1

Nie wiem czy zauważyliście, ale zdjęcie w tle profilu Barcelony na fb pasuje idealnie do naszych ostatnich wyczynów w LM XD

0

21

0

A ja myślę że byśmy przegrali. Drużyna miała już doświadczenie z zeszłego roku i nic wielkiego sobie z tego nie zrobili. Przy 1-0 dla nas z pierwszego meczu gdyby nas Liverpool zniszczył tak by nie bolało

0

U mnie
1) ŁKS awansował do ekstraklasy i siatkarki klubu zdobyły mistrzostwo Polski
2) Chelsea top4 - sukces, są w grze o LE
3) Skra Bełchatów haniebny sezon w PlusLidze
4) Barcelona, wszyscy wiemy

2

Test dla kibiców. Dali dupy, kolejna kompromitacja stała się faktem, druga połowa była koszmarem ale na Boga. Ja nigdy nie przestanę kochać tego klubu. Wierni do końca. Nie spadlismy z ligi, po prostu półfinał LM w tym sezonie to był max. Liverpool był zdecydowanie lepszy i zasłużenie awansował. Mniej by bolało gdyby nas wypunktowali w obu meczach, tak tylko spadlismy z wyższego piętra. Boli, ale takie sytuacje ukształtuja wielu z Was w tym mnie, do jeszcze bardziej wiernego trwania przy klubie. Nie jest bowiem sztuką być kibicem trypletow, ale być i wierzyć nawet po takich meczach jak.wczoraj. Kochamy Barcelonę.

0

Jako małe dziecko po prostu spodobała mi się najpierw Chelsea, a po jakimś czasie Barcelona i tyle. Wiadomo że jako dzieci nie jesteśmy jacyś bardzo stali w "uczuciach" kibicowskich a mi po prostu tak zostało. Oba kluby spotykają się raz na parę lat więc nie wchodzą sobie zbyt w drogę stąd nie miałem okazji przekonać się który bardziej lubię, przy okazji ostatniego dwumeczu byłem neutralny.

2

Czelsi w Lidze mistrzów, super. Chciałbym żeby wygrała ligę Europy i spotkała się z Barceloną w superpucharze Europy. Mecz dwóch klubów którym kibicuję od 12 lat, dla mnie i dla studenta97 święto :D

3

ŁKS awansował do ekstraklapy po 7 latach przerwy, bójcie sie chamy Łódź wraca do ekstraklapy!

0

nowy

0

Ma ktoś tutaj jakieś małe rozeznanie w dość tanich smartfonach do 300 zł? Tata chce sobie kupić, wiadomo nie będzie on orał tego telefonu na snapczaty instagramy i inne wielkie aplikacje, ale w internecie coś tam czasem zobaczy. Jakieś modele są godne polecenia?

2

Zmiana Coutinho -> Semedo bardzo dobra, to był moment w którym odetchnelismy od ciągłych ataków LFC i przejęliśmy kontrole, potem strzeliliśmy dwa gole. Ufam Valverde jak swojej matce bo ten facet cały czas potwierdza że ma plan na ten zespół i wie co robi. Jak można tu wyzywać naszego trenera?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dzięki zmianie Valverde lekko odzyskaliamy kontrole a wy dalej będziecie pieprzyc na Valverde :)

0

Słabsze play offy, bo wygrali rundę zasadniczą i Puchar Polski, lecz w półfinale ligi porażka z Budowlanymi i teraz o brąz na razie 1-2 przegrywają. ŁKS zupełnie odwrotnie, Puchar przegrany, w sezonie zasadniczym 3 miejsce A w play off petarda i mistrzostwo bez porażki.

0

Łódzki Klub Sportowy mistrzem Polski w siatkówce żeńskiej! W finale pokonał lokalnego rywala Grot Budowlanych Łódź 3-0 w play off, w każdym meczu wygrywając 3-2.

0

Jeszcze dwa tygodnie temu, gdy eliminowali na luzie Napoli, wydawali mi się najpewniejsi do czwórki + prostu terminarz a tu cyk. W stylu Arsenalu w sumie xd dla mnie to dobrze bo sympatyzuje z klubem Romana.

0

Co ten Arsenal odwalił? Mając tak słaba na wiosnę Czelsi, chimeryczny na maksa Tottenham i United w rozsypce wydawali się pewniakiem do top4.

0

To będzie beka, jak Widzew remisując całą rundę i tak awansuje do I ligi xD chociaż już został tylko punkcik przewagi nad dwiema drużynami pod nimi grającymi o awans, robi sie goraco.

0

Widzew Łódź mode on

5

Taco to fac Tottków to nie jest nawet dziwne że takie smaczki ukrył w swoich utworach, co mnie np sie bardzo podoba, oczko do fanów piłki nożnej inteligetnie puszczone.

5

Dużo ludzi typuje Liverpool do finału, a ja myślę że ludzie nie doceniają Barcelony. Jesteśmy silni, jesteśmy pragmatyczni, niby wolni i ślamazarni, ale jak przyspieszamy grę, nie ma co zbierać z rywali. Mamy gościa, który umie zrobić różnicę w każdym momencie meczu. Mamy rewelacyjnych piłkarzy na każdej pozycji. Wierzę w to, że jesteśmy po prostu lepszą ekipą. Mam nadzieję, że w tym dwumeczu to wyrachowanie Valverde wyjdzie w całej okazałości i wypunktujemy rywala.

0

Co sądzicie o reaktywacji Big Brothera, ogląda ktoś? Co sądzicie w ogóle o tym programie?

0

No właściwie mogą sobie pokopac jeszcze trochę w drugiej lidze xd

0

Ależ gra ŁKS, 3-0 z Podbeskidziem i Łodzianie na prostej drodze do ekstraklasy! Łódź po paru latach wreszcie się odbudowuje. ŁKS nie dość że wygrywa mecze, to jeszcze gra całkiem przyjemnie dla oka, grając piłka, a nie na pałę jak większość klubów naszej ligi. Niedługo derby w ekstraklasie!

0

Koszulka w poziome pasy vs w szachownicę, która wg Was gorsza? Wiadomo, że tej w szachownicę jeszcze nie mieliśmy szansy obejrzeć w akcji, ale już raczej wiadomo jak będzie wyglądać. Który pomysł dla Was gorszy i dlaczego?

0

Żyła musiał skończyć czwarty. Fatum los przeznaczenie xD

4

Sanchez w Juve zapewne by się odrodził, oni mają rękę do takich piłkarzy, np Cuadrado w Chelsea był po prostu żenujący, a w Juve potrafił grać w pierwszej jedenastce z powodzeniem

4

Hipokryzja i niekonsekwencja. Hummels, Muller, Boateng odstawieni, ludzie koło 30-ki, a Neuer w podobnym wieku bez formy dalej broni. Ale nie nasz problem, szkoda mi tylko po ludzku Marca.

1

Fajna ale na pewno nie na najważniejsze mecze. Choć jak sobie pomyślę, że będziemy mieli szachownicę, to w sumie niech grają w tej cały sezon.

0

Liverpool - United

City - Porto

Tottenham - Barcelona

Ajax - Juventus



Tottenham dla nas wydaje się rywalem dosyć fajnym, byłyby dobre mecze. City ma ostatnio ogromnego farta w losowaniu, FA Cup, Kurakało kap sami łatwi rywale, znowu będą mieli szczęście. Ćwierćfinał angielski raczej pewny, ja obstawiam klasyk The Reds z Czerwonymi Diabłami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?