1

Semeniuk - Leon - Kurek nasze skrzydła na Tokio.

2

@ArterkHD jest możliwy ale trzeba go przekształcić w normalny związek jakoś w miarę szybko, na dłuższą metę na odległość wg mnie - nie.

0

@clyde pierwsze w tym miesiącu, za hajs z nadgodzin baluję, a potem za dwa tygodnie prawowite święto :D

0

Iga jak Cristiano, gra z kontuzją.

0

@doc przecież to jest projekt fanowski, ludzie. Co mi się ma tu podobać lub nie jak to nigdy w życie nie wejdzie :p

16

Koszulki Argentyńczyków cud miód, piękne są

2

@JimMorrisonFCB piątek z przeglądem sportowym!

4

Puma lipę robi, ja wolę Adidasa

8

Sklepy piłkarskie r-gol i zgoda fc dokonały fuzji i będą teraz funkcjonować jako jeden sklep pod szyldem R-gol, to informacja dla wszystkich fanów akcesoriów naszego klubu, koszulek, spodenek, pamiątek. Myślę że ta fuzja da nam jeden wielki potężny sklep, w którym będzie jeszcze więcej gadżetów związanych z Barcą, oryginalne nadruki, emblematy, stroje okolicznościowe. Może jakas współpraca portalu z nowym starym sklepem i kodzik rabatowy? Chętnie skorzystam.

1

Bardzo ciekawa sprawa dla wszystkich miłośników koszulek: różnice między wersją dla kibica, tańszą, a taka w której grają piłkarze - tak zwaną meczówką.

https://www.footyheadlines.com/2021/06/nike-liverpool-2021-22-105-gbp.html

0

Nie ma to jak prezentować wszystkich nowych piłkarzy w starych koszulkach w których nigdy nie wystąpią :D chyba, że Laporta wstrzymał akceptację tej koszulki i nowy sezon gramy znowu w tych samych, co jednak jest praktycznie niemożliwe :D

27

Kowal szczekał wczoraj że mecz stracony na ogrywanie rezerwowych zamiast zgrywania pierwszej 11, tylko dam sobie rękę uciąć że gdyby wyszła podstawa i ktoś złapał kontuzję, to łysy byłby pierwszy do krytykowania, po co w meczu o nic wystawiał najlepszych graczy i ryzykował ich zdrowiem przeddzień turnieju?

6

@Cobra303 Kowal w sobotę przed finałem mowil że Tuchel to wieczny przegrany. XD czy trzeba coś więcej dodawać?

0

@Kwasiak98 nie no, ten poprzedni sezon Chelsea to był taki właśnie przejściowy, mimo to była realna szansa na trofeum, ale przegrali frajersko z Arsenalem FA Cup.

3

@DaPidejpi najwięcej ma Juve, 7 przegranych na 9 rozegranych, Real przegrał trzy razy a Barcelona nie pamiętam

1

To ogłaszają i prezentują Aguero bez ogłoszenia nowych koszulek? W starej go będą prezentować? Dziwne trochę, zawsze nowych piłkarzy już prezentowali w nowym wydaniu.

0

Mejweni wczoraj w Stanie Futbolu jednomyślni, City, City, City, City. Ale, Chelsea z Atletico to szans nie ma.
Z Realem? Chelsea nie ta półka, Real już w finale
City jest najlepszą drużyną, final to max Chelsea.
Ale Villarreal, to już na pewno ich pokona...

7

Wystep Chelsea w finale był przepotężny, wytrącili argumenty z rąk pewnie najlepszej drużynie na świecie, sprawili, że takiej klasy piłkarze jak Gundogan, Kevin, Foden, Mahrez byli absolutnie bezradni, nie mogli nic zrobić. Jedna składna akcja w drugiej połowie w najważniejszym meczu w historii City, to tylko podsumowuje, z jakim betonem w obronie sie zderzyli. A przypominam, że te same nazwiska: Rudiger, Christensen, Azpilicueta w sezonie 19/20 stracili ponad 50 goli w PL. Tuchel? Jest nieprawdopodobny.

3

My i bez Leona byśmy teraz byli najlepsi, zobaczcie na Semeniuka jak wyskoczył w tym sezonie na ścisły top, najlepszy gracz triumfatora Ligi mistrzów. Kubiak do niego, Śliwka, Fornal, Bednorz w obwodzie.

5

@DonMatteo901 United gol ze spalonego, cisza, w dwumeczu z Interem gol ze spalonego Interu i prawidłowy gol na 2-0 w rewanżu nieuznany na naszą korzyść - cisza.

0

Najman, Gonciarz czy Kapela?

0

@DaPidejpi tak, dokładnie. Ponadto 3x Lm z rzędu nie przekreśla w przyszłości kolejnych pojedynczych wygranych w tym turnieju.

0

Wolelibyście żeby Barcelona wygrała Ligę Mistrzów 3x z rzędu za waszego życia, czy już ani razu, ale za to Polska zgarnia jedne MŚ?

0

@Striker rabini sie wypowiedzieli.

7

To drugi z ostatnich trzech sezonow Realu, gdy kończą z ziobro trofeów na koncie. Jednak my w tym okresie tylko jedno mistrzostwo i jeden puchar. Zbytnio na słabości rywala nie skorzystaliśmy.

2

@PatrychoO taką plakietkę ma mistrz kraju, zawsze taką mają.

0

https://www.footyheadlines.com/2021/05/uefa-champions-league-21-22-sleeve-badge.html

Nowe odznaki na rękawkach w Lidze mistrzów już oficjalnie można powiedzieć, gdyż Bayern już takie sprzedaje :)

0

@Chwytak nie do końca, Arsenal walczy o puchary nadal :d

1

Projekt będzie myślę kozacki, ale no co to jest za wizualizacja xD tu nic nie widać, i róż zamiast czerwonego

0

@MesQueUnClub96 bo jakość tego jest tragiczna, ale wydaje mi się że na zbliżeniach będą kozackie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?