Michael24
Dołączył/a: grudzień 2011
Łódź
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.footyheadlines.com/2021/05/uefa-champions-league-21-22-sleeve-badge.html
Na koszulkach w przyszłym sezonie Ligi Mistrzów może pojawić się logo sponsora na lewym rękawie. Do tej pory była tam naszywka respect oraz, jeśli dany klub wygral 5 pucharów lub 3 puchary z rzędu - honorowa naszywka. Liczba zdobytych trofeów ma zostać przeniesiona na główną naszywkę Ligi mistrzów. Dla mnie jest to zmianka na plus, gdyż koszulka Barcelony ma dodane fabrycznie logo Beko, i w sklepie typu Zgoda fc nie dało się zatem dodać pełnych patchów Ligi mistrzów; przy takim rozwiązaniu już by się dało.
1
Leicester uroczo, oby West Ham i Chelsea skończyły w top4.
3
Oficjalnie: Rząd Wielkiej Brytanii umieścił Turcję na czerwonej liście!
Oznacza to, że po przylocie z finału Ligi Mistrzów, piłkarze Chelsea i Manchesteru City musieliby odbyć 10-dniową kwarantannę.
UEFA myśli nad przeniesieniem finału do Anglii.
Źródło: Chelseapoland.com
0
@Xxxbarca4ever Marcin Janusz, były zawodnik Skry i pewnie chetnie by tu wrócił, ale nie do grzania ławy. Ja jestem za wywaleniem Łomacza.
0
@SonBarcaGoku otóż nie, nie mierz wszystkich swoją miarką i nie pisz jedną ręką
2
@AmigoBlancos jest, a jakże, influenserką na jutube, a wczoraj wyszlo że 4 lata temu zarabiała na życie pokazując dupę w internecie za pieniądze oblechom na kamerce. Ot, kolejny zwykły dzien z życia polskiego pato jutuba, normalka.
0
@Encore szczerze mówiąc, nie jara mnie ten transfer. To jest oczywiście duże nazwisko i fajnie że wraca do klubu, ale jest po ciężkim sezonie z kontuzjami, zupełnie jak Sander. Poza tym, w tym klubie są dwie newralgiczne pozycje - libero, ktory nadaje się tylko do bycia maskotką klubu, na pewno nie do grania o MP, i rozgrywający który jest po prostu zbyt toporny. Bez tych dwóch pozycji Skra nic nie ugra, choć skład na papierze znowu ma najlepszy w lidze.
9
@Pogba ale za co ma wsparcie? Wiedziała na co się pisze, nie widzę sensu wspierania jej, hejtowania zbytnio też nie bo przecież nikogo nie skrzywdziła tym prócz siebie, po prostu powinno to się obejść bez większego echa; w tych czasach z panien lekkich obyczajów robi się jakieś gwiazdy i jeszcze cierpiętnice wielkie.
12
Emery ma ten mental, to są jego rozgrywki :D
0
@Werka7 Chelsea
0
@Mathew86 te rozważania są bezcelowe bo Arsenal nic nie wygra xd
0
@Mathew86 przy Chelsea i Arsenalu wygrywających puchary maja one pewne miejsca w LM, max druzyn z jednej ligi w LM może być 5 zatem zostają tylko 3 miejsca dla top3 ligi. 4 spada do LE.
Zakladam że Chelsea i Arsenal są poza top4
0
@Mathew86 przy te sytuacji która opisałeś nie będzie 6 drużyn, 4 miejsce LE
2
@Pilka_jest_okragla zgadzam się z tym, ale jak kiedyś wspomniałem, nie ma teraz trenera pokroju Tuchela na rynku, stąd zostawiłbym Ronalda, z Xavim to jest jak gra w totolotka, może się uda, ale większe szanse że nie.
9
Real do teraz podobno podaje piłkę w obronie na Stamford Bridge i pomimo, że zawodnicy The Blues już godzine temu zeszli z boiska, wynik to nadal 2-0.
1
@Chwytak ipla to mega syf, wiec w ogóle mnie to nie dziwi, kolejny błąd tej platformy.
5
@MesQueUnClub96 Chelsea dawno nie była na tym etapie raz, a dwa to nikt nie oglada meczow The Blues z tych, którzy im nie dają szans.
0
Krata, poziome pasy, herbokoszulka, ustawcie od najlepszej do najgorszej z tych trzech.
Ode mnie: herbokoszulka, poziome pasy, krata
1
@PatrychoO lepiej niż wersja fanowska bo te paterny robią dużą robotę, ale:
- po co te drobne paseczki przy krzyżu?
- czemu wąski z grubszym paskiem sie totalnie rozjeżdżają po prawej stronie?
- czemu Rakuten, jak "FCB" na herbie nie jest w jakimś dodatkowym polu?
- trochę za jasne kolory
0
@dreed93 polsat sport
0
@Walker gratulacje i dużo zdrowia dla rodziny.
7
Koemana można by poświęcić, gdyby na rynku był dostępny taki Thomas Tuchel 2 - Chelsea za Lamparda a Tuchela to dwie różne ekipy i tu widać, że nawet z naszym składem trenerski spec ugrałby wiele. Tyle, że nie mamy teraz dostępnego takiego trenera. Xavi to zagadka. Stąd, ja jestem za zostawieniem Ronalda, wygrał trofeum, dał szansę młodym, wiele meczów ogladalem z prawdziwą dumą w tym sezonie. Należy mu sie szansa jak psu buda, zwłaszcza że jak mówię, nie mamy asa w rękawie. Xavi może być drugim Guardiolą czy Zidanem, ale wcale nie musi.
1
@LeoMessiah jak masz apke to wejdz w finanse, rachunki, ten dany rachunek i tam jest ten kod. To jest ten z koncowka mbk
11
Taktyka, przygotowanie, piłkarskie szachy a zadecydował farfocel wrzucony przez De Bruyne i wpuszczony przez Navasa, cała pilka nożna xd
3
Nie chcę być złym prorokiem, ale wydaje mi się, że w rewanżu w Londynie znowu Chelsea będzie grać, a Real coś strzeli i ostatecznie się ślizgnie do finału, mimo że optycznie Chelsea wygląda lepiej. Oby nie, ale mam takie czarne myśli z tyłu głowy.
23
Real umie strzelić gole z niczego, niestety, tak nawygrywali te LM i mimo, że dzisiaj praktycznie nie istnieli w ofensywie, to taka przebitka w polu karnym, farfocel trafił sie Benzemie, który to genialnie wprost wykończył. Mistrzowie strzelania goli z niczego.
0
@Vebrol prócz meczu z WBA Tuchel nie traci prawie bramek.
0
@Encore przejdą dalej Chelsea, PSG i United.
0
Trzy najważniejsze mecze, jak je wygramy to myślę, że mamy to, bo Levante, Celta i Eibar będą grały o nic.
1
Anemiczne słabe strzały nawet z metra, nie rozumiem tego.