Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Hudson Odoi 19 lat, Mount 20 lat, Abraham 22 lata, Pulisic 21 lat (dziś dobre wejście z ławki i asysta przy 4 golu), Loftus-Cheek 23 lata (aktualnie wciąż kontuzjowany, ale końcówka poprzedniego sezonu petarda w jego wykonaniu), Tomori 22 lata. Wielka przyszłość przed tymi chłopakami, a w dodatku są to w większości, prócz Pulisica, ludzie Chelsea, od małego w akademii, przywiązani, nie jak Hazard który co wywiad mówił, że chce do Realu. Do tego trener, który jest w tym klubie legendą i autorytetem dla tych chłopaków. Naprawdę ten ban dla Chelsea wyszedł na dobre. Wychodzi na to, że latem wystarczy dokupić tylko kilka brakujących ogniw do tego zespołu i być może za rok dwa, będzie ta ekipa jak obecnie LFC, mogła walczyć o wszystko
0
@Grzesior667 Krzyk to taki trochę horror parodia, Craven tam wyśmiewa "zasady" rządzące horrorami, a Halloween i Piątek trzynastego były robione za frytki a zarobiły fortunę. Dziś wyglądają pokracznie ale dalej mają to coś, oczywiście mnie nie straszą, ale nie po to te filmy oglądałem :D
5
Piątek trzynastego leci na Pulsie 2. Trzeba przyznać, że horrory dzisiejsze już nie mają tego klimatu, co w tamtych czasach. tj latach 80-tych. Mimo, że efekty specjalne są dosyć zabawne, to nastrój filmu jest jakiś taki, "prawdziwszy"
0
Jak demo FIFY 20 działa mi płynnie, bez ścięć, to pełna wersja powinna pyknąć? Mam lapka sprzed czterech lat kupowanego, z trochę słabszymi osiągami niż wymaga ta gra
3
Ehhh ten katar pier...
1
Gramy jak Barcelona na wyjazdAch, niby potencjał jest Ale pięć kilo na plecach ma każdy z zzawodników
0
@kamilos1214 ja jeszcze Chelsea i ŁKS, to jest cudowny sezon xD
0
Poziom jak w eklapie, pięć minut i trzy podania prosto do rywala, co oni robią?
0
Pracownicze Plany Kapitałowe - jest sens, warto? Wasze opinie?
0
Tammy Abraham miał dosyć słabe wejście w sezon ale teraz strzela jak z procy. Czasem wystarczy zaufanie trenera i wsparcie po paru nieudanych meczach, by odblokować psychicznie piłkarza.
0
Lubicie kupować koszulki swoich ulubionych drużyn, w tym Barcelony, czy uważacie że to strata kasy?
3
@gumaz do pracy także, żaden wniosek :p
0
@Socjopata daj mi też jak możesz xd
7
Pech Chelsea nie opuszcza, najpierw słupki z United, dziś poprzeczka i dwa gole po spalonych i znowu wszystko na nic, ale gra mogła się podobać.
9
@AmigoBlancos chłopie ogarnij się, ile można?
0
Kto dziś #teamGiroud? :DD
0
ŁKS dzisiaj liczę na dobry mecz chłopaków, Lech wydaje się w niezłej formie na początku sezonu, ale damy radę :)
0
Karol Krawczyk & Tadeusz Norek czy Wojt Paweł Kozioł i Arkadiusz Czerepach? Który duet wolicie?
0
@NeroTFP on w wieku lat 17 był już kapitanem reprezentacji Kuby.
36
Dziś pierwsza wypłata w mojej karierze zawodowej, ależ piękny dzień :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@4drian0 42 godziny mój rekord
1
Shaq w akcji, po karierze sportowej #taktrzebażyć
0
@Chaoss ja, na rmf maxxx :/
0
@Michael24 O'Neal oczywiście, coś mi się powaliło xd
4
Shaquille O'Neil po karierze sportowca został djem i gra obecnie na festiwalu Tomorrowland, można sobie zobaczyć, DJ Diesel jego pseudonim :D
0
Jakie typy na dzisiejsze mecze Ekstraklasy?
1
@Keson Chłopie, nie aż tak ;/
0
Poszukuję dobrego mrocznego thrillera na wieczór. Ktoś coś poleci?
4
Kiedy Chelsea grała najlepsze sezony w LM, odpadala pechowo, przegrywala finał o włos, miała zwykły niefart. Gdy grała najgorszy sezon za Romka, wygrała LM. Życzę i Argentynie by mimo grając piachu, podnieśli wreszcie ten puchar. Leo, my wierzymy :)