17

Hudson Odoi 19 lat, Mount 20 lat, Abraham 22 lata, Pulisic 21 lat (dziś dobre wejście z ławki i asysta przy 4 golu), Loftus-Cheek 23 lata (aktualnie wciąż kontuzjowany, ale końcówka poprzedniego sezonu petarda w jego wykonaniu), Tomori 22 lata. Wielka przyszłość przed tymi chłopakami, a w dodatku są to w większości, prócz Pulisica, ludzie Chelsea, od małego w akademii, przywiązani, nie jak Hazard który co wywiad mówił, że chce do Realu. Do tego trener, który jest w tym klubie legendą i autorytetem dla tych chłopaków. Naprawdę ten ban dla Chelsea wyszedł na dobre. Wychodzi na to, że latem wystarczy dokupić tylko kilka brakujących ogniw do tego zespołu i być może za rok dwa, będzie ta ekipa jak obecnie LFC, mogła walczyć o wszystko

0

@Grzesior667 Krzyk to taki trochę horror parodia, Craven tam wyśmiewa "zasady" rządzące horrorami, a Halloween i Piątek trzynastego były robione za frytki a zarobiły fortunę. Dziś wyglądają pokracznie ale dalej mają to coś, oczywiście mnie nie straszą, ale nie po to te filmy oglądałem :D

5

Piątek trzynastego leci na Pulsie 2. Trzeba przyznać, że horrory dzisiejsze już nie mają tego klimatu, co w tamtych czasach. tj latach 80-tych. Mimo, że efekty specjalne są dosyć zabawne, to nastrój filmu jest jakiś taki, "prawdziwszy"

0

Jak demo FIFY 20 działa mi płynnie, bez ścięć, to pełna wersja powinna pyknąć? Mam lapka sprzed czterech lat kupowanego, z trochę słabszymi osiągami niż wymaga ta gra

3

Ehhh ten katar pier...

1

Gramy jak Barcelona na wyjazdAch, niby potencjał jest Ale pięć kilo na plecach ma każdy z zzawodników

0

@kamilos1214 ja jeszcze Chelsea i ŁKS, to jest cudowny sezon xD

0

Poziom jak w eklapie, pięć minut i trzy podania prosto do rywala, co oni robią?

0

Pracownicze Plany Kapitałowe - jest sens, warto? Wasze opinie?

0

Tammy Abraham miał dosyć słabe wejście w sezon ale teraz strzela jak z procy. Czasem wystarczy zaufanie trenera i wsparcie po paru nieudanych meczach, by odblokować psychicznie piłkarza.

0

Lubicie kupować koszulki swoich ulubionych drużyn, w tym Barcelony, czy uważacie że to strata kasy?

3

@gumaz do pracy także, żaden wniosek :p

0

@Socjopata daj mi też jak możesz xd

7

Pech Chelsea nie opuszcza, najpierw słupki z United, dziś poprzeczka i dwa gole po spalonych i znowu wszystko na nic, ale gra mogła się podobać.

9

@AmigoBlancos chłopie ogarnij się, ile można?

0

Kto dziś #teamGiroud? :DD

0

ŁKS dzisiaj liczę na dobry mecz chłopaków, Lech wydaje się w niezłej formie na początku sezonu, ale damy radę :)

0

Karol Krawczyk & Tadeusz Norek czy Wojt Paweł Kozioł i Arkadiusz Czerepach? Który duet wolicie?

0

@NeroTFP on w wieku lat 17 był już kapitanem reprezentacji Kuby.

36

Dziś pierwsza wypłata w mojej karierze zawodowej, ależ piękny dzień :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@4drian0 42 godziny mój rekord

1


Shaq w akcji, po karierze sportowej #taktrzebażyć

0

@Chaoss ja, na rmf maxxx :/

0

@Michael24 O'Neal oczywiście, coś mi się powaliło xd

4

Shaquille O'Neil po karierze sportowca został djem i gra obecnie na festiwalu Tomorrowland, można sobie zobaczyć, DJ Diesel jego pseudonim :D

0

Jakie typy na dzisiejsze mecze Ekstraklasy?

1

@Keson Chłopie, nie aż tak ;/

0

Poszukuję dobrego mrocznego thrillera na wieczór. Ktoś coś poleci?

4

Kiedy Chelsea grała najlepsze sezony w LM, odpadala pechowo, przegrywala finał o włos, miała zwykły niefart. Gdy grała najgorszy sezon za Romka, wygrała LM. Życzę i Argentynie by mimo grając piachu, podnieśli wreszcie ten puchar. Leo, my wierzymy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?