0

Inpost rozwozi do paczkomatów w soboty? Właśnie nadali mi paczkę i kurier już odebrał, więc pewnie będzie w drodze i w normalny dzien roboczy jutro by była, a czy w sobotę jest tak samo?

0

Łotwa kozak numer, podoba mi się.

0

@Katalonbar ciekawe kto kogo by walnął z byka.

0

@Pawlak1992 on nie zagra w tym meczu

4

@IronSanHybrid nie wiem co trzeba mieć w głowie :D powinny posypać się za to proste kary i tyle.

3

@Chakalaka dla kogo, dla tych, którzy sie zaszczepili? Przecież oni są bezpieczni, a ci co sie nie zaszczepili, zachorują na własne życzenie, poniosą konsekwencje swoich czynów.

3

@Lionel_Messi10 Oryginalne: Egzorcysta, Mgła, Coś, Koszmar z ulicy Wiązów, Piątkek 13-go, Halloween, to są genialne filmy. Może i efekty specjalne są w tych czasach bardziej wzbudzające politowanie, ale budowanie klimatu i napięcia mistrzostwo świata, nie uświadczyłem tego w żadnym nowym horrorze.

0

@Vebrol jasne że nie, on jest bardzo defensywynym trenerem i byłoby gorzej niż u Valverde zapewne

14

A ja nie zgadzam się z werdyktem La Ligi że Atletico ją wygrało, Atletico nie wygrało ligi, składam oficjalny protest i ch** mnie to obchodzi.

16

@Colon może nie film, ale "czego stoisz na torach!"

1



Piosenka na EURO. Opinie?

0

@Suarez9 jeśli Chelsea wygra Ligę mistrzów i nie będzie w top 4, zagra pięć drużyn z Premier League w LM. Jeśli Chelsea będzie w top4 i wygra Ligę mistrzow, to normalnie top4 zagra w LM tylko, nie będzie tak że 5 drużyna dostanie "rekompensatę" i w sumie dobrze - bo niby czemu mieliby, skoro nie zasłużyli ze ścieżki ligowej?

0

Tegoroczny Fest Festival naprawdę ma ciekawy line up, chyba najciekawsze muzyczne wydarzenie w tym roku w Polsce, wybieracie się?

1

@AmigoBlancos ten mecz z Chelsea zabił wracających po kontuzji, Zidane postawił wszystko na jedną kartę No i rypło.

0

@DaPidejpi nie rozumiem idei dwóch zupełnie różnych wzorków na jednej koszulce, albo jedno albo drugie i jakoś by to wyglądało.

2

@Rust_Cohle Kappa już chyba nikomu poważnemu koszulek nie robi, o ile kojarzę to tylko Napoli

0

Dobra, oceńcie teraz czy koszulka Chelsea na nowy sezon, czy Barcy, ktora gorsza?
Oto Chelsea https://www.footyheadlines.com/2020/10/exclusive-nike-chelsea-21-22-home-kit.html?m=1

4

Zbliża się euro i powoli będzie się dało poczuć te charakterystyczną aurę dużego turnieju - lato, gorąco, w sklepach jakies gadżety turniejowe, na mieście flagi. Uwielbiam to i nienawidze fify za to, że za rok klimat mundialu został nam odebrany.

2

@DonMatteo901 zdecydowanie najgorsza z tych zmian to nowa Alina, położyła tę rolę totalnie.

1

Bramka ma 7 metrów szerokości i 18 lat to nie jest usprawiedliwienie że gosc wali prosto w bramkarza mimo że mógłby gdziekolwiek w te 7 m strzelić, na tym poziomie taka celność nie przystoi

1

@mr_robot 0-5 to raczej pikuś przy 2-8, ja to będę kochał nawet jak dostaną dwucyfrowke!

3

@Wossi61FCB w 2012 roku na Pucharze Mistrzów pojawił się nowy klub, w 2021 też może, i cyk, City mistrzem :)

1

@kuz grali mecz dwa dni temu, za dwa dni grają z Liverpoolem, żeby się nie spompować totalnie Łole na kole rotuje.

0

@DaPidejpi od kiedy jesteś fanem The Blues? Moje pierwsze wspomnienia datują się na 2007 rok i zwolnienie Mourinho, o którym czytałem w jakimś giga sporcie, potem finał LM w Moskwie. Barcelonę od dwumeczu z Wisłą Kraków pokochałem i tak się toczy życia los, od 13 lat :)

9

Pakt z diabłem Zidana mial nie tylko dobre strony, to jest szczęście w kluczowych momentach czy niespotykane wcześniej wylewy piłkarzy rywali pod wpływem diabelskiej mocy (Karius, Urleich), lecz także i swoje koszty, koszty które Madrytowcy ponoszą właśnie w tym sezonie - plaga kontuzji. Ale i tak z punktu widzenia Zidana, było warto

0

@ArterkHD Michael Phelps chyba, to jest jakiś geniusz, Pekin w jego wykonaniu to coś czego nikt nigdy nie powtórzy

1

@thebaanqn zrobione!

0

@BaroPodertos przekonuje sie do tego powoli, możliwe że wejdzie niedługo.

1

Wasz ulubiony numer z "Irenki" to?
Moje: etc (na disco), ten Stan, Warcaby.

7

@Pilka_jest_okragla jakie to przesłanki?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?