23

@BoRoWieC ba, byłby tryplet wtedy. Final PK graliśmy już załamani po klęsce

2

Generalnie u mnie jest na plus, ale już jestem trochę przytłoczony ciągłym siedzeniem w domu i nawet te niezbyt lubiane podróże komunikacją miejską sa teraz obiektem mojej tęsknoty, nie mówiąc o jakimś kontakcie z innymi osobami w pracy / na studiach. Ale, wstaję dużo później, pracuję luźniej, więcej czasu dla siebie.

0

Ci którzy pracują, uczą się na home office: widzie w tym więcej plusów czy minusów?

0

No przegrać z takim Realem u siebie byłoby bardzo smutne, ale jednak oni na nas się na pewno dużo bardziej zmotywują. My też cudów nie gramy, więc dalej jestem bardzo ostrożny, może się dużo wydarzyć.

7

Ja pierdziele, nc plus go... wywaliło płatną platforme streamingową, jak jakiś pierwszy lepszy gówniany stream

0

@PatrickoBarca od czego są UŻ? Ja bjere.

0

@clyde cóż to za robota?

3

@adi7adi8 No wiesz, nikt nie bronił np takiej Polsce sobie kolonizować :) a ci zawodnicy z Afryką maja wspolne tylko geny i biologię. Wychowali sie od malego we Francji, więc są Francuzami, to proste jak cep.

2

@MESSIah16 od 7 miesięcy od kiedy w PL jest covid ludzie codziennie tlumnie odwiedzaja np supermarkety. Leza trupy na ulicach? Chyba już powinni masowe groby robić wg logiki tego dzbana.

2

@Encore Skra JW odwołane.

2

Dla fanów koszulek mam info: rgol ma promkę -20% na wszystko. Można wyrwać koszulkę Barcy w wersji stadionowej za 239 zl, a meczowej za 351 zł. Nawet niezle okazejszyn.

0

@michal26 niemniej najważniejszego nie wygral, a Stoch wygrał trzy razy. Porównanie nie jest jeden do jednego, ale coś w podobie.

0

@Janiama to coś jak Małysz: 0 złot na IO, Stoch 3.

6

Ja myślę, że trzeba zorganizować jakieś wybory. One odstraszają wirusy, np na wiecach wyborczych wirus bał się atakować kandydatów, sztaby wyborcze, członków partii i wyborców. Wtedy "nie było się czego bać", także to nie szczepionka jest rozwiązaniem, a kolejne wybory. Żądamy wyborów!

1

Wzorowe widowisko, jak nic nie wiedząc na studiach, lać wodę i w końcu zagadać prowadzącego i zakryć laniem wody swoje zero wiedzy. Patrzcie i sie uczcie!

0

@patry295 niestety tak będzie, to nie ulega wątpliwości. Ranga meczów robi swoje.

0

@Arkon Bayern nie stracił az siedmiu goli, tylko cztery. To mała, ale różnica, poza tym byli wtedy w maratonie meczów gdzie LFC nie gral w Lizbonie a w końcówce sezonu raczej nie wypruwali sobie żył. W ogole całkowicie różne sytuacje

2

@michaleu nie usprawiedliwiam tragicznej Barcelony, bo to co się stało to hańba dla nas.

21

Wczorajsza porażka Liverpoolu jest wg mnie sporo większym upokorzeniem, niż nasza z Bayernem. Po pierwsze, przegraliśmy z późniejszym Mistrzem Europy, drużyną z trypletem, jadąca każdego. Aston Villa to 17 ekipa poprzedniego sezonu, mimo wzmocnień, to nadal średniak ligowy. To raz, dwa: Barcelona jest już po swojej najlepszej erze a będąc w prime, wyobrażacie sobie za Guardioli przegrać mecz z powiedzmy Getafe 2-7? Liverpool aktualnie jest w takim okresie, w jakim my w latach 2009-2012. To absolutnie jakieś sciene fiction ten wczorajszy mecz.

1

Wiecie może czy DHL dowozi w soboty paczki?

0

Dhl dowozi w sobotę?

0

@ka3fcb to są podrobki ale niezłej jakości. Możesz próbować.

0

Do obecnych koszulek lepsze byłyby spodenki bordo, czy obecne? Jak sądzicie?

0

Adidas czy Nike, który producent robi lepsze stroje piłkarskie, które z koszulek na ten sezon top klubów podobają wam się najbardziej oraz czy chcielibyście zmiany naszego sponsora technicznego na np Pumę? Zapraszam do dyskusji

0

@TR3YWAY ooo, akurat wchodzę na stronkę i trafiam na Ciebie, pokaż efekt końcowy :D

0

@wierbafcb może gdzieś na necie zobaczysz powtórkę meczu, który odbył się dokładnie pięć lat temu - Celta - Barcelona 4-1 :D

0

Chelsea grała dzisiaj słabiutko, a wygrała 3-1. Takie mecze też trzeba umieć wygrać. Trzeba przyznać, że Kepa to temat spalony w tym klubie.

0

@TR3YWAY warto było pytać, może do 3 razy sztuka :D

0

Derby Łodzi już w środę. Jest tu ktos z okolic, kto śledzi potyczki łódzkich zespołów? Na kogo stawiacie, komu kibicujecie?

1

@TR3YWAY to by było głupie bo okej, nie podlega zwrotowi, ale reklamować chyba nikt nie może Ci zabronić, jest coś takiego jak rękojmia, poczytaj. Nie jestem super zorientowany ale warto jeszcze podrążyć temat bo mega fuszerka. Już serio moje z allegro są dużo lepiej wykonane.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?