Lordzi
Dołączył/a: sierpień 2011
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@zadafcb
No z tym świetnym to bym nie przesadzał. Gra poprawnie ale nie jest to poziom światowy
0
Aj to nasze rozegranie...
19
A tymczasem Griezmann 61' minuta i wejście na boisko xD Ale to są mendy.
0
Dembele najlepszy mecz w Barcelonie
6
Dembele dzisiaj Ronaldinho mode
4
@Ali3231
No szczególnie przy golu
0
Karny i red ajaj
0
W takim tempie Hazard dobije w tym sezonie do 10 bramek strzelonych w Realu Madryt. Już ma 7. W czwartym sezonie.
0
Ale ten Real jest nudny
0
Myślicie, że Celtic może się jutro postawić Realowi?
0
Śliwka show zaczynamy
0
Nie mogę się doczekać następnego meczu Barcelony
0
Czy Bellerin jest lepszy od Desta?
0
@adrian89
Jest taki dobry, że Arsenal woli grać nominalnym środkowym obrońcą na PO.
0
Śliwka ma taśmy na Grbicia
0
Śliwka...
1
Cieszy wygrana ale trzeba być szczerym - Valladolid gra totalne dno. Nie pokazali nawet zaangażowania. Wstydziłbym się na ich miejscu po takim meczu
7
Busquets może przyspieszyć akcję i rozpocząć groźną kontre, co robi? Zastawia się i traci. Stare, znałem.
1
Busquets co za kryminał
0
Mam wrażenie, że Barcelona B też by dzisiaj z nimi wygrała
1
Robercik samolubie
0
@Squer_FCB
To samo :(
3
Czemu wy płaczecie? Chyba lepiej sprawdzić się od początku z lepszymi i oglądać ciekawsze mecze??
0
Będzie jeszcze szansa na kupno biletu na mecz Szachtara w LM?
0
Chciałbym Milan, Borussię i Marsylię
2
Włączyłem z nudów West Brom - Watford i pierwszy raz w życiu widziałem live gola zza połowy lol
0
Próbka skoczności Kounde
0
Kessie jest strasznie wolny
0
Nie no przecież to Pumas jest tragiczne, nawet nie wracają do obrony
2
@Survier
XD