Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czy serwis współpracując ze Zgodą FC, uzyskał jakiś kod rabatowy na produkty Barcelony? Wiem, że inne serwisy takie kody posiadają, czy tutaj coś takiego jest, wie ktoś?
1
@PeteR10 można dorwać vapor matcha z tymi przeszyciami nawet w nieco wyższej cenie. Wiadomo, lewy rynek i podróbki ale nie każdego co sezon stać na podobne wydatki. Na początek polecam, z biegiem czasu i wpływem hajsu fajnie zacząć już brać oryginały
3
@Adamski69 nowe Bernabeu będzie sztosem jak dla mnie
1
@FCBurza 20/21 jak dla mnie, ale te liczne paski nie były najgorsze
2
Kai Havertz wyjechał ze zgrupowania kadry Niemiec, by dopiąć transfer do Premier League - info ze strony niemieckiej federacji. Praktycznie oficjalnie już jest w Chelsea
0
@MrNobody na Rgolu chyba są najtaniej, coś kolo 440 zł.
3
@BarcaInfo jaka bieda w tym Liverpoolu. Wernera przegrali, Thiago przegrają.
63
Barcelona to nie Bartomeu, Barcelona to kibice. Barcelona to ludzie, którzy Messiego odkryli. Barcelona to ludzie, którzy na niego postawili. Zasponsorowali mu leczenie i uczynili normalnym, zdrowym człowiekiem. Barcelona to ludzie, którzy dla Messiego podróżowali z każdego krańca świata, by go zobaczyć. Barcelona to kibice, którzy zawsze stawali w obronie Messiego po klęskach. Barcelona to nie tylko "projekt sportowy". Tym ludziom dzisiaj Messi mówi "żegnajcie, nie chcę mieć z wami już nic wspólnego". Tylko Messi dal Barcelonie wiele? Barcelona dała jemu wszystko, co chciał. Piękne życie, zdrowie, największe pieniądze na świecie. A on odchodzi w taki sposób.
0
Wiecie może, czy mogę zwrócić koszulkę zakupioną w Allegro, ale już bez metki? Zwrot oczywiście sprzedawca udostępnia.
0
Mecz Lecha będzie w TV?
1
Messi za to dostawal najlepsze wynagrodzenie na świecie. To działa w dwie strony. Ja sobie nie wyobrażam puścic go za darmo.
0
Ziyech, Werner, Havertz, Chilwell, T. Silva. Bardzo możliwe okno w wykonaniu Chelsea. Co sądzicie?
1
Pozostaje nam gonić Liverpool i Bayern. Ciekawe, kiedy się uda nam zdobyć szósty puchar.
4
@svensonFCB Natalia bardziej :)
0
Inpost odbiera i rozwozi paczki do paczkomatów w weekendy?
0
Ciekawostka: te nasze nowe koszulki. Na prezentacji Koemana i Pedriego można było zauważyć, że mają one taki czerwony pasek z żółtym wąskim na boku koszulki. Na zdjęciach w sklepie Barcy i Nike jednak, bok koszulki jest tylko niebieski. To jak to w końcu jest?
1
@BarcaInfo oby po tym spotkaniu stwierdził, że i ta trójka jest koniecznie do odstrzału. Bo jest.
0
Był ktoś? Ja dzisiaj byłem i wrażenia super. Polecam każdemu, kto jest z Łodzi lub okolic :)
3
@NeroTFP No żebyśmy my też się nie pożegnali xD
0
@cudak321 na grafice meczowej na fb była szachownica w tle. Coś czuję że nie
1
@pawelfcb2010 złoty okres by potem zginąć w otchłani przeciętności. Smutna sprawa
2
@Triv44 Nottingham Forest mają nawet chyba dwa puchary, jeśli nie poprawcie.
2
Jaki sztos w ogóle te derby Poznania. Fani Warty i Lecha między sobą, mecz jak typowy mecz przyjaźni. Co to będą za piękne obrazki
0
@smieszek trzeba się postarać i dla tych koszulek wygrać tę LM.
1
@SuperPatsonFCB potwierdzam. Pakiet sport ze zwykłymi Polsatami Sport nie zawiera Premium.
1
Są jeszcze jakieś sklepy z cenami konkurencyjnymi do ZgodyFC i PodStadionem jeśli chodzi o koszulki piłkarskie?
3
Rodacy zabrali Giroud złotą piłkę, Francuzi to jednak są niezbyt rozgarnięci.
0
@AlexDark00 Z tego co wiem nie ma w ogóle takiego tematu, ale siadłby w Londynie, oj tak.
0
@BarcaInfo Abramowicz: potrzymaj mi piwo.
29
@Djzordon że wam się nie nudzi takie bzdety pisać.