2

@zadafcb
No z tym świetnym to bym nie przesadzał. Gra poprawnie ale nie jest to poziom światowy

0

Aj to nasze rozegranie...

19

A tymczasem Griezmann 61' minuta i wejście na boisko xD Ale to są mendy.

0

Dembele najlepszy mecz w Barcelonie

6

Dembele dzisiaj Ronaldinho mode

4

@Ali3231
No szczególnie przy golu

0

Karny i red ajaj

0

W takim tempie Hazard dobije w tym sezonie do 10 bramek strzelonych w Realu Madryt. Już ma 7. W czwartym sezonie.

0

Ale ten Real jest nudny

0

Myślicie, że Celtic może się jutro postawić Realowi?

0

Śliwka show zaczynamy

0

Nie mogę się doczekać następnego meczu Barcelony

0

Czy Bellerin jest lepszy od Desta?

0

@adrian89
Jest taki dobry, że Arsenal woli grać nominalnym środkowym obrońcą na PO.

0

Śliwka ma taśmy na Grbicia

0

Śliwka...

1

Cieszy wygrana ale trzeba być szczerym - Valladolid gra totalne dno. Nie pokazali nawet zaangażowania. Wstydziłbym się na ich miejscu po takim meczu

7

Busquets może przyspieszyć akcję i rozpocząć groźną kontre, co robi? Zastawia się i traci. Stare, znałem.

1

Busquets co za kryminał

0

Mam wrażenie, że Barcelona B też by dzisiaj z nimi wygrała

1

Robercik samolubie

0

@Squer_FCB
To samo :(

3

Czemu wy płaczecie? Chyba lepiej sprawdzić się od początku z lepszymi i oglądać ciekawsze mecze??

0

Będzie jeszcze szansa na kupno biletu na mecz Szachtara w LM?

0

Chciałbym Milan, Borussię i Marsylię

2

Włączyłem z nudów West Brom - Watford i pierwszy raz w życiu widziałem live gola zza połowy lol

0

Próbka skoczności Kounde

0

Kessie jest strasznie wolny

0

Nie no przecież to Pumas jest tragiczne, nawet nie wracają do obrony

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?