Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Holecka zadowolona?
0
@Ghotti gratki.
3
@Kuracjusz gorsze zawsze z Realem, nie podlega porównaniom.
1
https://www.r-gol.com/koszulka-nike-fc-barcelona-vapor-match-domowa,p-133566
Na R-golu fajna przecena naszej koszulki, ponad 100 zł mniej niż w sklepie Nike. Na podstadnionem i zgodzie jeszcze nie widziałem naszych strojów. Znacie inne konkurencyjne sklepy jeszcze?
0
@kuz ja nie chcę jej kupić, dla mnie nieco za droga, ale z ciekawości pytam :D
0
Ktoś z was kiedyś kupił koszulkę Vapor match za te 570 zł, jak ta cena ma się do jakości materiału, ogólnego poczucia tej koszulki w noszeniu?
14
Ludzie 50 lat temu: w 2020 roku będą latające samochody:
2020 rok: debata prezydencka w TVP
1
@PatrychoO bardzo dziwi, w dodatku nie są one wyeksponowane od razu w sklepie Nike w sekcji Barcelony, tylko niżej. Hmm
0
Jest ta znizka SUMMER30 na naszą koszulkę za 570 zeta czy nie? Bo wszedłem, w koszyku wpisałem kod i nic się nie zmieniło.
0
@Edoss podobno Vapory są ok. Z błędem są wersje uboższe, stadionowe te po 370 zyla
8
@BARCA_FOR_EVER zgadza się. I przegrali w LM z Atletico 2-3 po golach wielkiego LLORENTE
0
@BarcaInfo fatalnie. Dzisiaj miały być ogłoszone
0
@BarcaInfo Braithwaite.
0
@Hushovt sama sobie weźmie za rok ;D
13
Dziś obrona, trzymajta kciuki pany.
3
@tobiasson92 Co oczywiście nie zmienia faktu że zgadzam się z tym. Cóż, pracującemu nie należy się nic. Odłożę sobie, to pojadę na wakacje, nie odłożę, zostanie leżenie na tyłku. Szkoda tylko, że 10 lat temu jak miałem 12 lat to moi rodzice nie dostawali ani grosza, człowiek się za wcześnie urodził :D
0
@tobiasson92 myślę, że akurat w bonie na dzieci pracodawcy nie będą mieli nic do dokładania, skoro bon dostają wszyscy co mają dzieci, nawet ci co nie pracują, o zgrozo.
0
@tobiasson92 Pracodawcy nie mają żadnego udziału w tym bonie.
5
Werner Abraham Ziyech. Będzie chodziło?
0
Nasze nowe koszulki mają być ogłoszone jakoś na początku lipca, mamy w nich zagrać z Espanyolem
0
Mallorca ładnie pyka jak na beniaminka
5
@TheGoldenEleven szkoda zeszłego roku, mieli niepowtarzalną okazję na triumf.
1
Im dłużej słucham płyty Lady Gagi, tym utwierdzam się w przekonaniu że jest istnym sztosem. Jak pop, to tylko w takim wydaniu.
5
@DaPi za peło Real dostawał 5-0, za Pis 5-1. Za peło lepiej
1
Lubicie swoją pracę?
0
@Nano22 Ale właśnie o to chodzi, że wspominamy triumf w LM. Nie wspominamy jak graliśmy w danym roku w lidze, tylko ten jeden dzień rocznicy wygrania LM, i liga w ten dzień nikogo ale to nikogo nie obchodzi.
0
Poziome pasy czy szachownica, co było bardziej kuriozalne na stronach Barcelony?
1
@Kuczek lepiej wygląda.
3
@Homeopata8989 przesadziłem z trzema godzinami samego dojazdu, ale jeszcze do tej roboty się rano trzeba uszykować, więc powiedzmy że tyle wyjdzie. Standardowo, jak pasują autobusy i nie ma korków to 30-40 min jadę, ale zdarza się ta godzina, wcale nierzadko
1
@Kurkmen Łódź, podobno w czołówce zakorkowanych miast, do tego strategiczna na mojej trasie ulice rozkopali i tak to wygląda.