Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Strucel
Śmiga elegancko
12
Ostatnio tak się stresowałem przed 4-0 z Realem
0
No i Sporting ratuje kupon, gituwa
6
Martwi mnie trochę brak Erica. Był w mega formie, plus przydałby się ktoś kto potrafi wyprowadzić piłkę, przy wysokim pressingu Bayernu.
0
@Albatros
Lepiej Dembele na lewej na niezbyt szybkiego Pavarda, a na prawej Raphinha - technicznie będzie miał szansę na Daviesa.
22
Raphinha jest świetny. Potrafi zagrać kapitalną, nieszablonową piłkę jako jeden z nielicznych w Barcelonie.
0
Wzięlibyście jutro remis w ciemno?
8
Ale bym takiego Leona na zagrywce obejrzał
0
Milik zdjął koszulke mając żółtą kartkę na koncie? xDD
0
Co mi Juve kupon uratowało hahahahahahahaha nie wierze
0
Ale nas jadą xD
0
Kwolek xD Musi być źle
0
Jesteśmy po prostu słabszym zespołem niż Włochy
0
Śliwka już zaczyna kiwać...
0
Kochanowski po raz kolejny nerwowo w asekuracji...
0
Mega irytujace są te proste dogrania na 3-4 metr. Zamiast dograć to idealnie na siatkę i mieć wszystkie opcje to sami sobie stwarzają problemy
1
Kurek nic nie daje zagrywką
1
Czemu serwujemy na balassa?
0
Haha wzięli challange sami na siebie xD
0
@Cvzx
Ja nie mogę odpalić
18
@FCBparasiempre
Ok, najważniejsze jest że tak uważasz, La Liga weźmie Twoje zdanie pod uwagę następnym razem.
0
@Lordzi
Super że na otwartym, dzięki wszystkim
0
Gdzie będzie transmisja meczu Świątek?
0
@marcin62
Ten mały też agresor haha jakie faki sprzedaje
0
Zdejmuje Kurka w takim momencie?
0
Nie.....
0
@TheNekro94
co
0
Matko boska co oni grają
1
@barcanawieki
Jak serwuje mocno to psuje, jak wstrzymuje rękę to Amerykanie robią co chcą
1
Semeniuk bardzo słaby mecz