odje*any xDD
0
Cieszy, że nawet grając kupę w ataku, jesteśmy solidni w obronie, Villareal praktycznie nie stwarza zagrożenia. 2 lata temu dostalibyśmy trójkę
0
Ależ drybling xD
2
@Pogba
Bo podał dobrze 2 razy xd
3
Ale ten Raphinha to jest placek xD
0
Fati za Lewego, gorszy nie będzie
5
De Jong jest fantastyczny
0
Oglądając ostatnio Lewego przypomina mi się Suarez z ostatnich sezonów
0
Gość wygląda jak młody Modrić
2
Boże co się dzieje z Lewandowskim...
14
Raphinha do zmiany. Szkoda, że wejście Fatiego i Ferrana i tak nic nie zmieni xd
1
Wóz z węglem jest bardziej zwrotny niż Kessie
1
Lewy jaki drewniak...
0
Ale ten Vinicius jest ostatnio rzadki
1
@ranger3120
Mapa CT
0
@takisobiektos
A, racja.
Myślę, że w ich formie nawet 6 to nie jest dużo
3
W sumie to nawet gdyby odjęli Napoli 15 punktów, traciliby 3 do lidera xd
1
De Jong za Busquetsa na stałe do pierwszej 11...
16
Piękną piłkę gra w tym sezonie Arsenal
3
Ależ bomba Saki
4
XD Czemu nie było karnego? Nie da się zrobić bardziej klarownego
0
Kim jest ten Lewis, że wygryzł Walkera i Cancelo? Aż taki kozak?
0
Mudryk, J. Felix, Nkunku, Sterling
Będzie to chodzić?
0
Ile najdłużej byliście w pracy? Mi właśnie mija 16 godzina i jednak czuć zmęczenie xd
3
Ależ meczycho, 45 minut zleciało jak 15