0

@Rewolucja123 właśnie siedzę w pierwszej robocie pierwszy dzień, piona :)

1

Jadę nad morze na cztery dni. W samym środku afrykańskich upałów w Polsce, w dniach Kiedy będę nad morzem będzie 18 stopni. Najcieplejszy dzień to dzień przyjazdu i odjazdu które spędzam w pociągu. God, why?

8

Polskie siatkarki w final six Ligi Narodow, brawo!

0

@student97r Ja także dałbym Sarriemu szansę, ale z tego co widać on sam chciał odejść. Wiadomo, Juve to na teraz klub większy, poza tym Sarri prawie cały sezon był w Londynie opluwany.

0

Widzę że na dole trochę komentarzy apropos koszulek, to która Waszym zdaniem najpiękniejsza nasza w ostatnich 15 latach powiedzmy? Dla mnie 08/09, jak kolega niżej, ale cudowna też 10/11. Najbrzydsza dla mnie 17/18. Do kraty sie powoli przekonuję

1

@RedKorsak zdecydowanie i mogliby wrócić za rok do takich :D

0

@Michael_20 wciąż bardzo młody, może odnajdzie się jeszcze w dużej piłce, kto wie?

2

Real tak się zbroi w jednym celu. Po prostu chcą wreszcie minimum zremisować z Barceloną u siebie w lidze, co nie udało się już od 4 sezonów z rzędu. Może w tym chłopaki wreszcie osiągną upragniony cel? #zdystansem

1

@Chwytliwy Ajax gra eliminacje, Piast gra eliminacje, szanse w LM podobne, a jednak może chce chłop poszukać nowych wyzwań?

9

Ja myślę, że De Ligtowi nie chodzi o kasę, tylko o te nasze koszulki, które są niby fajne, ale jednak nie do końca, stąd zwleka z decyzją, czy chce nosić kratke czy nie

0

Lubię lato, ale ono ma jedną dużą wadę. Trwa sezon ogórkowy... nic tylko ciągłe plotki, a ten przyjdzie, nie przyjdzie. NUDA. By se człowiek obejrzał jakiś mecz ligowy Barcelony, a nie...

0

Ale lato się zrobiło, szczerze nie pamiętam ostatniego tak gorącego początku czerwca, wow, od 1 dnia codziennie minimum 25 stopni.

0

Nie wiadomo jeszcze z jakim numerem zagra u nas De Jong? Bo chciałbym jego koszulkę sobie kupić.

0

@krzychu1526 nie wiem jak z tym banem jest, szczerze pogubiłem się ale mogliby go odroczyć, hajs za Hazarda jest, zrobić dwa trzy mocne transfery + Lampard + młodzież czyli Hudson Odoi, Loftus Cheek i nie wyglądałoby to tak źle wg mnie

0

@krzychu1526 Icardi plis kom tu Czelsi.

0

@Katalonbar proponuje Mariusza Ujka.

0

@Veb1233 dopiero co był krok od podpisania z Man Utd xD fajne te plotki

7

Ładna bardzo. Zastanawiam się czy jej nie kupić

0

Ja myślę, że na te koszulki na przekór będą tymi w którymi wygramy LM i będą dobrze zapamiętane, czego sobie i Wam życzę.

0

@MichalZZZ ja chyba kupie, od Chińczyka z allegro za stówke :D :D

0

@MarioVeB! Leon średnio zadowolony xd

1

Niby te koszulki ładnie wyglądają, ale to nie są koszulki Barcelony, mam mieszane uczucia, choć byłem bardzo negatywnie nastawiony, to nie wyglądają aż tak źle. Chorwacja w paski raczej by nie zagrała...

44

@ViscaBarca123 O widzę że nasze koszulki inspirowane tymi flagami które trzyma Neymar xD to jednak wcale nie był pomysł z czapy projektantów, jest nawiązanie XD

23

Inter czekał 45 lat, Chelsea całą swoją historię, Bayern 12 lat, Real 12 lat, Liverpool 14 lat. Atletico czeka i doczekać się nie może mimo dwóch finałów, Juve czeka już 23 lata. Ile my będziemy musieli poczekać na następny triumf w LM? Kto to wie, to tak trudne rozgrywki do wygrania, kibice wielkich klubów ktore wymieniłem czekały na to latami. Być może czeka nas jeszcze 10 lat bezskutecznych prób?

30

@Dejvv Frenkie liczy że nie będzie musiał, bo Valdka zwolnią :v

0

Kupicie nasze nowe koszulki w krateczke? :D :D

1

Potrzebuję porady do pracy zaliczeniowej - jakie są wg Was najlepsze innowacje w ofertach banków w Polsce?

0

@clyde w finale Chelsea była taka dramaturgia że głowa mała :D

0

Kopanina na razie xd

0

Borek czy Szpaku, kurde sam nie wiem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?