Mario96w
Dołączył/a: kwiecień 2012
Zakopane
14 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucerfi Zielone to jest gówno w porównaniu do alko, lepiej se browarka pier*olnąć
1
@Danqoo La bambusy często tak mają, radzę się przyzwyczaić albo nie wchodzić na forum po meczach. Wieczne malkontenctwo i wylewanie swoich zbóldupiałych przemyśleń
1
@TheNekro94 No co Ty jak masz dobre TV i nagłośnienie to nic nie stracisz
2
@MesQueUnClub96 Takie 6/10
0
@talizmo Chłop zdobył już wszystko, zostawia za sobą madryckie wysypisko,
W Sewilli też betonisko,
I teraz w betisie odpala ofensywne ognisko
3
@Culer_1906 Kessie na dziewiątce w Totkach, czyli jednak walka o 10 miejsce
0
@Esteban_ A więc nie tak dużo boli
13
@Sulimo Nie wiem o czym mówisz.
1
@Kidd Proste, wystarczy dodać 2 + 2 i ze wzoru Alexa wyjdzie Ci obiektywna prawda
8
@marcin62 Dokładnie, ostatecznym dowodem jest fakt że rok wcześniej strzelili 99 goli, a z Haalandem tylko 94
0
@AlexDark00 Pokaż mi te gole w których dobijał na pustaka, aż jestem ciekaw ile ich znajdziesz i jaką będą kropelką wśród tych bardziej klasowych goli. Szkoda że nie możesz się karniaczkami zasłonić których praktycznie nie miewaliśmy w tym sezonie :P Co do Ligi Mistrzów i LE, z Interem potrafił wdupić 2 gole, może gdybyśmy mieli optymalny skład przez większość meczów pucharowych przełożyłoby się to na więcej tworzonych sytuacji bramkowych, a co za tym idzie na gole Roberta. Kto wie być może będzie miał kolejny raz okazję szansę zamknąć Ci jadaczkę w nadchodzącym sezonie :P
12
@AlexDark00 Po twoich wpisach mam wrażenie że jedyną Barcelonę jaką oglądałeś to tą z Ekwadoru
2
@AlexDark00 O ile w podstawówce dostałbyś szóstkę i naklejkę za takie skomplikowane równania tak w piłce nożnej trochę inaczej to wygląda. Prześledź sobie wszystkie mecze w lidze i zobacz w ilu z nich Robcio zapewnił gole na wagę 3 lub 1 punkta, potem uzmysłów sobie że nie masz żadnej gwarancji iż inny napastnik dawałby gole w tych meczach i Lewus był tak samo ważny jak i nasza wspaniała obrona. Jeszcze dodam że te gole to nie były w większości karniaczki i tapiny których tak bardzo się spodziewałeś tylko klasowo strzelane gole co jeszcze trudniej jest zastąpić innemu napastnikowi typu Auba, którego wcześniej porównywałeś ;)
7
@AlexDark00 Oczywiście xD
0
@BordowyPtak Byłem ostatnio na weselu w dniu finału Rolanda Garrossa i Ligi Mistrzów. Impreza była w hotelu gdzie w głównym holu na wielkim ekranie puszczali mecze i jak łatwo się domyślić połowa gości zamiast tańczyć (w tym również i ja ) to częściej wychodziła na korytarz żeby sobie zerkać na mecze xD
1
@AlexDark00 To jest tak idiotyczne porównanie że chyba sam w nie nie wierzysz xD Sezon sezonowi nie równy, Lewus akurat zapewnił wiele kluczowych punktów w tym sezonie i gdyby nie on mogłoby być ciężko wygrać ligę, pora przejrzeć na oczy albo przestać trollować ;)
48
@AlexDark00 Ten obrazek świetnie pokazuje Ciebie kiedy Lewus wygrywa La Ligę i zostaje królem strzelców, a Twój jedyny argument że chłop się nie przyczynił do mistrzostwa to że rok wcześniej Barca strzeliła prawie tyle samo goli xD
0
@xVENUMx Cosik ulana
4
@JohnB Ja mam zaledwie 2,46 i czuję się niedowartościowany, ale jakby się chciało to by się podniosło nawet dwukrotnie, wystarczy jak niektórzy kilka razy dziennie udostępniać jakieś tweety czy polityczne newsy i jeszcze oznaczać użytkowników
0
@Rust_Cohle Toż to żółw z pustyni Yongbi
7
@lucca87 Boś jest lala, a nie chłop
1
@TR3YWAY Wow rok wytrzymał w robocie, ale mocna psycha
2
@Deviler Używki się kupuje albo na promocjach to więcej niż 5 stów rocznie nie wyjdzie, chyba że jakaś kozak gra się pojawi na którą człowiek czeka
4
@Deviler Walther White ma inne zdanie na ten temat
4
@Kgorecki2500 To drugie w sumie mogłoby być ciekawe, człowiek by żył na całego przez jakiś czas
1
@Adran360 Perfecto
0
Najlepszy notatnik na świecie? Notatnik
1
@Rust_Cohle Otóż Tyrion karzeł Lannister
2
@FCB24 Hokej spokojnie do łyknięcia, ale koszykówka raczej nie póki co. Futbol amerykański oczywiście nie do ruszenia
1
@LM10GOAT I tak nikt w większości nie pamięta że niektóre zdobyli nieuczciwie