Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 właśnie siedzę w pierwszej robocie pierwszy dzień, piona :)
1
Jadę nad morze na cztery dni. W samym środku afrykańskich upałów w Polsce, w dniach Kiedy będę nad morzem będzie 18 stopni. Najcieplejszy dzień to dzień przyjazdu i odjazdu które spędzam w pociągu. God, why?
8
Polskie siatkarki w final six Ligi Narodow, brawo!
0
@student97r Ja także dałbym Sarriemu szansę, ale z tego co widać on sam chciał odejść. Wiadomo, Juve to na teraz klub większy, poza tym Sarri prawie cały sezon był w Londynie opluwany.
0
Widzę że na dole trochę komentarzy apropos koszulek, to która Waszym zdaniem najpiękniejsza nasza w ostatnich 15 latach powiedzmy? Dla mnie 08/09, jak kolega niżej, ale cudowna też 10/11. Najbrzydsza dla mnie 17/18. Do kraty sie powoli przekonuję
1
@RedKorsak zdecydowanie i mogliby wrócić za rok do takich :D
0
@Michael_20 wciąż bardzo młody, może odnajdzie się jeszcze w dużej piłce, kto wie?
2
Real tak się zbroi w jednym celu. Po prostu chcą wreszcie minimum zremisować z Barceloną u siebie w lidze, co nie udało się już od 4 sezonów z rzędu. Może w tym chłopaki wreszcie osiągną upragniony cel? #zdystansem
1
@Chwytliwy Ajax gra eliminacje, Piast gra eliminacje, szanse w LM podobne, a jednak może chce chłop poszukać nowych wyzwań?
9
Ja myślę, że De Ligtowi nie chodzi o kasę, tylko o te nasze koszulki, które są niby fajne, ale jednak nie do końca, stąd zwleka z decyzją, czy chce nosić kratke czy nie
0
Lubię lato, ale ono ma jedną dużą wadę. Trwa sezon ogórkowy... nic tylko ciągłe plotki, a ten przyjdzie, nie przyjdzie. NUDA. By se człowiek obejrzał jakiś mecz ligowy Barcelony, a nie...
0
Ale lato się zrobiło, szczerze nie pamiętam ostatniego tak gorącego początku czerwca, wow, od 1 dnia codziennie minimum 25 stopni.
0
Nie wiadomo jeszcze z jakim numerem zagra u nas De Jong? Bo chciałbym jego koszulkę sobie kupić.
0
@krzychu1526 nie wiem jak z tym banem jest, szczerze pogubiłem się ale mogliby go odroczyć, hajs za Hazarda jest, zrobić dwa trzy mocne transfery + Lampard + młodzież czyli Hudson Odoi, Loftus Cheek i nie wyglądałoby to tak źle wg mnie
0
@krzychu1526 Icardi plis kom tu Czelsi.
0
@Katalonbar proponuje Mariusza Ujka.
0
@Veb1233 dopiero co był krok od podpisania z Man Utd xD fajne te plotki
7
Ładna bardzo. Zastanawiam się czy jej nie kupić
0
Ja myślę, że na te koszulki na przekór będą tymi w którymi wygramy LM i będą dobrze zapamiętane, czego sobie i Wam życzę.
0
@MichalZZZ ja chyba kupie, od Chińczyka z allegro za stówke :D :D
0
@MarioVeB! Leon średnio zadowolony xd
1
Niby te koszulki ładnie wyglądają, ale to nie są koszulki Barcelony, mam mieszane uczucia, choć byłem bardzo negatywnie nastawiony, to nie wyglądają aż tak źle. Chorwacja w paski raczej by nie zagrała...
44
@ViscaBarca123 O widzę że nasze koszulki inspirowane tymi flagami które trzyma Neymar xD to jednak wcale nie był pomysł z czapy projektantów, jest nawiązanie XD
23
Inter czekał 45 lat, Chelsea całą swoją historię, Bayern 12 lat, Real 12 lat, Liverpool 14 lat. Atletico czeka i doczekać się nie może mimo dwóch finałów, Juve czeka już 23 lata. Ile my będziemy musieli poczekać na następny triumf w LM? Kto to wie, to tak trudne rozgrywki do wygrania, kibice wielkich klubów ktore wymieniłem czekały na to latami. Być może czeka nas jeszcze 10 lat bezskutecznych prób?
30
@Dejvv Frenkie liczy że nie będzie musiał, bo Valdka zwolnią :v
0
Kupicie nasze nowe koszulki w krateczke? :D :D
1
Potrzebuję porady do pracy zaliczeniowej - jakie są wg Was najlepsze innowacje w ofertach banków w Polsce?
0
@clyde w finale Chelsea była taka dramaturgia że głowa mała :D
0
Kopanina na razie xd
0
Borek czy Szpaku, kurde sam nie wiem...