0

Jak typujecie Arsenal - City?

1

Lenglet na lewej obronie, Skipp, Sarr, Perisic w pomocy xd. Kusi kurs na Milan

19

Od rana czytam o "Lewandowskim w trybie bestii", "Lewandowski zachwyca".
Czy Ci ludzie oglądaja mecze? Lewy był był wczoraj fatalny

3

Myślicie, że Adama byłby gorszy niż Torres/Raphinha?

3

Torres przynajmniej nie udaje, że umie kiwać

0

I jeszcze kartka, cyk, mecz odje*any xDD

0

Cieszy, że nawet grając kupę w ataku, jesteśmy solidni w obronie, Villareal praktycznie nie stwarza zagrożenia. 2 lata temu dostalibyśmy trójkę

0

Ależ drybling xD

2

@Pogba
Bo podał dobrze 2 razy xd

3

Ale ten Raphinha to jest placek xD

0

Fati za Lewego, gorszy nie będzie

5

De Jong jest fantastyczny

0

Oglądając ostatnio Lewego przypomina mi się Suarez z ostatnich sezonów

0

Gość wygląda jak młody Modrić

2

Boże co się dzieje z Lewandowskim...

14

Raphinha do zmiany. Szkoda, że wejście Fatiego i Ferrana i tak nic nie zmieni xd

1

Wóz z węglem jest bardziej zwrotny niż Kessie

1

Lewy jaki drewniak...

0

Ale ten Vinicius jest ostatnio rzadki

1

@ranger3120
Mapa CT

0

@takisobiektos
A, racja.
Myślę, że w ich formie nawet 6 to nie jest dużo

3

W sumie to nawet gdyby odjęli Napoli 15 punktów, traciliby 3 do lidera xd

1

De Jong za Busquetsa na stałe do pierwszej 11...

16

Piękną piłkę gra w tym sezonie Arsenal

3

Ależ bomba Saki

4

XD Czemu nie było karnego? Nie da się zrobić bardziej klarownego

0

Kim jest ten Lewis, że wygryzł Walkera i Cancelo? Aż taki kozak?

0

Mudryk, J. Felix, Nkunku, Sterling
Będzie to chodzić?

0

Ile najdłużej byliście w pracy? Mi właśnie mija 16 godzina i jednak czuć zmęczenie xd

3

Ależ meczycho, 45 minut zleciało jak 15

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?