1

@Strucel
Śmiga elegancko

12

Ostatnio tak się stresowałem przed 4-0 z Realem

0

No i Sporting ratuje kupon, gituwa

6

Martwi mnie trochę brak Erica. Był w mega formie, plus przydałby się ktoś kto potrafi wyprowadzić piłkę, przy wysokim pressingu Bayernu.

0

@Albatros
Lepiej Dembele na lewej na niezbyt szybkiego Pavarda, a na prawej Raphinha - technicznie będzie miał szansę na Daviesa.

22

Raphinha jest świetny. Potrafi zagrać kapitalną, nieszablonową piłkę jako jeden z nielicznych w Barcelonie.

0

Wzięlibyście jutro remis w ciemno?

8

Ale bym takiego Leona na zagrywce obejrzał

0

Milik zdjął koszulke mając żółtą kartkę na koncie? xDD

0

Co mi Juve kupon uratowało hahahahahahahaha nie wierze

0

Ale nas jadą xD

0

Kwolek xD Musi być źle

0

Jesteśmy po prostu słabszym zespołem niż Włochy

0

Śliwka już zaczyna kiwać...

0

Kochanowski po raz kolejny nerwowo w asekuracji...

0

Mega irytujace są te proste dogrania na 3-4 metr. Zamiast dograć to idealnie na siatkę i mieć wszystkie opcje to sami sobie stwarzają problemy

1

Kurek nic nie daje zagrywką

1

Czemu serwujemy na balassa?

0

Haha wzięli challange sami na siebie xD

0

@Cvzx
Ja nie mogę odpalić

18

@FCBparasiempre
Ok, najważniejsze jest że tak uważasz, La Liga weźmie Twoje zdanie pod uwagę następnym razem.

0

@Lordzi
Super że na otwartym, dzięki wszystkim

0

Gdzie będzie transmisja meczu Świątek?

0

@marcin62
Ten mały też agresor haha jakie faki sprzedaje

0

Zdejmuje Kurka w takim momencie?

0

Nie.....

0

0

Matko boska co oni grają

1

@barcanawieki
Jak serwuje mocno to psuje, jak wstrzymuje rękę to Amerykanie robią co chcą

1

Semeniuk bardzo słaby mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?