2

@Chwytliwy od kiedy studiuje to średio lubie ;]

1

Dobrze że jest siatkówka, bo by sie strasznie w tym czerwcu nudziło a tak są jakieś emocje, mimo że Liga Narodów wcale nie jest jakaś ważna :D

5

Nawet Heynen śpiewa już nasz hymn xd

0

Orzeczenie o niekaralności pobiorę tylko w "swoim" sądzie, czy mogę iść w dowolnym mieście i mi wystawią?

0

@Barcelismo nie wiem, dziś byłem w Biedronce, dojrzałem poduche i wziąłem. Oprócz naszej były jeszcze Juve i Realu, a dawniej były też inne kluby, nie wiem jak teraz

13

W biedronce są klubowe poduszki, można upolować fajną poduche Barcy za 13 zł, polecam :D

0

Najlepsze koszulki mieliśmy wtedy, najwspanialszy sezon!

0

Wolicie Inter czy Milan? Ja osobiście zawsze wolałem Inter, nie wiem czemu, tak po prostu więc dla mnie Inter rządzi w Mediolanie xd

0

Rok dzisiaj mija od najlepszego występu bramkarza w historii naszej ulubionej dyscypliny sportu.

1

@DaPi lepiej mieć mistrza niż nie mieć, nic im po tych 97 punktach jak trzydziestoleni zegar wciąż odlicza.

0

@kerouac w ponad 100-letniej historii klubu wygraliśmy dwa razy potrójna koronę i zdaje się osiem dubletow, to się zdarza tak rzadko ze zasługuje na ogromną radość A tutaj były komentarze że dublet to "nic", do tego się odnosze

43

Dla Valencii wygranie tego pucharu to wielkie święto. Oni wygrali pierwsze trofeum od 2008 roku, ich kibice docenią ten triumf. Tutaj są sami rozmieszczeni kibice sukcesu, albo tryplet albo śmierć, więc może ta porażka uświadomi co niektórym że dublet to byłoby też ogromne osiągnięcie. Gratulacje dla kibiców Valencii, którzy będą się szczerze cieszyć, my pewnie byśmy wygrali, byłaby reakcja większości fanów, no fajnie, wygraliśmy jakiś tam pucharek, Ale sezon przegrany. 

0

Ta zamiana Valencii bardzo ryzykowna, w dogrywce padną o ile będzie 

0

@Szreko no i zasadniczo to był dla Pogby krok w tył, niech de Ligt przeanalizuje sobie historię Pogby.

14

Dziś ostatni mecz gramy w normalnych koszulkach. Później rok w tym dziadostwie w kratkę, aż się niedobrze robi na samą myśl

0

Legia tak walczy o mistrza że po dzisiejszej ew. porażce skończą runde finałową z bilansem 2-1-4 xD

0

Lech spuchnie niedługo xD

0


Ostatnie szlify gospodarzy przed występem na dzisiejszej Eurowizji.

0

Sezon już prawie zakończony i się nudzi, też tak macie?

3

Morata w Realu: Czuję, że sztab szkoleniowy we mnie wierzy. Jestem szczęśliwy w Realu i chcę tu zostać jak najdłużej.

Morata w Chelsea: Jeżeli Chelsea zaoferowałaby mi 10-letnią umowę to bym ją podpisał. Jestem tutaj szczęśliwy, mogę tutaj zostać na wiele dłużej niż pięć lat.

Morata w Atletico: Chcę być piłkarzem Atletico przez wszystkie lata do końca mojej kariery.

0

Jakim polskim klubom kibicujecie? U mnie jest to mój lokalny GKS Bełchatów oraz od jakichś dwóch lat na równi z nim ŁKS po przeprowadzce do pięknego miasta Łodzi, a u Was?

0

Praktyki studenckie - jak skutecznie znaleźć jakieś dobre? Pytać po placówkach (bankowych, studiuję bankowość), wysyłać maile? Jakieś wskazówki co do tego? Dzięki z góry za każdą :D

26

Niech sie zamienią z Kutinjo i bedzie gitara ;d

0

Ręcznik typowy

10

Zwycięstwo van Dijka nie ma sensu, dlatego, że w tamtym roku Varane do LM dołożył jeszcze MŚ a nawet nie był w ogóle brany pod uwagę w tym konkursiku, a teraz nagle z czapy obrońca ma ją zgarnąć? Znając życie i logikę tego plebiscytu, to ją wygra Holender, ale to będzie jedno wielkie iks de.

33

Przecież ustne każdy zdaje, tam byle co dukniesz i zdasz, to co oni musieli zrobić żeby nie zdać tego xD

1

No chyba że trafią na nas xd

21

Przestańcie pisać o tej pseudohistorii bo szlag trafia człowieka. United przed Fergusonem też miał cieniutką w porównaniu do Liverpoolu historie a teraz mają więcej mistrzostw Anglii. City właśnie teraz sobie buduje historię i pomnik który będzie za X lat wspominany.

1

Nie wiem czy zauważyliście, ale zdjęcie w tle profilu Barcelony na fb pasuje idealnie do naszych ostatnich wyczynów w LM XD

0

21

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?